Підваліада: за справу взявся незалежний юрист. І він пропонує…

11 1066

Юрист пропонує депутатам соломонове рішення: скасуйте чи призупиніть дозвіл на викуп підвалу Климовичем.

Бо скандальна підваліада набирає шалених обертів – і батьки міста можуть опинитись у дуже цікавому становищі… 🙂 

РАДАР покаже вам зараз іще три коротенькі серії “Битви за підвал”. Вона точиться в Нововолинську вже 10 років, та особливо загострилася цими днями.

Облаштувати комори для своїх припасів та речей мешканцям будинку на пр.Перемоги, 1-а міські чиновники й депутати не дозволяють, бо “не передбачено”.

Натомість дозволяють наближеному до мера депутату зробити там що завгодно. Хоч магазин, хоч склад, хоч щурятник, а хоч ресторацію.

 – А хоч казино чи бордель, – іронізують мешканці, згадуючи про сумнівні “лотереї” в інших підвалах Климовичів.

Нині тут щось середнє між щурятником і декораціями фільму жахів.

 

Ключів від цього підземелля орендар, із його слів, НЕ має. 9 років там нічого не робить. Оце газда!

Фото – Віктор Ромашевський

 

Рішенням сесії від 24 лютого ц.р. Л.Климовичу, який очолює цілу депутатську комісію в Нововолинській міськраді й орендує підвал із 2008-го, віддали 190,6 кв.м під викуп.

24 травня депутати міськради мають затвердити грошову оцінку.

Мешканці будинку спохопилися за кілька тижнів до цього дня Х. Звернулись до юриста, до депутатів і прокуратури, скликали збори членів ОСББ “Добробут”.

Три перші серії з цих зборів тут:  КОМУ СЛУЖАТЬ ДЕПУТАТИ: ГРОМАДІ ЧИ КЛИМОВИЧУ?

http://radar.in.ua/komu-sluzhat-deputaty-gromadi-chy-klymovychu/

А тепер нові подробиці зборів, на які 19 травня у двір завітали аж четверо депутатів: один обласний (Курстак) і троє міських (Соловйов, Дружук, Ромашевський).

Зі слів мешканців, попередній голова ОСББ попросту здав їхні інтереси на сесії в лютому. Проти викупу орендарем не заперечував, хоча обіцяв сусідам ознайомити депутатів із колективним листом протесту, де стояв і його власний підпис.

– Він зараз важко хворіє,  Бог йому суддя, – сказали жінки.

Мешканці обрали нового керівника – Світлану Бузікову, і вона готова повоювати за право “Добробуту” на підвал.

 

Сліди життєдіяльності

 

– Чому міська рада не оголосила аукціон, а вирішила віддати несумлінному орендареві під викуп?

– Чому взагалі міськрада віддає наш підвал комусь, а ми стільки років потерпаємо без комор?

– Чому ми нічого не знали?

І ще багато чому на цих відео.

Депутати і юрист Віктор Порплиця:

 

 

Гострі питання мешканців:

 

 

Олександр Боцюн бачив на власні очі важливий документ:

 

 

 

Ну, і як бонус усім, хто стежить за підваліадою, – безкоштовна консультація юриста!

Читайте уважно.

 

 

22 травня у Нововолинській міськраді  – день депутата. “Безпідвальні” мешканці прийдуть туди зі своїми вагомими аргументами.

Підваліада триває!

А на РАДАРІ вранці буде справжня сенсація.  🙂

 

Відео  – Віктор РОМАШЕВСЬКИЙ

Текст – Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
11 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

УВАГА!! Додали коментар юриста Порплиці. Наприкінці новини.

Богдан
5 років тому

то де ж та справжня сенсація? пшик?

editor
5 років тому
Відповісти  Богдан

А от поп’ю кави і поставлю. 🙂 Не нервуйте так.

editor
5 років тому
Відповісти  editor
Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

22 травня – це власне, справжня сесія міськради, де голова умовляє депутатів на “правильні” голосування, як вбачається, і майже завжди шкурні. А вже 24-го – задирання рук по команді головуючого, згідно затвердженої і погодженої повістки денної на істинно правдивій сесії, що відбулась позавчора. :))) А ця – тільки для гачка у міській раді. “Закон України про місцеве самоврядування” Розділ 3, стаття 42 “Повноваження міського голови” жодним чином не згадує про проведення якихось “днів депутата”. У пункті 8 говориться, що мер скликає сесії міськради, ВНОСИТЬ ПРОПОЗИЦІЇ, формує порядок денний сесій і головує на пленарних засіданнях ради. І лише у “Законі про статус місцевих депутатів” згадується день депутата, але зовсім не у інтерпретації В.Сапожнікова. У “день депутата”, згідно цього закону,депутати повинні працювати у трудових колективах та територіях виборчих округів із людьми, які їх обрали. Потрібно буде знову притягати міського голову до відповідальності за довільне трактування законодавства Держави на свою користь.

Вуаля
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

А ще, крім дня депутата, Сапожніков проводить репетиції сесій. Саме там і нагинають депутатів які неправильно піднімають руки.

Віка
5 років тому

Так це давно відомо, що без власників будинку(жителів квартир) ніяка міська рада не має права сунути носа у справи, що стосуються майна власників будинку.

Віка
5 років тому

То що, чекаємо нових “слізних сповідей” пана Климовича? На відомому порталі вже є одна “сповідь професора права” для пані Наталі…коли буде сповідь для мешканців будинків?))

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

Наш явно корумпований магістр права ходить до сповіді на “Буг”. А не дуже відомий портал це просто передруковує – підстраховується, щоб не тягали зайвий раз по судах і поліціях.
Легкість, із якою Климович і його друзі використовують ресурс Гузя як відомий гумовий виріб, викликає у мене здоровий сміх. 🙂

Аміна
5 років тому

Вірно підмічено знаючими людьми – з тих пір, як будинок не обслуговується у жодному ЖЕПу,з тих пір як він відповідно і не належить до комунальної власності,з тих пір,як власниками його житлових та нежитлових приміщень являються люди,що проживають у тому будинку,або мають інший документ на право власності,як ,наприклад-Ощадбанк(якщо він не на орендованій площі функціонує),тобто-з тих пір,як громадяни-власники приміщень того будинку створили ОСББ-все просто:ніякі ні горища,ні підвали ніякій міській владі не належать-власниками є ЛИШЕ виключно усі зареєстровані за тією адресою громадяни-хоч члени ОСББ,а хоч і не члени.
Якщо Климович раніше дивним чином сподобився бути орендарем бомбосховища(яке по своїй суті певного часу таки перестало бути бомбосховищем,бо інакше була б заборона на будь-що і оренду,звісно, в тому числі).То,якщо Климович орендував звичайне підвальне приміщення, він орендував у ЖЕП, бо те житлово-експлуатаційне підприємство було обслуговуючим підприємством об’єктів комунальної власності. Та коли люди утворили ОСББ, вони автоматично перестали обслуговуватись ЖЕП і взяли на себе функції по організації обслуговування свого будинку. Тому з моменту створення ОСББ Климович мав звернутись до мешканців тамтешнього ОСББ з проханням заключити договір оренди…
А получається каша каш: будинок не обслуговується жодним ЖЕП, бо вже є ОСББ, а підвал дивним чином міська влада відокремила… Ця тема вартує уваги на вищому рівні. Чому б мешканцям будинку не звернутись до телевізійників? “Це стосується кожного”,”Говорить Україна”,”Гроші”і так далі… Є чимало телевізійних передач,які охоче візьмуть цей матеріал в обробку, бо це справді загальнодержавна тема – створення ОСББ і “прихватизація” різних приміщень нежитлового призначення різними “Остапами Бендерами”.
Ходити у міську раду і чогось там просити – марна справа,а от відстоювати свої права і з допомогою розголосу-це ближче до позитивного для людей вирішення питання.

editor
5 років тому
Відповісти  Аміна

У “Гроші” для журналістського розслідування могли б справді звернутись. І паралельно – в генпрокуратуру, СБУ, антикорупційне бюро, поліцію. Бажано – вже, бо 25 травня можуть лишитися без частини підвалу.