Знайшлися свідки. І заговорили…

32 6091

Поліція запевняє, що ніякого згвалтування в Нововолинську не було.

Але сьогодні РАДАР розмовляв із двома очевидцями подій ночі проти 2 вересня.

Ці люди перебували в міській лікарні. Розповідають:

Свідок 1

– Бачила я ту дівчину на власні очі. Маленька, худенька, перелякана. Сказала мені, що вона сама-одна, батьків немає. Ще сказала, що йшла з “Меридіану” – не знаю, це бар? І що гвалтівник напав на неї уже біля її  будинку. Чи у під’їзді. Приставив ножа до горла.

Бачила я і трьох-чотирьох поліцейських, вони  її опитували. Тривало це дуже довго. Увесь цей час медичної допомоги дівчині не надавали.

Було це на початку вересня, після третьої години ночі.

Свідок 2

– Так, я добре запам’ятав ту дівчину, нещодавно бачив її в місті.  Маленька, кілограмів, може, 45. Виглядає не на 19-20 років, а на 15.

Тоді вона вся трусилася від холоду і переляку. Сиділа спочатку на бетоні при вході у санпропускник, а потім поліцаї опитували її на лавочці. Було кілька їхніх машин. Був навіть експерт чи хтось такий, я його на виїздах рідко бачив.

Наскільки я розумію процедуру, все мало відбуватися швидко. Ну, обстеження на згвалтування. А тут вони її тримали на вулиці, анекдоти травили, перекурювали, посміювались. Реально маринували. Вона цим усе розкаже  – інші підходять: давай спочатку… Прибув і якийсь їхній старший.

Загалом їх було до десятка.

Поліцейські були дуже подібні до оцих…

Їздили шукати загублений чи вкрадений у неї телефон. Він був розряджений. Телефон не знайшли, знайшли її трусики.

Чи зайшла вона врешті-решт на санпропускник і чи її оглядали лікарі, не знаю. Коли я поїхав, вони все ще сиділи на лавочці, це вже після четвертої ранку.

А, ще вона хотіла зателефонувати до свого хлопця, а номер не пам’ятала. Питала, чи не знає хто Романа ****.

Ні, він не авторитет, він на підхваті у Чечена. Той колись його собакою називав. Приїхав на розборку, коли К-й Роману навішав, і сказав: “Ти мого собаку побив!”

Що гвалтівника той Рома закопав, такого я не чув.

Буває, поліція зливає блатним інформацію, а ті вже самі розбираються: ставлять на лічильник чи приб’ють.

Хоча може бути й таке, що дівчина посварилася з ****, і той вирішив її провчити, послав когось її “вжарити”. Нічого не виключаю.

Отже, 2 вересня, ніч, Нововолинськ, десь біля “жовтого” закладу і цвинтаря.

“Жовтий” – це “Смак” на зупинці в Шахтарському мікрорайоні. Далі там “Кури гриль”, теж стіни жовті.

Злочин скоєно саме на території тих “Курей” чи поблизу, а поблизу там чагарники і цвинтар. 

 

 

Гвалтівник приставив ніж до горла, дівчина врешті-решт вирвалась і вибігла на дорогу, люди викликали поліцію.

Санпропускник, півторигодинний допит на свіжому повітрі. Дівчина напівроздягнена, надворі 13 градусів.

Що ж каже начальник Нововолинського відділення поліції С.Галащук?

“Я не можу прокоментувати ситуацію, бо у нас не було реєстрації зґвалтування чи виявленого трупа особи. Якби була реєстрація за фактом, я би міг тоді щось пояснити. У нас навіть приблизно такого не було. Якби був факт –  була б реєстрація. Зараз не той час, що можна приховати реєстрацію. Фактично цього зробити неможливо”.

ОК, а що ж робила купа правоохоронців уночі 2 вересня біля лікарні? Анекдоти розповідала? 

Наталя Камишникова

  • Розкажу iншим:

Також читають

32
Коментуймо!

3000
11 Коментарі теми
21 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
10 Автор коментаря
Веталь

Другого вересня.
Це був понеділок, приблизно 03:30.

РАДАР

а ви фотки обіцяли

Мати і вчитель

Там найперше мав при допиті бути хтось із батьків чи…,педагог зі стажем і психолог!!!! Що ж ви робите паліцаї глупі. Вам д- лам не дійшло дитя прихиститм, зігріти, заспокоїти??? Устроїли вони чудо. Пару годин дитину маринували!!!!
Її подалі від усього, в спокій. На два тижні без доступу неприємних людей.

гість Олександр

Хто ж той гвалтівник що поліція його так покриває?

W.l

А нічого що 2 вересня меридіан не працює?це начеб то понеділок

РАДАР

А нічого, що перед понеділком була неділя, а “Меридіан” працює до 2.00?
Ідеться про ніч проти 2 вересня, тобто з неділі на понеділок.

