Грандіозна операція поліції!.. Нововолинськ регоче

17 7940

Викопувати з клумби під вікном іржавий шмайсер було запізно. 

І він мовчки пропустив непроханих гостей у квартиру…

Це трапилось 13 лютого у Шахтарському мікрорайоні Нововолинська.

У двері 82-річного краєзнавця, першорухівця, автора книжок із історії Нововолинська загрюкали.

Зосим Потапович Колбун неквапом відчинив.

На порозі стояли поліцейський у формі й жінка у цивільному.

– Нам повідомили, що ви злісно порушуєте закон  – зберігаєте заборонений предмет. Він знаходиться у вас на балконі. І ми зараз його вилучимо, заявив працівник поліції.

Опиратись Колбун не став. Викопувати з клумби під вікном іржавий шмайсер було запізно. Та й поки роздовбеш мерзлий грунт…

– Фсьо пропало! – подумав він і мовчки пропустив непроханих гостей у квартиру.

Вони роззирнулись, чи де у кутку підступний пенсіонер не готує нової диверсії, і прожогом кинулись на балкон.

Рвонули двері. Ось він, заборонений предмет! Без розпізнавальних знаків!

Доклавши героїчних зусиль, відважний поліцейський здер із балкону доказ страшного злочину.

Зацініть!!!

 

 

Міцно стискаючи речдок, на якому й справді не було вихідних даних (хто, де, скільки плакатів надрукував), спецгрупа вийшла з квартири старого конспіратора. Із вікна він помітив, як правоохоронець комусь зателефонував.

Хвилин за 15, отримавши цінні вказівки, ці двоє повернулись.

– Нам треба скласти на вас протокол про скоєння зло… адміністративного правопорушення, –  сказав працівник поліції.

– А я не підпишу!Колбун спробував вийти сухим із цієї мокрухи.

– То таке. Нам головне – скласти! 

І склали…

 

 

А тоді покликали понятих – сусідів диверсанта, і ті сумлінно виконали свій громадянський обов’язок. Засвідчили у протоколі, що Колбун З.П. порушив закон про вибори, вчепивши на балконі банер без відомостей про замовника, наклад, друкарню… і що від підпису відмовився.

Втомлені, але задоволені правоохоронці поїхали доповідати начальству, що виконали особливо важливе завдання. Розсадник зла ліквідовано! Ідеологічного диверсанта знешкодили! Премію заслужили!!!

 – Хто стукнув? – напружено мізкував тим часом наш диверсант. – Сусіди чи так, добрі люди? І що робити тепер зі шмайсером на клумбі? Там чийсь котяра все риє, риє… може докопатися. 

А у підвалі гора секретних документів – заготовки для третьої книжки про Нововолинськ політичний…  Є просто бомби! Треба переховати.

 

 

Тепер Зосим Потапович чекає на повістку в гуманний суд…

Правоохоронці чекають на підвищення по службі.

А бандюки (їх у Нововолинську – як гною) красненько дякують т.в.о.начальника Нововолинського відділення поліції підполковнику Галащуку за такі спецоперації. І просять проводити їх якомога частіше.

У писаки Бідзюри в паперах поритись, у Камишникової. Там теж бомби знайдуться, стопудово.

А бандюки гарненько пориються тим часом у чужих гаманцях, шафах і сейфах.

Кожному своє.

 

Наталя Камишникова

Повідомлення на сайті ГУ НП у Волинській області:

На балконі квартири будинку в місті Нововолинськ поліцейські виявили агітаційний банер одного із кандидатів у Президенти України без відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

За фактом цього правопорушення правоохоронці склали відповідний адміністративний протокол на власника помешкання за ч. 2 ст. 212-13 Кодексу України про адмінправопорушення. Санкція цієї статті передбачає штраф.

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

17
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
5 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
11 Автор коментаря
ойой

БИДЛОТА . А Вам , Наталя Семенівна , велике спасибі за висвітлення роботи поліції . на телефон – песикам.

Авторка

досі не знаю, хто ви, але дякую. 50 грн. отримано, знадобляться.

Фея

А що – віднайшли”законний” спосіб заборонити ОУН, Правий Сектор і Свободу? Перед минулими виборами з невідомо яких глибин викопали і двинули у парламент Самопоміч, щоб Правий Сектор і патріоти-націоналісти заткалися надовго, і тепер львівський мер, який загадив львівським сміттям половину України ще і у президенти хоче! То вішати плакат Кошулинського не можна? Це було би справді смішно, якби не було так гірко… Витримки і успіхів пану Колбуну✊✌

Виталий

А что вообще произошло я не понял. Кого и за что оштрафовали?

Вікторія

“Поліцейська академія Нью-волинськ”, “Тупий ще тупіший-80-го левела”- реаліті-шоу маленького, вкрай занедбаного шахтарського міста.

Наташа

ну наші поліцейські і ………. по всьому городу продають на кожному углу наркоту ,граблять квартири а вони пенсіонерів трусять……

сергій

міг би просто не відкривати двері, ТІЛЬКИ ПІСЛЯ РІШЕННЯ СУДУ!!

Озік

*****, ******* Від автостанціі до 4 шахти 14( морд) білбордів висить,а вони до пенсіонераж на мікрорайон Шахтарський рвонули.

Олександр

І автомобіль вільний був, і бензин знайшовся… могли б по дорозі пару наркоторговців забрати, з десяток протоколів скласти на поганий стан доріг або розігнати “торгівлю з землі”…

Озік

А якби шановний пан Колбун повісив агітку від БПП.яка би була реакція мЄЄЄстної влади і право(ліво)охоронців?

Артур

Нащо цей цирк? До влади можуть приходити лише олігархи! Поліція має бути толерантна до старшого покоління. Влада це солодкий яд. Жаль що ми Українці як ті бідняки кидаємося від одного олігарха до іншого в надії на нормальне життя. На жаль для оліхархів ми лише як мурахи. Яких потрібно одягнути та прокормити! Ми матеріал для експериментів Супрун.

Озік

“Если бы от выборов что-то зависело,нам не позволили в них участвовать”- Марк Твен.

Артур

Марк Твен жив в іншу епоху. Ваша правда на 50%. Те що змінити здавалосяб неможливо змінив майдан.

Фея

Я так розумію, що поліція не з власної ініціативи цією справою займалася. Відносно цього мало би бути якесь розпорядження чи постанова не знаю від кого і поліцейські просто дотримувались даних їм вказівок. Тут потрібно знати хто насправді все це організував і підпис ставив. Самі працівники поліції могли би це пояснити – згідно якого документа такий набіг і наскок на пенсіонера-патріота?

З перших вуст

Ви запитайте галащука яким боком він причетний до розкрадання обладнання на шахті №1. І чому в момент здійснення крадіжки галащук і прокурор знаходилися біля першої шахти і по телефону давали, я так думаю, вказівки злодіям? Записи розмов є, триангуляція їхніх телефонів є. Але, мабуть, зважаючи на те, що вони знають табличку ділення, то залишаються на своїх посадах і не покарані.

РАДАР

А чого ви самі досі не запитали? І пана Галащука, і пана прокурора. Вперед із записами і триангуляцією!

Роман Гунько

Максимальна санкція по вказаній статті 85 грн. А оскільки пан раніше не притягався, обійдеться 51грн.
А в Нововолинську однако зрячі копи, на балконі 4 поверху на вільно закріпленому банері побачили відсутність дрібного шрифту… цирк 🙂