леонід юрійович климович

Горе-орендаря Климовича тягали до суду і примусово стягують борг

26 1432

Тим, як депутат Нововолинської міськради Л.Ю.Климович віджимає у громади комунальний підвал на проспекті Перемоги, 1-а, мають нарешті зацікавитися правоохоронні органи.

У мене після уважного читання документів лиш один висновок: це нахабна, безкарна корупція. Зрощування фінансових інтересів керівництва міськради й депутата, що має непомірно-непристойні апетити.

А зараз про те, як цей власник 17 чи 18 земельних ділянок, 7 квартир і будинків, 3 автомобілів і підвалу площею 262 кв.м,  сплачує за оренду підвалу площею 479,2 кв.м на пр.Перемоги, 1-а в Нововолинську.

 

Климовича судили як злісного боржника. Залучили обласну прокуратуру…

 

Тут доведеться дещо нагадати.

Станом на 2015 рік підвальне приміщення перебувало на балансі ЖЕК №3. Це протирадіаційне укриття – за проектом і статусом.

Климович із 2008 р. орендував майже весь підвал для здійснення “молодіжної політики”.

Мешканці тривалий час нічого про таку оренду не знали, а потім – аж до вчорашнього дня! – наївно вважали, що депутат  орендує лише третину підвалу – 190 квадратів.

Насправді йому за рішенням конкурсної комісії, де він був єдиним претендентом, віддали аж 547,7 кв.м, а потім зменшили площу оренди на 68 кв.м.

 

На дверях досі табличка “ПРУ” (протирадіаційне укриття)

 

Сплачував він усі 9 років за найнижчим тарифом – для громадських організацій. Адже комерційний був у рази вищим! Жодної діяльності у сфері молодіжної політики не проводив. Отже, зухвало обманював орендодавця і власника цього комунального майна – територіальну громаду в особі Нововолинської міськради. 

А вони й самі закривали очі на кричущу невідповідність мети оренди сумним реаліям у постійно зачиненому підвалі.

Мешканці неодноразово скаржились на його нехлюйство, на непрозору оплату орендарем комунальних послуг. Проте 2015 року міськрада за заявою Климовича вже намірилася віддати йому це приміщення на викуп.

 

Під цими мурами – те саме ПРУ

 

І лише злива обурення мешканців, нагадування, що у крані триває війна і занехаяне укриття може будь-коли знадобитися, стримали депутатів від чергового рішення на користь колеги.

– Та скільки ж можна віджимати ті підвали, Леоніде? Коли вже наберешся?  – спитав тоді один із мешканців.

Климович змовчав. Він мав запасний план Б.

 

Гаспідарнік, шо!

 

І от травень 2017-го. У країні все ще триває війна. СБУ на кожне свято закликає громадян не розслаблятися і попереджає про ймовірність терористичних актів та диверсій. Мешканцям 5-поверхівки у центрі забороняють облаштовувати комори у підвалі – бо це, бач, комунальне майно міськради і воно є укриттям. Кабмін видає нові й нові постанови про збереження в належному стані і цілісності укриттів і бомбосховищ.

Натомість депутату Климовичу дозволяють довести укриття до стану щурятника – і лише після гострих відеосюжетів авторів РАДАРА трохи прибирають на орендованій ним площі. Прибирають і почасти облаштовують підвал коштом міського бюджету, а не орендаря.

Рано чи пізно все таємне стає явним. Що у Климовича аж 479,2 кв.м підвалу в оренді, першим повідомив громаді РАДАР, проаналізувавши електронну декларацію депутата. І хоча той Климович на ресурсі нардепа Гузя щосили паплюжить авторку статті про його депутатські статки – процес пішов.

Скелети з депутатського підвалу почали випадати…

 

І ключик від цієї шафи зі скелетами справді лежить у ЖЕК… 🙂

 

Виявилося, що Климовичне просто несумлінний, а нахабно несумлінний орендар!

За ним як за злісним боржником ганялися судовиконавці, вони навіть обмежували йому виїзд за кордон, поки не погасить заборгованість перед ЖЕК №3.

А зараз – найпікантніша деталь.

Бідний аж синій Климович за два роки так і не спромігся погасити борг у повному розмірі. Попри те, що виконавча служба закидала його вимогами.

Урешті-решт тицьнув керівництву ЖЕК №3 ноутбук (і не факт, що новий): “Ось вам замість грошей, бо я… не маю”.

 

Він не має, авжеж. Підвал на Св.Володимира: салон меблів і гральний заклад. Ну, лото…

 

Цей горе-орендар із Радикальної партії Ляшка похваляється – знову ж таки на ресурсі нардепа Гузя – своїм багатством. Лише офіційно декларує 350 тис. грн. особистого доходу на рік. А має, як вбачається з його ж декларації, ще й неофіційні доходи.

Дружина депутата торік купила одразу дві квартири в Нововолинську, де житло недешеве. Однак її заробітків Климович у декларації чомусь не показав.

Чимало майна, яким хизується, оформив на матір.

 

Підвал навпроти магазину “Рубін”. Це на бульварі Шевченка. Тут теж полюбляють лото…

 

І цей заможний депутат, цілий голова депутатської комісії з КОМУНАЛЬНИХ (зокрема) питань, НЕ ХОЧЕ вчасно сплачувати комунальному підприємству незначну, як для такої величезної площі, орендну плату!

Станом на вересень 2016-го за ним усе ще тягнулася заборгованість.

Дізнавшися з публікації РАДАРА про шокуючі депутатські статки, виконавча служба мала б знову потурбувати неплатника.  Адже судовий наказ у повному обсязі досі не виконано, чи не так?

Наталя Камишникова

Довідково

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

25 березня 2015 р.                       Справа № 903/80/15

          Господарський суд Волинської області, розглянувши матеріали по справі

за позовом  Прокурора м. Нововолинська в інтересах держави в особі Житлово-експлуатаційної контори №3 житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради, м. Нововолинськ

до відповідача Фізичної особи-підприємця Климовича Леоніда Юрійовича, м. Нововолинськ

про стягнення 13 795,87 грн.

 

вирішив:

1. Позов задоволити частково.

2. Стягнути з фізичної особи-підприємця Климовича Леоніда Юрійовича, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Сонячна, 1/21, код 2811901230 на користь Житлово-експлуатаційної контори №3 житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Соборна, 30, код 05384494

13 788,32 грн., в т.ч. 9 797,94 грн. – основного боргу, 1 778,52грн.- пені, 403,71 грн. – 3% річних та 1 808,15 грн. – суми індексу інфляції.

3. В стягненні 1,38 грн.-3% річних та 6,17 грн. – суми індексу інфляції відмовити.

4. Стягнути з фізичної особи-підприємця Климовича Леоніда Юрійовича (Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Сонячна, 1/21, код 2811901230)  в доход державного бюджету України 1 827,00 грн. судового збору.

          Суддя                                                                                С. В. Бондарєв

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
26 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Це корупція, однозначно. І. схоже, тут замазаний міський голова, який дозволяв таку “оренду”. Який присягав вірно служити народу України і міській громаді. А також, мабуть, і ЖКО. Для тих хто питав: Сесія міськради відбудеться 24 травня 2017 року о 10-00 год у “пеналі ” другого поверху “жовтого будинку” по проспекту Дружби, 27. Питання приватизації підвалу Л.Клімовічем у порядку денному сесії стоїть під № 17.

editor
5 років тому

А от і перший позитив. Щойно ініціативна група мешканців-переможців побувала на дні депутата в міськраді. Постояли під дверима, потім їх запросили до залу. Світлана Бузікова виступила як голова ОСББ “Добробут 1-а”, вручила міському голові колективну заяву мешканців.
Климович мовчав, як риба. Кажуть, відпочинок перервав, аби встигнути на цей вирішальний день.
Мовчали й депутати. Пан Сапожніков пообіцяв, що “розберуться”.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Голові ОСББ задали єдине питання – щодо її попередника, який у квітні чомусь не заперечував проти викупу підвалу Климовичем. Світлана Бузікова пояснила це “чомусь”.
Кожен депутат уже отримав колективне звернення від мешканців.
Цікаво буде подивитися на рішення сесії від 24 травня. 🙂

Громадянин України
5 років тому

Чому ж той ”народний” депутат не подбав про народ, а тільки про себе? Чому вони всі народні обранці обіцяють людям перед виборами ”золоті” гори? Головне щоб тільки обрали депутатом, а далі ”десь я вас бачив”. Цікава картина: для Климовича закон дозволяє мати підвал для ”молодіжної політики”, а от для людей ну ніяк закон не дозволяє.))

ВОЛОДИМИР
5 років тому

ну і *котина . віддай підвал.
шановні ,не збавляйте обертів і цих скотиняк ми переможемо.

Вуаля
5 років тому

А де подівся статус приміщення – бомбосховище і протирадіаційне укриття?

editor
5 років тому
Відповісти  Вуаля

а зроблю запит, аби витребувати ці документи. Мені теж цікаво, коли і куди він подівся.

editor
5 років тому

Друзі, маю важливу інформацію. Мешканці 15-го мікрорайону, 33 і пр.Перемоги, 1-а, підтягуйтесь.
Сьогодні на дні депутата оприлюднили грошову оцінку ваших вільних приміщень. Там в обох випадках згідно з рішенням міськради – викуп орендарем.
Так от, 51 кв.м на 15-му в буд.33 оцінили у 210 тисяч гривень. Підвал 190 кв.м на Перемоги, 1-а – у 358 тисяч.
Отже, ОДРАЗУ після затвердження на сесії 24 травня грошової оцінки орендарі можуть викупити приміщення. Вони не чекатимуть, поки на наступній сесії депутати розглянуть звернення мешканців із Перемоги, 1-а (і звернення мешканців 15-го мікрорайону, 33, якщо воно надійде).
Тому думайте, як це зупинити.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

Додам. І не майте ілюзій, мешканці Перемоги, 1-а, що депутати самі це зупинять чи призупинять. Маєте справу з корумпованим містечковим бомондом. Виключення є, але їх небагато.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Кругова порука у Нововолинську – це і є організована злочинність. Я давно про це кажу. Ще за часів “сліпчуківщини”, коли прокурором міста був одіозний О.М. Сліпчук, якому мер подарував трикімнатну квартиру в обмін за непритягнення за корупцію, як вбачається. То я йому у вічі заявив, у службовому кабінеті дитсадка № 9: “Прокурорська мафія плюс містечкова прохабарена влада на чолі із мером!” Він спалахнув і схопився за телефон. Я теж, по мобільному набрав 02. “Куди дзвоните?” – він спитав. “Туди куди й ви” – я відповів. Тоді він каже: “Добре, скрізь мафія є, а у Нововолинську нема”. Як Вам? Особисто я можу це довести документально – як двічі два.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Справедливості заради скажу, що саме Сліпчук у 2008-му перешкоджав Климовичу віддерибанити укриття. Є його прокурорська письмова позиція, наводив переконливі аргументи.

Король
5 років тому

“… судили за велику заборгованість… Залучили обласну прокуратуру…” – тут сміятись, чи плакати ?

editor
5 років тому
Відповісти  Король

Як завгодно. Тут не написано, що заборгованість є аж такою великою. Написано, що депутат Климович не бажав платити вчасно таку сміховинну для нього суму. А чому залучили обласну прокуратуру – можете подивитись у реєстрі судових рішень (номер справи зазначено).
Мене жлобізм голови депутатської комісії з комунальних і земельних питань (він же – орендар) дуже насмішив. 🙂

кароліна
5 років тому
Відповісти  editor

Шановні мешканці багатостраждального будинку. В нашому будинку в підвалі є комірки для припасів мешканців і є бомбосховище. І так було завжди, ще з радянських часів, а будинку нашому десь близько п’ятидесяти років. В наш час ЖКГ написали великими літерами “УКРИТТЯ” біля під’їздів на стіні – оце і все. Напис “Бомбоубежище” був написаний раніше, ще за совєтів.

?????
5 років тому
Відповісти  кароліна

Яка ж це перемога, коли комунальну власність наголо відчужують на підставних осіб?

editor
5 років тому
Відповісти  Король

цитую з рішення Господарського суду Волинської області у цій справі: “В судовому засіданні взяв участь старший прокурор відділу прокуратури області Оліферчук Наталія Павлівна”.
Сміятись будете? Климовичу було не дуже смішно.

editor
5 років тому

Судити його треба і за фіктивну оренду для “молодіжної політики”. За штучно занижений тариф. За свідоме й умисне перетворення укриття на мох і болото.
Мешканці, моя вам добра порада: НЕГАЙНО в суд – оскаржувати рішення міськради щодо викупу орендарем. І негайно, вже сьогодні, – заяву в суд ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗОВУ. Тобто про заборону будь-яких дій із підвалом до рішення суду.
НЕГАЙНО, друзі. Бо післязавтра буде пізно. А завтра сесія, і вам там нічого не світить.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Я запитував у деяких депутатів чи будуть вони голосувати завтра за приватизацію підвалу. Вони відповіли, що 24.05. будуть голосувати “ЗА” експертну оцінку об’єкту, а за приватизацію мова не йде. Ніби це не одне і те ж. Тихою сапою, В.Сапожніков і його команда, так діяли завжди і всюди. Потрібно відкликати міських, лояльних до голови депутатів, а самому меру оголошувати недовіру. Занадто далеко наші обранці зайшли у своїй персональній лояльності та особистій відданості.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Депутати завтра, якщо не зовсім угодовці, мають заблокувати ухвалення рішення про грошову оцінку підвалу. У будь-який спосіб, але заблокувати. А мешканці мають занести сьогодні в суд клопотання про забезпечення позову. Сам позов можна подати трохи згодом, упродовж кількох днів.
Ще раз кажу: післязавтра, 25 травня, загребущий депутат Климович викупить цей підвал, якщо його сьогодні не зупинити. Ворушіться, громадяни. Проти цього підвального лома є прийоми! Дійте.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Перше – це клопотання про забезпечення позову в суд. Друге – сам позов можна занести в суд пізніше. І навіть не від ОСББ, а від якогось його одного члена члена, що має право на безкоштовну юридичну допомогу. Решта – справа техніки. Я розповім Вам, як діяти далі. Не тягніть! Бо втратите свою законну колективну власність. Бажаю успіху!

kek
5 років тому

ви краще розслідуйте ті “лото” і “компютерні клуби”. бо їх у місті вже по 2 заклада на квадратний метр. це гральні заклади “казино”.писав в поліцію, толку нуль. всім пофіг на то. не місто, а жесть. навіть раніше такого не було

editor
5 років тому
Відповісти  kek

Ви здивуєтесь, але родина депутата охоче здає в оренду підвали саме під такі заклади! І це справді тема окремого розслідування.
Хоча проблему навали гральних закладів у Нвоволинську мають обговорювати НАСАМПЕРЕД міські й обласні депутати на сесіях і у постійних комісіях, а чиновники – на виконкомі. З відповідними рішеннями та зверненнями у поліцію.

editor
5 років тому
Відповісти  editor

а про гральний заклад у колишньому ресторані “Шахтар” я писала, витягну вам ту статтю з архіву.
Там робили обшук, вилучали комп’ютери… але “лотерея” працює і сьогодні.
Приміщення належить депутату облради. Здає в оренду.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  kek

Пане “KeK”! Гральні автомати заборонені законом. Якщо Ви писали у поліцію заяву про злочин, то через 30 календарних днів вони повинні були дати Вам грунтовну відповідь і внести ці відомості до ЄРДР. Ви проконтролювали це? Чи чогось злякались? Я не думаю, що поліцаї настільки дурні. Очевидно Ви не зареєстрували свою заяву в канцелярії поліції, а просто кинули її на стіл і втекли.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

там не автомати, там хитріше, але теж поза законом.
Не ображайте Кека, він бодай щось зробив.

editor
5 років тому

Зацініть. 🙂 Цитую з рішення суду: “Відповідач Климович долучив до справи… копії довідки виконкому Нововолинської міськради №01-5-02/16 від 20.02.2015р., свідоцтва про державну реєстрацію ФОП Климовича Л.Ю. від 04.05.2006р., технічного паспорту на нежиле приміщення по пр.Перемоги, 1А, рішення виконому Нововолинської міськради від 25.01.2008р. №11 “Про державну реєстрацію ОСББ “Добробут” та посвідчення депутата Нововолинської міської ради VI скликання Климовича Леоніда Юрійовича“.
Із посвідчення, яким вимахує в суді, особливо посміялася.