Аліна

Я не можу зрозуміти а чому ви не запитаєте саму потерпілу писала вона заяву про згвалтування чи ні поліцейські по зовнішньому вигляду не можуть визначити факт згвалтування і заставити дівчину пройти обстеження теж не можуть

РАДАР

Та звісно, після такого маринування не писала.
І самі ж право/кривоохоронці через третю особу повідомили ****, щоб приїхав і забрав дівчину. Це замість медичної допомоги та оформлення протоколу.
Я не можу зрозуміти, чому ви не запитуєте, де ЗАРАЗ той гвалтівник.

Я в шоці

Получається, того гвалтівника поліція не шукає, бо нема заяви. І він з ножем спокійно собі розгулює, бо ніякий месник його не прикопав?!

РАДАР

Саме так. Розгулює. Бо поліція всіма своїми діями та бездіяльністю тієї ночі переконала потерпілу не писати заяву. А кримінальник Рома, якого вже дехто висував на мера за рішучість, теж, мабуть, вирішив не дошукуватись. І це логічно: чого він має підміняти поліцію?

Ворожка

А чогось мені згадується фільм “Бригада” – бридкий такий фільм, який я через огиду зціпивши зуби дивилась. У тому фільмі бандит також ішов до влади на виборах. Ото з бандита службовець буде і слуга народу…😱😕

РАДАР

Насправді саме ці подробиці щодо гвалтівника, якого поліція НЕ шукає, мали б спричинити гучний скандал і чиюсь відставку. Або хоча б догани,у відділку – для годиться.
Але в нашому чарівному містечку знову панує тиша. Ну-ну.

Iра

ай да галащук, ай да балабол….згвалтування – стаття приватного обвинувачення, якщо дівчина не напише заяву, то і досудове розслідування не почнуть. а ментяри все зробили, щоб заяву потерпіла не писала. щодо фоток ментів – лисі обведені то 2 різні людини, той що сидить нач слідства Сватко, ніби не погана людина, на фоні інших. той що спиною – простий слідчий Мартиненко чи то Мартинюк. питати треба з галащука, без нього нічого не робиться у відділку, а опери в нього як цепні пси, бо він сам з того відділу виліз. лисий і грубий – ще може бути бик, той самий що з… Читати далі »

РАДАР

Свідок каже, що під санпропускником серед інших поліцаїв були ці двоє обведених. Або ну дуже на них схожі.

Віта

Допитували на лавочці значить Сватко, та Мартиненко чи як там, бо Бика я знаю.

РАДАР

От іще один свідок щойно підтвердив: бачив у ніч проти 2 вересня і ту дівчину, і поліцейських біля санпропускника. Бачив, як вони її опитували.
Це вже четверо, з ким РАДАР поспілкувався щодо подій у лікарні.
То як ви кажете, пане Галащук: “У нас навіть приблизно такого не було”?..
Та ну?

Анатоль_ Бідзюра

Цікаво, а що думають у відділі внутрішньої безпеки Волинської обласної поліції ГУНП, стосовно імовірного згвалтування у нашому місті? Наскільки відомо, і у Нововолинському ВП ГУНП є така посада. Що думає саме ця посадова особа? Чому не проводиться службове розслідування?
То у НВ слідчому відділі збираються закривати кримінальну справу про невиконання рішення суду найвищими посадовими особами нововолинського місцевого самоврядування, а то імовірно, брешуть про ймовірний злочин. Дуже цікава картинка вимальовується. А як би нам, громадяни, та кудись звернутися про можливу повну або часткову невідповідність займаним посадам державних службовців у НВ відділі поліції?

Ворожка

Анатоль, я з вами, бо таки маю претензії до декого, та ще й давні

Ворожка

Медики у даній ситуації повинні першочергово і терміново надати НЕВІДКЛАДНУ допомогу постраждалій і терміново провести цілий ряд експертиз, які підтвердять чи спростують факт згвалтування. Розумієте ТЕРМІНОВО! – допоки сліди згвалтування не зникли, тобто встановити факт злочину по гарячих слідах. А працівники поліції повинні прийняти від медиків медичні висновки і опитати потерпілу. Перешкоджати роботі медиків і маринувати дівчину, чи тягнути час, як я розумію правоохоронці не мали права. Ба більше – медики мали право сказати слідчим, що надають допомогу і терміново оглядають потерпілу, а слідчі мали би почекати. Медики повинні були описати усі пошкодження і забої, а слідчі мали би сфотографувати… Читати далі »

Iра

нажаль, ви не праві щодо медиків. медики надають допомогу тоді коли людина звертається, ну або непритомна. дівчина не рвалась в лікарню.
а висновок складає не будь який лікар, а судово-медичний експерт. якщо дівчина не писала офіційну заяву в поліцію про згвалтування (а вона не писала), то і експертизу ніхто не проводив.

Ворожка

Дівчина не рвалася в лікарню? Справді? Наскільки мені відомо дівчину завіз до лікарні машиною водій, і наскільки мені відомо, що саме медики повідомляють поліцію про такий інцидент. Дівчину просто не прийняли у лікарні як слід, бо сидіти годинами на лавочці вона під тією лікарнею не повинна була у жодному разі. Дівчина не рвалась до лікарні… Ну-ну… Та її просто затримали по дорозі до тієї лікарні. Питання у тому ХТО затримав, бо навіщо затримали можна здогадатися навіть тупому. Не кажіть мені що я не права, бо тут закопували, замовчували заминали злочин, бо кажучи вашою мовою дівчина приїхала до лікарні, а заходити… Читати далі »

Iра

вам неправильно відомо. як тільки дівчина підбігла до машини, поліцію викликала жінка, що була з водієм. в лікарню вони приїхали одночасно з поліцейськими. поліція дівчину під білі рученьки і на лавочку. лікар могла надати допомгу дівчині якщо в неї були б якісь травми, рани і т.д. травм в неї не було, тому вони чекали судмедексперта, бо тільки висновок експерта має вагу.
не треба розпоясаних ментяр і їх погану роботу перекидати на медиків.
Хай РАДАР напише запит, хто був на роботі 2 числа і потім візьме інтерв”ю, якщо лікарі погодяться. або офіційний коментар в головного лікаря.

РАДАР

Іро, запит може написати кожен. І ви, і будь-хто. Ви явно в темі, то, може, знаєте щось і про гвалтівника?

Анатоль_ Бідзюра

Запит може написати далеко не кожен. А якщо відверто, – то в Нововолинську майже ніхто! Інформаційні запити потрібно вміти писати. Зміст написаного у них, має бути конкретним і зрозумілим будь-кому. Потрібно вказувати своє прізвище, ім’я та по батькові. Поштову адресу – не вигадану, а справжню, щоби чиновник знав куди надсилати відповідь-відписку. :)) Окрім того, потрібно реєструвати звернення у відповідних відділах чи у секретаря певної організації та передбачити другий екземпляр (копію) для себе – зі штампом отримання, датою та підписом особи, яка його прийняла та зареєструвала. На це не в кожного вистачить терпцю і сміливості. Правильно, краще й не пишіть. Хай… Читати далі »

Ворожка

А знаєте Іра, я знайома із трьома людьми інвалідами дитинства, яким наші медики кудись заникали,чи то поділи медичні картки, де були записи медичних спостережень із самого раннього віку. Тобто згодом ці люди не змогли оформити належну їм групу і пенсію по інвалідності. Далі неважко здогадатися що ці люди рахуються здорвими і ніяких коштів не отримують, та і вимагать роботодавці від цих людей по повнійі програмі, хоча саме медики повинні були відразу ініціювати процедуру надання статусу інваліда, а не ховати кудись медичні картки, бо ж ніхто сторонній, крім медперсоналу, картку, яка зберігалась у лікарні і на руки не видавалась заховати чи… Читати далі »

Iра

мені шкода, що так вийшло з вашими знайомими…але якщо інвалідність з дитинства, то вона в дитинстві і встановлюється. і періодично підтверджується на комісії з даними останнього періоду (1-3 роки), стара документація не потрібна….щось у вас не те, чи вас погано поінформували

Ворожка

От якраз ту документацію і вимагали самі медики. Без тих документів захворювання вважається не вродженим, а набутим. Так що я добре поінформиована і про підтвердження на комісіях я знаю і знають усі інші. Я ще не бачила ні одного медика який би свою провину визнав. Така наша медицина в реальності, що таки сумно. А з приводу дівчини і згвалтування – медики могли б самі поцікавитись у постраждалої чи потрібна їй медична допомога а не звітувати із полегшенням і задоволенням що вона за допомогою чи то за медичним оглядом не зверталась. Навіть страшно продумати скільки людей допомоги так і не отримали… Читати далі »

Анатоль_ Бідзюра

Додам: Схоже, таким чином, медики відмовили дівчині в наданні меддопомоги – грубе порушення ст. 56 Конституції України Розділ ІІ “Права, свободи та обов’язки…” і клятви Гіпократа. За це передбачена кримінальна відповідальнісь.
Я вже не кажу про дикі порушення цілих розділів “ЗУ
“Основи законодавства України про охорону здоров’я”. Чули про такий, лікарі?

Ворожка

Наші медики л….но а поліція не краща. Бідній дівчині сили духу, щасливо пережити цей кошмар і не втратити віру в людей і справедливість, тому що не всі люди покидьки

Анатоль_ Бідзюра

Дякую за щирість. Я думаю, що С.Ю. Галащук незабаром піде на підвищення. Заслужив.

Анатоль_ Бідзюра

Якби я знав прізвище потерпілої і подробиці злочину – зробив би запит місцевому службовцю В.В. Морозу – стародавньому головному лікарю Нововолинської ЦМЛ, якщо ніхто не може наважитись. А потім, написав би заяву в поліцію – на основі подій, що відбулися тіє ночі у санпропуснику комунальної лікарні. Вашій, люди, байдужості та німо-сліпо-глухоті, не позаздриш.

Бувалий

Це спеціально робиться, тягнуть час, потім меньше шансів що будуть якісь свідки, відео з камер пропаде. Вони завжди так роблять. Навіть якщо була б заява. Понаписують пояснень до справи які захочуть, дадуть підписати людині у неадекватному стані. А коли треба буде приш’ють туди кого треба) це ж наша поліція, а ви що думали?