Захищати від негідників свою гідність – нині дуже дороге задоволення. Для бідних – просто непідйомне.

Друзі, апеляційний суд у Луцьку відмовив мені у задоволенні позову про захист моїх конституційних прав: гідності, приватності, ділової репутації. І скасував (з поки що не відомих мені підстав) рішення суду першої інстанції, яке ухвалила голова Нововолинського міського суду Орися Ференс-Піжук.

Про її рішення тут: “Стасюк має сплатити Камишниковій 10 тисяч гривень за моральну шкоду” http://radar.in.ua/rishennya-sudu-stasyuk-maye-splatyty-kamyshnykovij-10-tysyach-gryven-za-moralnu-shkodu/

Повний текст рішення апеляційного суду одержу на початку січня. Вочевидь, подам касаційну скаргу у Верховний суд.

Захищати від негідників свою гідність – нині дуже дороге задоволення. За позов сплатила понад 1700 грн. судового збору. За касаційну скаргу доведеться сплатити 120% від збору за позов, тобто понад 2000 грн.

Ставки судового збору знущально й нечувано підвищили нардепи 8-го скликання. Отієї каденції, де пан Гузь.

Зізнаюся, для мене це дуже великі суми. На ці кошти ми з моїми бездомними тузиками протримались би зо три місяці. Легких зим у нас не було, та ця буде особливо складною.

 

 

Тут на РАДАРІ працюю для вас надурняк. 🙂  Вам цікаво читати, мені цікаво для вас писати.

Мушу оскаржити несправедливе, на мій погляд, рішення апеляційного суду, бо вважаю: прицільно цькувати в інтернеті людину – хоч пересічну, а хоч публічну особу – не можна, це підло й незаконно. Що на сайті Стасюка мало місце саме прицільне цькування – розуміють, мабуть, усі, хто читав ту гидоту.

Вседозволеність, яка випливає з рішення апеляційного суду, означає: учора зграї анонімів поливали брудом мене, а завтра можуть вчепитись у будь-кого з вас. І захисту в суді не буде, бо майже кожного з вас хтось може назвати публічною особою.

Виплата з безробіття за два з гаком місяці піде в мене на сплату судового мита за касацію. Бобиків і комунальників 🙂 годую саме з цих грошей.

А тому буду вдячна кожному, хто залишить у магазині “Наша ряба” на вулиці Шахтарській (це біля автобусної зупинки й магазину “Вепр”)  будь-яку суму для моєї хвостатої братії.

Продавці Ліля й Люда зважать тузикам на ці кошти багато собачого щастя.

Сьогодні якась добра душа занесла в “Рябу” 100 гривень “від читачів”. Дякую цій хорошій людині.

 

Наталя Камишникова

Нововолинськ

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: