Дискотеки в недобудах. Поліція розводить руками…

8 2269

Скільки може тривати цей бардак?!

Знову чекають, поки якась дитина звалиться з даху?

 

Наталя Перчун із Нововолинська повідомила сьогодні у групі “РАДАР”:

– Хочеться написати, бо вже сил нема це терпіти. Вчора о пів на восьму вечора невідомі хулігани почали ” обстріл” камнями нашого будинку, в результаті чого розбили скло автомобіля.

Так склалося, що невелика вуличка знаходиться поблизу недобудови, на якій з дня у день робляться чудні речі. Дискотеки до ночі, обстріл камнями з даху недобудови , діти, що бігають по даху, та нескінченні матюки супроводжують наше щоденне життя.

 

 

Виклик поліції, як завжди, не дав ніякого результату.

Правоохоронці розводять руками і кажуть, що навіть нема шансів знайти хуліганів, бо в них нема слідчих, нема дільничних чи щось у тому роді. Коротше, поліція “умила руки”.

 

 

 – Скільки може тривати цей бардак?! Чекають, поки не станеться щось надто серйозне? Адже це могло бути не скло, а голова котрогось із мешканців будинку.

Чи знову чекають, поки якась дитина звалиться з даху? – обурюється Наталя.

 

 

Фото – Наталя Перчун

У ТЕМУ:

Пам’ятник нововолинським керманичам. Туристи, сюди!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олександр
2 років тому

А я запросив би голову ОДА Савченко і провів би йому екскурсію по “чудному” містечку… Звісно без допомоги мера. Можна з прокурором області. Думаю, “екскурсоводами” чимало бажаючих могли б бути.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Олександр

“Завжди готовий!”, бути гідом у діючого голови ВОДА О. Савченка для демонстрації руїн нашого “чарівного містечка” – Нововолинська, що перебуває під чуйним феодальним керівництвом міського голови В. Сапожнікова та його червоної команди. . Розповім і покажу все, що знаю.

Наталя
2 років тому

Найгірше в тому, що через цю проблему там розвівся і також бандитизм . 2 роки тому пограбували мою маму прям під хатою , вирвавши сумку та вивихнувши їй зв’язки пальця. І знов від поліції мовчок.
От скільки то може бути. Дзвонимо через день у поліцію, але….

Ви ж всі хотіли нову реформовану поліцію - маєте,
2 років тому
Відповісти  Наталя

Тіштеся . Всі були погані міліція, суди, прокуратура, сбу і тд тепер маєте!!!!!

Олександр
2 років тому

Так, були погані і не факт, що не стануть ще гірші.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Олександр

Всім товчу вже 20 років, наводячи відповідні статті зі “ЗУ Про місцеве самоврядування” (собіврядування): За все у нашому “чарівному містечку” відповідає міський голова, голова міськвиконкому, голова міськради Віктор Сапожніков! А також, його заступники, згідно розподілу керівних кураторських функцій між ними.
І за довгобуди – теж!
Чи вам (хто там живе поблизу) важко написати інформаційний запит на ім”я голови, що він зробив і скільки коштів було витрачено на безпеку в довгобудах? Скільки людей охороняють це наше громадське майно? Кого із вищого начальства в області чи в Києві він повідомляв доповідними, службовими записками тощо, про загрозу життям виборців і дітей? Ви що, добренькими хочете бути, чи боїтесь розкрити свої дзьобики?

Олександр
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ну, про дітей повинні в першу чергу батьки думати… А про недобуди – питання в іншому: хто власник-? Вмерла шахта, чи “Волиньбезвугілля”? Але щось мені підказує, що власник є і дістались вони йому, як” Оснастка”… На “халяву”. А ще робочих місць не вистачає… Чи “клепки”?

Буг
2 років тому

Як на мене це ще iз за того що люди якi живуть рядом нiяк не реагують. Там за 10 метрiв двiр, не вiрю що нiхто там не знае про те що в недостройцi малолетки собираются i бухають. Побачили чи почули таке? Звонiть 102, хай розганяють