Хлопчик проколов ногу шприцем, що валявся на газоні дитсадка. Поряд – кубло наркоманів

12 2370

5-річний малюк із дитсадка №1 “Вишенька”, що по вулиці Винниченка в Нововолинську, бавився у траві й раптом відчув біль у ніжці.

Виявилося – на землі лежав використаний наркоманом шприц.

Батьки хлопчика, так само як і вихователі, забили на сполох. Інфекції ніби нема, проте тато малюка звернувся до депутата міськради Віктора Ромашевського: треба щось робити, подвір’я дитсадків у місті занадто доступні для любителів уколотись чи напитись.

Вчащають увечері у “Вишеньку” підліткові компанії. Може, й не п’ють, але курять і справляють  тут певні потреби. 🙁

А потім на цих-таки майданчиках граються діти.

 

Майданчик “Вишеньки”

 

Тому Ромашевський підготував депутатський запит і оприлюднив його сьогодні на сесії міської ради.

 

Нововолинському міському голові Сапожнікову В. Б.

 Начальнику управління освіти виконкому Нововолинської міської ради Остапюку М. П.

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ    

04.05.2017 до мене звернувся гр.-н **** з заявою про те, що в цей день його син, вихованець ДНЗ №1, гуляючи по території садочка, проколов ногу голкою від використаного шприца.

Відповідно до ст. 22 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту Нововолинської міської ради прошу створити тимчасову комісію з метою вивчення цього питання.

 

У дворі навпроти цього дитсадка

 

Пропоную перелік можливих заходів:

  1. Встановити в садочку «тривожну кнопку» або інші засоби оперативного зв’язку адміністрації садочка і поліції.
  2. Встановити на території садочка додаткове освітлення й відеонагляд.
  3. Працівникам поліції організувати посилене патрулювання.
  4. Обмежити перебування сторонніх осіб на території ДНЗ в неробочий час.

Про результати розгляду прошу повідомити мене в терміни, встановлені чинним законодавством.

23.05.2017                                                                                                                                                   Ромашевський В.І.

 

РАДАР неодноразово писав про наркоманські притони в Нововолинську. Вулиці Винниченка і Маяковського (це поблизу “Вишеньки”) закидані шприцами.

Зроблять обшук і вилучать очні краплі, макову соломку, коноплю чи субутекс в одному кублі – тут-таки гостинно відчиняє двері для наркоманів інше кубло.

Буквально позавчора поліція на вулиці Маяковського затримала продавця “білої смерті”. Торгував таблетками з наркоречовиною.

Учора завезли у відділок іще одного – з вулиці Заводської, який виготовляв наркозасоби вдома.

 

У наркохаті на вул. Маяковського

 

Сьогодні РАДАР став мимовільним свідком операції “Доза”. Спритний хлопець на задвірках кінотеатру потайки продавав щось молодику дуже специфічного, наркоманського вигляду.

РАДАР сподівається, що стараннями поліції у Нововолинську все ж таки поменшає наркобаронів.

А на території дошкільних закладів давно треба встановити відеонагляд.

Депутат розповів РАДАРУ, що батьки малого не мають претензій до працівників дитсадка. Бо на власні очі бачили 4 травня, як старанно вранці прибиральниця збирала й виносила сміття, залишене непроханими вечірніми гостями. І так щодня.

Завідує дитсадком людина дуже відповідальна, запевняють депутат і тато малюка. Але знайти голку чи шприц у траві непросто.

Простіше обмежити доступ стороннім особам на територію дитячих закладів, вважає Ромашевський. Безпека дітей – над усе.

Віктор Ромашевський  порушив дуже болючу для всіх нововолинців проблему.

Відповідь міського голови на його запит РАДАР  опублікує.

У ТЕМУ:

 

Наркокубло сусідить з дитсадком!

Обшукали наркобаронесу. “Точка” була у центрі Нововолинська

Яна, “Гавана” та інші наркодилери

Малюк у дитсадку вколовся наркоманським шприцем. Тепер лікують від СНІДу

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
12 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Віталій Фількевич: І це жахіття буде ще, якщо за цим спостерігати й”ляси точити”. А не брати і знищувати всіма можливими методами. Бо поліція їм до одного місця. Припугнули на пару днів. Треба саджати і руки з ногами ламати, щоб не було повторень. До цих наркоточок треба радикальні міри застосовувати, а не проводити гуманні бесіди.

Qwerty
5 років тому

Займіться продавцем наркотиків по вул.Гірнича

editor
5 років тому
Відповісти  Qwerty

номерочок підкажіть

editor
5 років тому

Кристина Вишневская: Аууу поліція починайте працювати!!!! Це може бути ваша дитина!!!!!! Жах!

відеонаглядач
5 років тому

Питання навіть не в наркоманах, а в доступі сторонніх осіб на територію де навчаються чи перебувають діти. Стадіони усіх шкіл є хорошим майданчиком для алкашів та наркоманів і для вигулу собак недолугих людей у яких розуму меньше ніж у їхніх питомців (на зауваження, що це не місце для вигулу, вони реагують криками, що собака не кусається, проте гівно після неї прибрати відмовляються залишаючи цей “дарунок” дітям).
Після усіх цих осіб на території залишаються шприци, розбиті пляшки (якими пробивають ноги діти) і екскрименти тварин які розносять хвороби попадаючи на мячі і руки дітей. Нажаль наша “високоповажна” мерія небажає вирішити проблему. Поставити по 2 патрульних (чергових… будь кого) хоча б на деякий період (далі спрацює “радіо”) які матимуть повновадження притягнути до відповідльності порушників (або викликати патруль у разі відмови покинути територію).
А декілька випадків притягнення – це вже повага до роботи поліції, захист наших дітей і попередження, що неварто гадити – де ростуть діти.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

“Батьки не мають претензій…”, “Відповідальна і фахова завідувачка… ” Так ось. Коли я намагався відстояти землю, дитсадочківську, у ДДУ № 1, вул.Маяковського, 14 – 3 сотки комунальної землі, котра належала міській громаді Нововолинська, батьківський комітет рукою завідувачки, надав протокол зборів, де вони дозволили місцевій владі відчужити земельну ділянку і продати її приватному, максимально наближеному до міського голови, підпрємцю. Потім її перепродали раз, а потім вдруге… Згідно “Закону України про дитячу дошкільну освіту та Конституції України ” такі дії категорично заборонені. Та В.Сапожніков плювати хотів на Закони і Конституцію! Тепер на тій земельці – приватний магазин. Там продають, разом із іншими товарами горілку та пиво. Куди піти “наріку” прийняти дозу і – щоб краще “вставило”, хлебтонути 100 гр., купивши пляшку оковитої, власне, на території дитсадка? Не звичайно ж на територію ДДУ № 1 “Вишенька”! Під грибочки, де граються діти. Одним словим. Батьківський комітет ДДУ № 1 – КАЗЛИ! Завідувачка, фахова і професфйна – боягузка. Ви знаєте, я хотів оту землю, громадську, та привласнити собі. :)))) Та не вийшло, бо ХТОСЬ її перехопив у громади, а громада мене не підтримала. Громаді – все “по-цимбалах!”. Документи, у тім числі й з прокуратури та міської ради – класичні відписка (справу затягували 5 років), і протокол зборів батьківського комітету, надам на першу вимогу. Фото презентую.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Магазин з горілкою під самою “Вишенькою” – це заслуговує на окремий репортаж. Давайте.

editor
5 років тому

Аліна: Не місто, а притон! Дітей на вулицю випустити страшно!

Fanta
5 років тому

Справа в тому, що шприци є на територіях практично усіх дитсадочків, і питання про відеонагляд, освітлення і т.д. потрібно вирішувати для усіх таких закладів

Тарас
5 років тому

Дуже шкода ту дитину. А якби снідом заразилась? це ж на все життя! а Сапожнікову як з гуски вода, в нього на все одна і та сама відповідь…

1313
5 років тому

на мою думку, потрібно виділити кошти на відеонагляд чи сторожа , який не буде пускати посторонніх людей на територію дитсадка. батьки постійно здають “благодійні” внески (кожного року вікна, коври, шпалери і т.д. міняють, аж тошно слухати , на що їм треба гроші), от можна з них виділити на хороше діло.

MolodojPapa
4 років тому

Треба не сторожа, а охоронця…