Газова атака у квартирах. Нововолинці обривають телефони аварійникам

42 4662

– Що коїться в місті сьогодні з газом, РАДАР не в курсі? Якась масована газова атака, людей нудить, схоже на отруєння!

Я була за півкроку до біди…

 

Розповідає Тетяна  з вулиці Грушевського в Нововолинську:

– Близько 17-ї години я мила на кухні посуд – увімкнула колонку, як завжди. І за 10-15 хвилин ледь не зомліла.

Мені сильно погіршало, стало важко дихати… Ще трохи – і впала б під тією колонкою.

 

 

Врятував мій півторарічний малюк, що забіг на кухню. Двері прочинилися, дихати стало трохи легше, я вибралася в кімнату слідом за ним – і одразу відчула: там зовсім інше повітря.

Отже, щось із колонкою. Чи з вентиляцією. Чи з газом?..

Я перекрила газ, викликала аварійників.

І прочекала їх понад дві години.

Ми з сусідами телефонували навіть у поліцію, аби поквапити газівників. Поліцейські приїхали, вислухали, пообурювались разом із нами. Теж видзвонювали в міськгаз і сказали, що поїдуть туди розбиратися.

Працівник аварійної служби прибув о 19.30. Сказав, що в них сьогодні понад 200 викликів (!). Витік газу у різних районах міста, бригади мотаються по всьому Нововолинську.

Увімкнув свій прилад, виявив,  де саме витікає газ – біля лічильника й біля труби. Чимось попшикав, щось переставив і поїхав. Вклався у 7-8 хвилин.

 

 

А я ще довго провітрювала квартиру. Вийшла з дітьми надвір, то мені й там здавалося – все просякнуто газом. Навіть далеко від будинку!

До слова, два місяці тому газівники перевіряли плиту і колонку. Все було справне, жодних витоків.

Скажіть, чим вони бодяжать нам газ?

Аварійник пояснив, що сьогодні туди додали якийсь одорант, а він погано спалюється. Тому так багато викликів.

Уявіть, який жах я пережила і чим могло скінчитися для мене миття посуду. Сама у квартирі з двома малими дітьми…

Усе місто плакало, коли отруїлися чадним газом мама з малюком. Сьогодні могло масово статися те саме! – сумно підсумовує Тетяна.

РАДАР наслухався сьогодні чимало подібних історій від стурбованих мешканців.

І вранці продовжить тему.

Громадяни, а у вас в квартирі – газ? Не вчаділи?

 

Наталя Камишникова

Фото – Тетяна

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
42 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана
3 років тому

Ужас

Ніна
3 років тому

На 15 му теж викликали газовиків. Був витік газу у під’їзді . Газовик сказав, що за сьогодні 150 викликів.

Наталя Ц
3 років тому

А я вже почала думати ,що мене глючить!!! Десь о 17.00 робила їсти дитині, поки була на кухні, то так не відчувала, а як вийшла, а потім знову зайшла, то відчула газ.Ходила принюхувалась, мусила відкрити вікно. Думала, що мені здається, тепер розумію, що ні!!!

Мама
3 років тому
Відповісти  Наталя Ц

Аналогічна ситуація.

Алла
3 років тому

Тепер і я розумію, чому у мене з обіду весь час чути газом!!!!

Олена
3 років тому

І в нас так само на м-ні Шахтарського 19 дом теж, в під’їзді
було чути газом.

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Олена

А в будинку №20 Шахтарського мікрорайону взагалі відключили сьогодні надвечір 5 квартир по стояку. Сказали – до понеділка.
Люди питають, за що їм така кара. Сплачують за газ великі суми. Отримують дуже сумнівної якості газ. Та ще й того не стало!
Начальство міськгазу, агов! Права споживачів? Не чули.

газ
3 років тому
Відповісти  РАДАР

35 квартира отвір на зварному зєднанні.

Надія
3 років тому

Та ж сама ситуація. В районі 17 год також почула запах газу. Злякалася звісно. Привідкрила вікно. Потім все якось нормально стало. Якийсь кошмар.

Катеринка
3 років тому

На Небесної Сотні теж дуже смерділо газом.

Ірина
3 років тому

По вул.Маяковського 1а також було чути газ у квартирі на кухні біля лічильника,щоправда нікого не викликала ,але увесь час провітрювала оселю.Жах тепер страшно лягати спати…

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Ірина

Іро, газ на ніч перекрийте.

Ірина
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Написала коментар і пішла на кухню ще раз принюхатись…наче вже не було чути,але таки на ніч поставила вікно на клімат-контроль і зачинила двері на кухню.Дякувати Богу все добре!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Олександр
3 років тому

Люди, включіть розум! В газ добавили одорант – хто не знає, це смердючка! Вона повинна згорати з газом і не відчуватись, або повинна смердіти, якщо ваші прилади працюють несправно або є витік газу. Ви здатні проаналізувати те, що сталось? Хтось не зрозумів?… У вас смерділо?… Значить у вас несправні прилади або діряві труби…. Але приходили і пшикали, перевіряли…. Де результат того пшикання? А що добавляли в газ?… Чому не попередили населення про свої “експерименти”?… Пишу і думаю… А для кого? Телят жалко.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олександр

Мовчазних ягнят шкода…

Читач
3 років тому

Ломоносова те ж саме
Думала що здається ,провітрила будинок .
І лишила вікно на провітрюванні.

Олександр
3 років тому

Добавлю. Радар не дасть збрехати, можете підняти дописи за останні роки, де я писав про “газ”. Я потратив більше двох років на боротьбу з витоком газу! Історія закінчилась? Так! Але в моєму випадку, а поряд, в 2метрах,все так і не ясно. А є і інші питання. Чи багато людей задумувались, чому індивідуальне опалення коштує 1000 гр. а комунальне 2500-3000гр.?подумайте,а якщо не додумаєтесь – спитайте.

Віталій
3 років тому
Відповісти  Олександр

Тож чому так?

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Олександр

рекорд у нововолинську 69 гривень за метр квадратний,у нововолинську завжди були одні із найвищих по україні тарифи на опалення,ну у нас же європейське містечко і ціни мають бути європейські

Анонім
3 років тому

В нас на 15 м-ні теж смердить і в під’їзді і в квартирі. Подзвонила, сказали перекрити газ бо зможуть приїхати лише завтра.

Оля
3 років тому

По вулиці. Грушевського 5 теж було чути газ а колонку як включаю то таке враження що вибухне .Не ма слів.

гість
3 років тому

Шахтарський мікрорайон будинок 4 запаху ніякого нема проте проблема ще гірша. Уже тиждень дуже понижений тиск газу в трубі. Вариш чай газ заледве горить. Низький тиск газу. Зараз котельні вимкнуті тиск газу має збільшитися в трубі а він упав чомусь. Колонку мусиш доотказа включати щоб воду нагріти до температури 45 градусів. Волинь ЗБУТ Газ видно дуже любить своїх абонентів раз так чудово надає свої послуги. Одних радує запахом інших радує дуже низьким тиском газу. Усе для дорогих клієнтів.

Світлана
3 років тому

Ці газовщики взагалі вже знахабніли до краю! Мало того, що рахують нам газ по старій, вищій ціні ( газ з квітня подешевшав), то ще й розбавляють ! Коли дорожчає , то бігом ціну піднімають, а про подешевшання- ні, не чули…Коли раніше поставиш киплячу каструлю на мінімальний вогонь, вода в ній кипіла , а тепер – не кипить!
Ніяк не нажеруться…

Віка
3 років тому

На Винниченка та сама історія, газом чути навіть на вулиці біля будинків.

Аліна
3 років тому

Викликали о 19.35 так ніхто і не приїхав(

Надія
3 років тому

Точно бадяжать, бо до нас приїздили десь два тижні тому, ніби усе зробили і всьо((( так вчора штиняло шо то капець(

Наталія
3 років тому

То можливо на мн Шахтарському 23, де сталася трагедія, не винувата вентиляція, яку вже знову перевірили, а якість газу, відповідати не хочеться і шукають крайнього. Тому що на 2-3 день після трагедії також смерділо газом на вулиці. А жителі далі сидять без підключених колонок і гарячої води, бо газовщики придумують причиини різні, щоб не брати на себе відповідальність.
Коли вже будуть вони відповідати за свою роботу, а не тільки підвищувати тарифи. Вчора так гарно по ТТІ розповідали які “маленькі” гроші будинки мають платити їм за договори по обслуговуванні труб – 24 тис. в рік, або 300- 350 грн. з квартири.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Метилмеркаптан (С2Н5СН) – пахуча суміш, котра виконує роль одоризації природного газу для полегшення пошуків його витоків із побутових газогонів. Сам побутовий газ – без кольору і без запаху і одоризація проводиться саме для цього – щоби додати йому смороду. Додається із розрахунку 15-20 гр. на 1000 м. куб.
У нашому випадку, газовики передали куті меду – внесли цієї хімічної речовини більше за норму. Оце й вся розгадка. І раніше таке частенько бувало. Якщо немає алергії на запах, ця речовина для людини не шкідлива.

людина
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

є сумніви, що тільки цю речовину додають. Можливо і придумали, щось газкомпанії для “економії” і інші речовини гази аби лічильники мотали, а при згоранні виділяються отруйні. скільки випадків вже сталось раптом в цьому році, і канали в багатьох справні, раніше такого не було.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  людина

дають багато одоранту щоб лічильник крутив а тепла було мало

Микола
3 років тому

Б-р Шевченка,1.Вчора в районі 19.00 те саме.З сусідами все обдивилися,обнюхали.Запах газу йшов якимись хвилями-то є,то немає.Схоже,з вулиці з вєнтилів,якими перекриті труби.Хоча не впевнений,так ми й не зрозуміли…Через півгодини запах газу припинився…

Микола
3 років тому

І це ж треба всі такі “цікаві”дії нашим службам робитипізно ввечері в суботу-з газом,палити пір’я курей чи що вони там палять,щоб смерділо всю ніч-з суботи на неділю,свіжою стружкою- те саме…Ржаву воду пускати-напередодні свят чи вихідних.Совпадєніє?

Олександр
3 років тому
Відповісти  Микола

Так “вони” думають, що люди вночі мають спати, а не нюхати чи дивитись на колір води…

людина
3 років тому

я про це подумав після першого випадку, що щось в газ додають і діло не в каналах, нас труять!
вчора заходжу в квартиру зі свіжого повітря 20:00 і відчуваю різкий запах газу при чому 2 год до того приладами не користувались, повідкривали вікна вивітрили. тепер чи холодно чи жарко коли включаю колонку відкриваю вікно, боюсь за життя дітей! сигналізатор є -неспрацював. Вентканали тяга ідеальна. Ці домішки, які неспалюються скоріш за все осідають внизу і не піднімаються до вентканалів.

ойой
3 років тому

ось вам і міськгаз ! дурять нас по повній .треба проводити незалежний аудит . а там дивись і КРУ підтягнеться …

Anatole
3 років тому

І вони ще вимагають додатково за гроші якісь договори заключати !

Олександр
3 років тому

Скільки запитань, коментарів! А від керівництва міста запитань не виникло?…

курчаки
3 років тому
Відповісти  Олександр

Воно скаже, що це “Шанель №104”. 🙂 🙂 🙂

Ната
3 років тому

Вул. Миру 9, учора теж був запах. Найбільше біля лічильника. Обробили всі з’єднання мильним розчином, ніби ніде не пропускало але запах був дуже сильний. Провітрили кімнату і на ніч залишили відкрите вікно. Зранку ніякого запаху вже не було.

Ірина
3 років тому

Вчора на шахтарському м-н теж було чути газом. Чоловік перекривав на деякий час.

Педро
3 років тому

У мене шланг вирвало від їхнього одоранту. Совпадєніє?? не думаю! Зробили щось на зразок гідроудару тільки у газових трубах по всьому місту. 200 викликів за день? Тільки дурний повірить в той одорант. Пропускало б газ раніше – люди травилися б сотнями… А тут в один день все вилізло! Це погралися з тиском в мережі!

Педро
3 років тому
Відповісти  Педро

Правда в очі коле? )). Сміливості вистачає тільки на безглуздий палець? А сказати нічого у відповідь?? ото ж бо! )). горе диванні бійці!! а може то якраз палець і тицяє той що тиск підняв у трубах і аварії спричинив…