Два прапори над вишем, а чому?

7 1891

Над інститутом економіки й менеджменту – філією ТНЕУ в Нововолинську майорять два прапори.

Державний і червоно-чорний, під яким змагалися за Україну повстанці.

Група місцевих першорухівців марно домагалась, аби над Нововолинською міськрадою вивішували цей стяг у дні національних свят. Мер, сказали, його боїться. як чорт ладану.

А от над вишем, де той-таки мер читає студентам лекції з економіки, червоно-чорний прапор висить.

Іще з 1 вересня!

РАДАР поцікавився у директора інституту – депутата міськради Романа Чорного, чому так.

 – Я з Тернопільщини, а там шанують цей стяг. І це не патріотизм напоказ.

Мого діда заслали до Сибіру на 12 років, бо був членом ОУН. Ну, це окрема історія…

Фото – Анатолій Бідзюра

  • Розкажу iншим:

Також читають

7
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
3 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
5 Автор коментаря
Ульріх

Молодець Чорний.
Не ждав.
Жму руку.

Білй

це той чорний, що на хабарі погорів? тепер стяги вивішує?! я думаю ми йому пробачимо. його ж діда до сибіру заслали. головне шанувати стяг, а хабарі то таке, аби не від росіян

РАДАР

Це той Чорний, якому доброзичливці організували втюхування хабарика на смішну суму, аби відсторонити вд посади й посадити. Моя думка.
Стежте за РАДАРОМ, напишемо і про це.

Анатоль_ Бідзюра

Тут існує ще одна (не моя) думка: А чи не задумав наш “непохитний і святий” застрибнути в крісло директора філії інституту організувавши хабарика? Розміркувавши, що головування в ОТГ йому вже, вочевидь, не світить? ):-)) Він зі тієї когорти, що не зупиниться ні перед чим та піде по тілах наймитів і друзів.

Ульріх

Влучно зауважили. Поки Чорним там підкеровує Галина Мороз, якій перейшло за 80, але тримають замом з освітою … по дошкільній освіті.

Щось не так

А хто це казав, що ніколи не стане під жовто-синій прапор? А хто це вже 25років “стоїть” під ним і “перестояв” усіх президентів України? А хто це хоче спробувати “перестояти” і преЗедента? А хто ж так послідовно обирав того, хто так не хотів “стояти” під прапором України? Дуже співчуваю Україні…

Анатоль_ Бідзюра

То чому Р. Чорний, як він каже про себе – патріот і прихильник ідеології ОУН-УПА, не встановлював червоно-чорне знамено на підконтрольній йому НВ філії ТНЕУ, десятьма роками раніше? А тільки, як закінчилося слідство про хабар і розпочалися суди? :))