Горілочки до шашликів у Нововолинську на свята не продаватимуть!

5 1183

РАДАР публікує воістину історичне рішення виконкому Нововолинської міськради від 18 серпня ц.р. за №351.

Владці нарешті заборонили торгівлю спиртним на День Незалежності й на День міста.

Рішення зініціювало нове керівництво Нововолинського відділу поліції (начальник – Василь Лесь, його заступник – Андрій Литвин).

Правоохоронці звернулись до виконкому з відповідним листом (РАДАР його оприлюднив).

Деталі тут: “П’яне” питання на виконкомі. Поліція проти хмільної традиції!  http://radar.in.ua/pyane-pytannya-na-vykonkomi-politsiya-proty-hmilnoyi-tradytsiyi/

Заповітна мрія громадського діяча Анатолія Бідзюри, який марно домагався такої ініціативи від попередніх керівників відділку, здійснилась.

Підтримати ініціативу правохоронців прийшли на засідання виконкому громадські активісти Анатолій Бідзюра, Руслан Влодарчик, Андрій Рязанов і депутат міськради Володимир Шаповал.

Отже…

Завіса, оплески Бідзюрі, Лесю, Литвину.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
5 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
5 років тому

Якщо хтось із підприємців все ж таки ризикне розпочати підпільну торгівлю алкоголем у громадському місці – “Парку К і В” під прикриттям темряви, надіючись на всемогуття “папіка” і його стародавньої сивовусої і віднедавна, іще й сивобородої камариль’ї , то жорстоко помилиться. Не здивуюся, якщо котрийсь із виїзних наметів несподівано спалахне, і дурман, у вигляді алкогольного пійла та іншого непотребу буде вщент знищений.

Альона
5 років тому

Пане Анатолю яка функція організаці ї “Украіна- польща” в нашому місті? В інших містах в аналогічних організаціях, вчать мову, роблять якісь зустрічі, екскурсіі в польські внз для студентів, а діяльності вашоі організаці ї не видно.. Таке відчуття що ви займаєтеся Сапоженькою, Сторонським, алкашами і наріками… Перейменуйтеся і воюйте з владою,

Житель міста
5 років тому

Рішення “геніальне”! п.4 Заборонити на час проведення заходів 24 та 28 серпня продаж…., 24 згідно плану заходи починаються о 10 год., 28 о 13 годині, за його логікою 24 до 10 години продаж дозволена, а 28 до 13 теж!
Чому було не написати просто заборонити продаж 24 і 28?

29 з ранку по дорозі на роботу обов”язково пройдусь парком, щоб побачити результати святкування і дії цього рішення…

Анатоль_
5 років тому

Не збираюся перейменовувати ГО “УкрПоль”. Вона діє згідно статутних завдань і по своїй суті є антикорупційною. Адвокати С.Сафулька в Іваничівському, суді теж цим цікавились під час нашого першого позову до В.Сапожнікова. Я надав суду копію Статуту ГО. Після чого всі інсинуації припинились. Другий суд по моєму позову до міського голови В.САПОЖНІКОВА, за узурпацію ним влади у місті і незаконному суміщенню посад, відбудеться тепер вже у Нововолинському суді 7 вересня 2016 року о 15-00 год. Запрошую всіх! А Вас персонально.

Добре діло
5 років тому

Пане Анатолю а чи може Ваша організація надати довідку для отримання карти Поляка.. Зробіть добре діло