У Володимирі вчора вибухнув грандіозний скандал. Головного інженера, депутата міськради від Самопомочі Ярослава Жука троє поліцейських брутально скрутили, закували у кайданки, волочили, тягали, як дрова, запихали в машину.

І все це – з метою перевірити його на алкогольне сп’яніння.

Бо начальниці місцевого “Теплокомуненерго” Анні Рубановій ЗДАЛОСЯ, бач, наприкінці робочого дня, що в нього “несвязна мова”.

І вона, “порадившись із юристом”, викликала наряд поліції – доправити Жука в лікарню на обстеження.

рубанова

Фото – vidomosti-ua

Як по команді (цікаво, чиїй?), на скандальне шоу злетілися репортери і представники міськради.  Тільки лінивий не знімав оце кіно…

Назло всім доброзичливцям Жук виявився тверезим.  Алкотест, зроблений на очах в ошелешеної публіки, це підтвердив!

0 проміле.

Поліцейські, що тупо виконували тупу вказівку директорки “Теплокомуненерго“, зганьбились.

Їхнє керівництво після цього має або звільнити їх за непрофесіоналізм і перевищення… або публічно заявити:

“Громадяни, так буде з кожним!

Завтра ми точнісінько так вломимось у каібнет до міського голови Саганюка, бо ж він – слуга народу, а комусь у народі ЗДАЛОСЯ, що мер нетверезий.

Післязавтра закуємо в кайданки Кошельника і Ковальчука -бо комусь щось здалося. А тоді привселюдно, з купою камер, перевіримо на тверезість міжрайонну прокуратуру, Зимненський монастир, керівників птахофабрики та “Гербора”. Ну, й увесь офіцерський склад 14-ї бригади, СБУ та своїх поліцейських.

І да, наступний рейд проведемо по всіх депутатах Володимир-Волинської міськради, бо в них “несвязна мова”. І не верещіть ніхто про права людини та Конституцію. Якщо можна безкарно принизити і зганьбити норовливого депутата Жука, то далі – прижучимо кожного!”

Прогнозую тривалий судовий процес у цій скандальній справі. Жук, думаю, захищатиме свою гідність. А от пані Рубанова вже зараз має привселюдно принести йому та його родині вибачення.

Усім, хто брав участь у цьому ганебному полюванні на Жука, під’юджував і однобоко висвітлював подію, треба притьмом піти в церкву, посповідатись – і теж принести вибачення.

Такої ганьби не було б, якби деякі медіаресурси на догоду володимирській владі впродовж останнього року не робили Ярослава Жука мішенню для публічної розправи.

Наталя Камишникова

Фото розправи – з сайта Володимир Медіа

Довідково:

Жук працює головним інженером підприємства “Володимир-Волинський теплокомуненерго” з 1996 р.

2010 року зініціював створення на підприємстві незалежної профспілки. Нині її очолює.

Походить зі Львівщини, закінчив Львівський політехнічний, працював на заводі “Сільмаш” у Ковелі, на комбінаті молочних продуктів у Володимирі-Волинському, на заводі СТО в Нововолинську.

Прочитав сам? Поділись з іншими: