Прокурор, екологи й Нововолинська міськрада судяться з птахокомплексом Мартиняка

10 980

Ціна питання – 104 тис. грн.

Володимир-Волинська місцева прокуратура звернулася до Господарського  суду Волинської області з позовом в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції та Нововолинської міської ради, аби зобов’язати ТзОВ “Птахокомплекс “Губин” відшкодувати збитки, завдані порушенням природоохоронного законодавства.

Нововолинський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про забруднення земель (ч. 1 ст. 239 КК України), вчинене посадовими особами птахокомплексу.

Встановлено, що підприємство, порушуючи Закон України «Про відходи», вивозило та зливало відходи від виробництва у вигрібні ями, не пристосовані для утилізації нечистот. Воно забруднило нітратами, хлоридами та сульфатами земельну ділянку площею 112 кв. м на території забійного цеху в Нововолинську.

Факти несанкціонованого захоронення відходів виробництва зафіксувала Державна екологічна інспекція. Шкода, завдана державі діями посадовців підприємства, становить понад 104 тис. грн.

Державна екологічна інспекція надсилала ТзОВ претензію на цю суму з вимогою в місячний строк відшкодувати завдану довкіллю шкоду. Проте претензія залишилася без відповіді, а шкоду досі не відшкодовано.

У ситуацію втрутилася прокуратура. У суді прокурори вимагатимуть від підприємства відшкодування збитків, завданих довкіллю.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

У ТЕМУ:

Повна яма крові з “курчаків” під териконом у Нововолинську. Європа, мер!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

А з запитом до управління держекослужби звернувся депутат облради Борис Бабійчук. Отож це і його здобуток.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Це, мені видається, вперше. Щоби Нововолинська міськрада і прокуратура та стала на бік громади проти олігархів? Інстинкт самозбереження вигулькнув зі темних звивин і глибин свідомості, затьмарених власною зажерливістю та турботами про наповнення бездонного гамана? Якщо відверто – я не вірю, і не зроблю цього ніколи, аж надто добре знаючи ту тоталітарно-сватівську кухню у виконкомі та міській раді. Згадайте: “Кроношпан-УА” , “Екопртеїн”, “Олійно-жировий комбінат”, ливарні виробництва, асфальтний завод… Хай там як, але не судився В.Сапожніков із ними ніколи. І не буде. Ну, що таке 104 тис. грн. для Мартиняка? Схоже, нам вчергове заліплюють очі курячим лайном.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Ну, влада ж має прокукурікати, що захищає довкілля від Курчака…

editor
5 років тому

Ірина Семенюк: ми в повній попі, мер!
Ірина Ковальова: У мене таке враження, що наша влада за податки, які невідомо куди платяться, в які кишені, готова ще і не таке нюхати! Ви теж живете в цьому місті ?! Ніде у світі ніхто не дозволив би у себе під носом таку екологічну катастрофу! Вчіться у німців, у них усі відходи висушуються і на корм рибі . А в нас це все іде в ґрунтові води, наслідки вам зрозумілі!

editor
5 років тому

Цієї ночі у центрі Нововолинська страшенно смерділо здохлятиною – як ото на бійні. Хто в курсі, що це було?

Мешканка міста
5 років тому
Відповісти  editor

Смердить майже кожної ночі. На Маяковського дуже добре чути. Приходиться закривати вночі вікна. Смердить Курчак.

Мешканка міста
5 років тому
Відповісти  editor

Смердить майже кожної ночі. На Маяковського дуже добре чути. Приходиться закривати вночі вікна. Смердить Курчак.

ДОПИТЛИВИЙ
5 років тому
Відповісти  Мешканка міста

А ЯК МАРТИНЯК ПРИЇЗДЖАВ ЧОМУСЬ МЕРІЯ НЕ ПІДНІМАЛА ЦЬОГО СМЕРДЮЧОГО ПИТАННЯЧКА, НАВПАКИ ЯК МОГЛА БЛАГОУХАЛА БІЛЯ ЗАМОЖГОГО ОЛІГАРХА. ЦІКАВО ,А бАБІЙЧУК ТАМ НА ПРИЙОМІ БУВ ? ? ?

ДОПИТЛИВИЙ
5 років тому
Відповісти  Мешканка міста

Як Мартиняк приїздив, то чомусь у мерії цього смердючого питаннячка не піднімали. Навпаки, керовніки міста з усіх сил як могли благоухали біля олігарха і його братії. Цікаво, а Бабійчук на тих званих обедах був, чому ж не заявляв про смердоту?

editor
5 років тому
Відповісти  ДОПИТЛИВИЙ

А він був? І промовчав?.. Можливо, депутат Бабійчук прокоментує?