Тим, як депутат Нововолинської міськради Л.Ю.Климович віджимає у громади комунальний підвал на проспекті Перемоги, 1-а, мають нарешті зацікавитися правоохоронні органи.

У мене після уважного читання документів лиш один висновок: це нахабна, безкарна корупція. Зрощування фінансових інтересів керівництва міськради й депутата, що має непомірно-непристойні апетити.

А зараз про те, як цей власник 17 чи 18 земельних ділянок, 7 квартир і будинків, 3 автомобілів і підвалу площею 262 кв.м,  сплачує за оренду підвалу площею 479,2 кв.м на пр.Перемоги, 1-а в Нововолинську.

 

Климовича судили як злісного боржника. Залучили обласну прокуратуру…

 

Тут доведеться дещо нагадати.

Станом на 2015 рік підвальне приміщення перебувало на балансі ЖЕК №3. Це протирадіаційне укриття – за проектом і статусом.

Климович із 2008 р. орендував майже весь підвал для здійснення “молодіжної політики”.

Мешканці тривалий час нічого про таку оренду не знали, а потім – аж до вчорашнього дня! – наївно вважали, що депутат  орендує лише третину підвалу – 190 квадратів.

Насправді йому за рішенням конкурсної комісії, де він був єдиним претендентом, віддали аж 547,7 кв.м, а потім зменшили площу оренди на 68 кв.м.

 

На дверях досі табличка “ПРУ” (протирадіаційне укриття)

 

Сплачував він усі 9 років за найнижчим тарифом – для громадських організацій. Адже комерційний був у рази вищим! Жодної діяльності у сфері молодіжної політики не проводив. Отже, зухвало обманював орендодавця і власника цього комунального майна – територіальну громаду в особі Нововолинської міськради. 

А вони й самі закривали очі на кричущу невідповідність мети оренди сумним реаліям у постійно зачиненому підвалі.

Мешканці неодноразово скаржились на його нехлюйство, на непрозору оплату орендарем комунальних послуг. Проте 2015 року міськрада за заявою Климовича вже намірилася віддати йому це приміщення на викуп.

 

Під цими мурами – те саме ПРУ

 

І лише злива обурення мешканців, нагадування, що у крані триває війна і занехаяне укриття може будь-коли знадобитися, стримали депутатів від чергового рішення на користь колеги.

– Та скільки ж можна віджимати ті підвали, Леоніде? Коли вже наберешся?  – спитав тоді один із мешканців.

Климович змовчав. Він мав запасний план Б.

 

Гаспідарнік, шо!

 

І от травень 2017-го. У країні все ще триває війна. СБУ на кожне свято закликає громадян не розслаблятися і попереджає про ймовірність терористичних актів та диверсій. Мешканцям 5-поверхівки у центрі забороняють облаштовувати комори у підвалі – бо це, бач, комунальне майно міськради і воно є укриттям. Кабмін видає нові й нові постанови про збереження в належному стані і цілісності укриттів і бомбосховищ.

Натомість депутату Климовичу дозволяють довести укриття до стану щурятника – і лише після гострих відеосюжетів авторів РАДАРА трохи прибирають на орендованій ним площі. Прибирають і почасти облаштовують підвал коштом міського бюджету, а не орендаря.

Рано чи пізно все таємне стає явним. Що у Климовича аж 479,2 кв.м підвалу в оренді, першим повідомив громаді РАДАР, проаналізувавши електронну декларацію депутата. І хоча той Климович на ресурсі нардепа Гузя щосили паплюжить авторку статті про його депутатські статки – процес пішов.

Скелети з депутатського підвалу почали випадати…

 

І ключик від цієї шафи зі скелетами справді лежить у ЖЕК… 🙂

 

Виявилося, що Климовичне просто несумлінний, а нахабно несумлінний орендар!

За ним як за злісним боржником ганялися судовиконавці, вони навіть обмежували йому виїзд за кордон, поки не погасить заборгованість перед ЖЕК №3.

А зараз – найпікантніша деталь.

Бідний аж синій Климович за два роки так і не спромігся погасити борг у повному розмірі. Попри те, що виконавча служба закидала його вимогами.

Урешті-решт тицьнув керівництву ЖЕК №3 ноутбук (і не факт, що новий): “Ось вам замість грошей, бо я… не маю”.

 

Він не має, авжеж. Підвал на Св.Володимира: салон меблів і гральний заклад. Ну, лото…

 

Цей горе-орендар із Радикальної партії Ляшка похваляється – знову ж таки на ресурсі нардепа Гузя – своїм багатством. Лише офіційно декларує 350 тис. грн. особистого доходу на рік. А має, як вбачається з його ж декларації, ще й неофіційні доходи.

Дружина депутата торік купила одразу дві квартири в Нововолинську, де житло недешеве. Однак її заробітків Климович у декларації чомусь не показав.

Чимало майна, яким хизується, оформив на матір.

 

Підвал навпроти магазину “Рубін”. Це на бульварі Шевченка. Тут теж полюбляють лото…

 

І цей заможний депутат, цілий голова депутатської комісії з КОМУНАЛЬНИХ (зокрема) питань, НЕ ХОЧЕ вчасно сплачувати комунальному підприємству незначну, як для такої величезної площі, орендну плату!

Станом на вересень 2016-го за ним усе ще тягнулася заборгованість.

Дізнавшися з публікації РАДАРА про шокуючі депутатські статки, виконавча служба мала б знову потурбувати неплатника.  Адже судовий наказ у повному обсязі досі не виконано, чи не так?

Наталя Камишникова

Довідково

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

25 березня 2015 р.                       Справа № 903/80/15

          Господарський суд Волинської області, розглянувши матеріали по справі

за позовом  Прокурора м. Нововолинська в інтересах держави в особі Житлово-експлуатаційної контори №3 житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради, м. Нововолинськ

до відповідача Фізичної особи-підприємця Климовича Леоніда Юрійовича, м. Нововолинськ

про стягнення 13 795,87 грн.

 

вирішив:

1. Позов задоволити частково.

2. Стягнути з фізичної особи-підприємця Климовича Леоніда Юрійовича, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Сонячна, 1/21, код 2811901230 на користь Житлово-експлуатаційної контори №3 житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Соборна, 30, код 05384494

13 788,32 грн., в т.ч. 9 797,94 грн. – основного боргу, 1 778,52грн.- пені, 403,71 грн. – 3% річних та 1 808,15 грн. – суми індексу інфляції.

3. В стягненні 1,38 грн.-3% річних та 6,17 грн. – суми індексу інфляції відмовити.

4. Стягнути з фізичної особи-підприємця Климовича Леоніда Юрійовича (Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Сонячна, 1/21, код 2811901230)  в доход державного бюджету України 1 827,00 грн. судового збору.

          Суддя                                                                                С. В. Бондарєв

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: