Зазвичай люди лінуються прочитати правила сайту, розміщені десь унизу дрібним шрифтом. Тому напишу тут, як бачу наші з вами стосунки.

На РАДАРІ не буде місця хамам. Однозначно. Тут не вітають словесну агресію, зверхній сарказм, образи на адресу інших користувачів, авторів і адмінів.

 

Інтернет великий, любителям вербального проносу є де відвести душу. А тут їм – не сортир.

У нашому місті є сайти, де в коментарях часто закликають знищувати тварин і їхніх захисників. Труїти, відстрілювати – тварин і людей, які їх захищають. Адміни не червоніють й не кривляться. Хоча мали б згадати закон… аж кілька законів… і негайно видаляти такі анонімні дописи.

А у фейсбучній групі одного з тих сайтів наввипередки, з бруднючими матюками закликають убити/скалічити двох неповнолітніх дівчат за їхню поведінку в громадському місці. Адміни і тут не кривляться. Типу свобода слова.

Ясна річ, саме туди побігли жалітись на мене ті, чиї коментарі РАДАР із різних підстав не оприлюднив. Та на здоров’я. 🙂

РАДАР – не каналізація для агресії закомплексованих осіб. Планку собі встановили вище плінтуса.

Коли нападки на дівчат стали нагадувати агресивне цькування, ми закрили дискусію й видалили одну зі своїх публікацій.

Ні, не за гроші. Є таке слово “милосердя”, геть немодне.

У нас дві групи на фейсбук: “Новік” і “РАДАР”. Можете коментувати й там. Але й там банимо хамів та видаляємо агресивні/зверхні/брехливі/брутальні коменти.

Ми не ділимо ваші коментарі на угодні й неугодні. Лише на цікаві й нецікаві, у тему й не в тему. Якщо хтось присвячує свій допис мені, вчить, що маю робити чи не робити, – кажу одразу: дякую, не треба, нецікаво.

РАДАР не отримує коштів із місцевого бюджету. Не платите нам і ви – споживачі інформації. Це волонтерський сайт, ми вкладаємо сюди свій дорогоцінний час, душу й нерви. Тож нікому нічого не винні.

Тримаймо планку разом. А кому це важко – інтернет великий, знайдіть собі щось легше.

 

Наталя Камишникова 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: