Так, пані Галина Шостак, колишній слідчий міліції в Нововолинську, ще 4 серпня настійливо запрошувала РАДАР і друзів РАДАРА до неї  в гості.

Хотіла показати нам свої шикарні, за її висловом, вольєри для собак і поділитися цінним досвідом із догляду за безпритульними тваринами.

Ми радо пристали на цю пропозицію, однак дружина відомого в Нововолинську адвоката досі не сказала, куди ж нам приходити.

Натомість її чоловік заходився писати й надсилати адвокатські запити щодо моєї скромної особи.

Дізнавшися про це, я чемно зателефонувала пану Шостаку й виявила готовність відповісти на всі його запитання. Заразом нагадала про запрошення в гості від його дружини і попросила підказати адресу.

Однак адвокат… який конфуз… почувши, про що йдеться, кинув слухавку.

Телефоную вдруге – думаю, не може він бути таким негречним. Може, збій зв’язку?

 – Я сказав – не маю часу говорити! – буркнув пан Шостак.

Може, писав у цей час під диктовку дружини черговий адвокатський запит щодо мене?..

 

 

Із розумінням ставилася донедавна до цього поважного пана. Ну, така робота – захищати й відвертих покидьків.

Поки не побачила блиск закривавленої грошви в очах захисників Назара Статочнюка – підозрюваного у вбивстві 16-річної Каті Литкіної.

Найбільш ревний із цих захисників – пан Шостак.

Сподіваюсь, у проміжку між написанням адвокатських запитів щодо мене він як адвокат і колишній підполковник міліції, екс-працівник УБОЗу (так?) докладе зусиль, аби зі Словенії в Україну прибув другий підозрюваний у вбивстві дівчини. І суд нарешті винесе справедливий вирок кожному.

До речі, наступне засідання у Ковелі – 23 жовтня, і процес тягнеться ще з лютого…

Сподіваюсь, пан Шостак чесно декларує всі доходи від адвокатської діяльності й не приховує від оподаткування особливо жирні гонорари. Зі своїх статків він легко міг би – як любитель тварин – утримувати з десяток собачих притулків.

 

 

Сподіваюсь нарешті потрапити  в гості до його дружини, оглянути ті шикарні вольєри й відповісти на всі запитання, які так цікавлять подружжя відставних офіцерів міліції.

Не знаю, щоправда, чим пояснити таку нездорову увагу пані Шостак до мене. Подейкують, колись вона працювала наглядачем у жіночій колонії. Може, звідти така звичка – підглядати, “стукати” й нишпорити?

 

 

Маю непоганий шанс зустрітися з нею у суді, адже поширює брудну брехню на мою адресу. Свідки є.

Пане Шостак, будете у своєї дружини за адвоката?

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Видирала у Бідзюри фотоапарат і чіплялась до людей. Хто впізнає цю дивну мадам?

Прочитав сам? Поділись з іншими: