Ціна питання – 104 тис. грн.

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Господарського  суду Волинської області з позовом в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції та Нововолинської міської ради, аби зобов’язати ТзОВ “Птахокомплекс “Губин” відшкодувати збитки, завдані порушенням природоохоронного законодавства.

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про забруднення земель (ч. 1 ст. 239 КК України), вчинене посадовими особами птахокомплексу.

Встановлено, що підприємство, порушуючи Закон України «Про відходи», вивозило та зливало відходи від виробництва у вигрібні ями, не пристосовані для утилізації нечистот. Воно забруднило нітратами, хлоридами та сульфатами земельну ділянку площею 112 кв. м на території забійного цеху в Нововолинську.

Факти несанкціонованого захоронення відходів виробництва зафіксувала Державна екологічна інспекція. Шкода, завдана державі діями посадовців підприємства, становить понад 104 тис. грн.

Державна екологічна інспекція надсилала ТзОВ претензію на цю суму з вимогою в місячний строк відшкодувати завдану довкіллю шкоду. Проте претензія залишилася без відповіді, а шкоду досі не відшкодовано.

У ситуацію втрутилася прокуратура. У суді прокурори вимагатимуть від підприємства відшкодування збитків, завданих довкіллю.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

У ТЕМУ:

Повна яма крові з “курчаків” під териконом у Нововолинську. Європа, мер!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: