Люди, ви свині?..

11 722

Сміття абиде – одна з найболючіших проблем Нововолинська.

Міська влада вмила рученята, хоча могла б штрафувати і ганьбити нехлюїв – показово, через усі можливі засоби інформації.

Правила благоустрою у виконкомі згадують тоді, коли треба звести з кимось особисті порахунки. Тоді і фотографують, і протоколи складають, і поліція метушиться, й адмінкомісія засідає, і штрафи солідні накладають. 

А зазвичай у нас отак –  по-свинському й безкарно.  

 

 

Це двір між вулицями Олени Пчілки і Грушевського, 14. Навесні ми  привертали увагу комунальників до цього стихійного смітттєзвалища. Тоді вони навели лад.

Та вже пора братися до штрафів! І скільки ж того діла – на пару діб установити тут відеокамеру. А тоді протокол і повістка на адмінкомісію.

Та хоча б викласти захопливе відео у соцмережах – народ і посміється з нехлюїв, і сім разів подумає, куди викидати своє сміття.  

 

Фото – Павло, якого це дістало

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

11
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
4 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
РАДАР

Свідомі мешканці цього двору кажуть, що на зауваження сусіди не реагують, ще й хамлять. Втулити елітний дом між бараків була погана ідея. Але відеокомікс у соцмережах може підправити ситуацію.

Вадим оптимус

Ну тож вдома не валяється. Подумав кожен.

Іра

Чесно набридло і нам на 6. М-Н, 2-й будинок завжди повно сміття там і пси літають а діти тудою до школи кожного дня ходять . Там не помню коли забирали сміття. І взагалі краще б смітник перенесли б бо повз нього діти ходять і поряд за 3 метри дитячий майданчик

Людмила

Неправда, сміття на 6, вивозять щодня, а ті гори мотлоху біля смітєвих баків, самі мешканці 2 будинку і накидали

Олександр

та сама ситуація і по Княгині Ольги!

РАДАР

Тим часом у Луцьку муніципальна поліція спймала водія, який викидав зі свого легковика непотріб під сміттєвий контейнер. Виклали в мережу фото, склали протокол, небораку загрожує штраф від 340 до 1360 грн. Луцькі сайти вже протрубили.
Народ чухає потилицю.

чобіток

А нововолинська влада чухає зовсім інше місце. 🙂 🙂 🙂

Wagonwheel

Біля кожного контейнера по службовцю не встановиш.
Ще одне свинство – контейнери біля гаражів (старе кладовище) на Шахтарському. там люди (Низкиничі, Тишковичі, Гряди) взагалі клепку в голові втратили. Вивозять сміття прицепами до автомобілів.

РАДАР

А й не треба ставити службовців біля кожного смітника. Поставити одного – біля одного, зафіксувати порушників, викликати на адмінкомісію, викласти в мережу та на сайти відео з відповідним звукорядом. Бажано веселим.:)
У маленькому місті розголос діє не гірше за штрафи.
Щодо жахіття біля гаражів – РАДАР давно підказав мерії, що робити. Переговорити з сільським головою Миколою Бородчуком, поставити три смітники на виїзді з Тишкович, Гряд і Низкинич. І спільно з сільрадою вирішити, хто, коли вивозить і хто сплачує.
Бо по-іншому діла не буде. А ця дорога веде до цвинтаря й монастиря, проблема висить роками, міській владі має бути соромно.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Порахунки, місцева влада звела й Віталієм Грабовським – за запалену шину під вікнами у В. Сапожнікова. Феодально-комуністичний “Папік” таких речей не пробачає. “Збитки” від шини були “страшенні”… А ось, виконувати “Постанови” судів він не хоче, не бажає і не буде. Проте, доведеться.

ВУКГ

Доводимо до Вашого відома, що сміття із майданчика для збору ТПВ, який вказаний у даній статті вивезено. Нашим підприємством здійснюється вивіз сміття згідно затверджених графіків санітарної очистки міста та постійно ведеться контроль за накопиченням відходів поза межами майданчиків, яке вивозиться по можливості. Також, хочемо звернути увагу на те, що дані “сміттєзвалища” утворюються у зв’язку з тим, що громадяни не намагаються помістити сміття у спеціально призначенні для цього контейнери, а складують його поруч, тобто самі забруднюючи двори у яких мешкають, що свідчать про відсутність культури, як такої. На превеликий жаль ми не маємо змоги обладнати майданчики системами відеоспостереження, тому і в… Читати далі »