Хотів допомогти лікарні – нахамили…

48 5616

Виношу на ваш високий суд, читачі, таку ситуацію.

Відомий нововолинський  активіст Борис Карпус, помічник нардепа Ігоря Гузя, вирішив залучити побільше людей і коштів для допомоги нашій міській лікарні.

У Бориса купа небайдужих друзів у соцмережах.

Тож він написав на фейсбук для них усіх дохідливий і позитивний пост.

Фото з соцмереж

Уже наступного дня адміністрація Нововолинської центральної міської лікарні дала відповідь – точніше, відкоша зухвальцю, який          простягнув руку допомоги    посягнув на святая святих – на світлий імідж “Міжрегіональної лікарняної каси” та керівництва лікарні.

Ач, той Карпус пропонує передавати устаткування й засоби захисту безпосередньо у відділення та знайомим лікарям.

А як же керівна ланка? Не довіряє?! Натякає на нашу бездіяльність чи корисливість?Ну, зараз ми його присадимо…

І на офіційній сторінці НЦМЛ з’явилася відповідь, яка вмить відбиває в нормальних людей бажання зробити для лікарні бодай щось доброго.

Наскільки всім відомо, управління КНП “НЦМЛ” не має повноважень закривати рота представникам громадськості.

Наскільки всім відомо, управління лікарні зобов’язане організувати роботу так, щоб із миру по масці, по апарату потім не збирали.

А давати оцінку чиїмось політичним амбіціям, розводитися про  політичні рейтинги – не компетенція управління КНП “НЦМЛ”.

Мають чим займатись на робочому місці у часи пандемії – ото хай і займаються.

Коли місту загрожує біда – керівник медичного закладу (якщо він дійсно керівник) не повинен демонструвати свою зверхність.

Усі в одному карантинному човні, усі під коронавірусом ходимо… І якщо ви дійсно хочете, аби вам допомогли, – не відштовхуйте нікого, будьте вдячними.    .

Наостанок нагадаю управлінню КНП “НЦМЛ“: хамити шкідливо для вашого здоров’я. Бережіть себе, шановні, вгамуйте свої хворобливі амбіції.

Ну, а сам Борис відреагував на хамуваті поради управління дуже спокійно: 

Борисе, ти правий! Доїзд медиків на роботу і з роботи- питання дуже актуальне.  Маршрутки не курсують.

Тим часом на балансі виконкому – новенький “Рено” з “Водоканалу”, подарований нашим чиновникам за наші гроші.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
48 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Небайдужий
2 років тому

Мороз – це анахронізм. Це просто вже якийсь жах. Вони там просто нелякані.
Сапожніков і Мороз два сапога пара.
Треба давно їх гнати!

Уууу
2 років тому
Відповісти  Небайдужий

А все тому і від того, що ще ні один медик, надто керівник, не відповідали за неналежно надану медичну допомогу. Ще нікого не тягнули до суду за злочинну халатність. От звідси зверхність і вимальовується. Всі найкраші і найгірші сторони людської природи найбільше проявляють себе за критичних і драматичних обставин. То я думаю, що тут зі сторони головлікаря проявилося найгірше у відповіді пану Карпусу. Прикро…

Рдд
2 років тому

Якщо хочеш допомогти – допоможи, хочеш щоб про це написали і всі знали про твою допомогу – попроси, напишуть!
Але , не порядно , заробляти імідж, допомагати за чужий кошт ( так кожен зможе) і на цьому піаритися , що як буд то зробив сам і за свої гроші

чобіток
2 років тому
Відповісти  Рдд

Це ви про пана Мороза? На апараті ШВЛ від подружжя Бадзюнів він шикарно пропіарився-пофоткався! Ну, наче сам зробив і за свої гроші.
Хоча міг би власним коштом купити пару-трійку таких апаратів для рідної лікарні, яку очолює вже четверте десятиліття. Чи п’яте?
Та й мер би не збіднів, і цілий перший зам-секретар. Заробили б імідж, а то підупав він у них, як і рейтинг. 🙂

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  чобіток

А Ви не думали,що Сапожніков спроможний купити апарат і тримати його в себе вдома?Обов’язково передавати в лікарню? Є такі в світі і багаті люди можуть собі таке дозволити,а для вас казочки,що до апарата ще потрібно спеціаліста і три медсестри(90-60-90,не старше 25р.).

Рдду
2 років тому
Відповісти  Рдд

Ви абсолютно праві. Особливо коли Сапожніков з кожного унітазу розповів про нові закуплені апарати для лікарні за чужі кошти Бадзюня, Кроноспану чи БРВ…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

З “совдепівських” панів тільки хами й вилуплюються. Це совкова відрижка, яка деколи переростає в блювотину. Сто разів про це писав.

Рдд
2 років тому

Я не за Сапожнікова і не за Мороза .
Але чим Карпус хотів допомогти ? Він хотів дати кошти чи попрацювати волонтером у лікарні????
Чи так само як гузь піаритися за народні кошти???
Підказувати людям куди мають тратити гроші???
Наталя Семенівна, люди що пишуть коментарі – вам потрібно щоб Карпус і Гузь вам говорили що ви маєте дати кошти куди і на які заходи???
Нехай Карпус власним прикладом покаже і скаже куди і скільки дав. Тоді люди підуть за його прикладом.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Рдд

Чому ви думаєте, що треба тільки дати гроші? А волонтерити, по-вашому, – це тільки виносити судна в лікарні? Ні, це також витрачати свій дорогоцінний час (та й кошти) на безліч дзвінків, консультацій, на зустрічі. Домовлятись, організовувати, сприяти, вирішувати поточні питання… Це все теж дорогоцінний час, дорожчий мені, приміром, за гроші.
І людина його витрачала задля лікарні. Прочитайте перші фрази допису Бориса.
Фото добрала я, там під постом його не було.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Наталя Семенівна,не захищайте,бо не варто. Немає за що…одна тріпня. Їздити по фестивалях,відкриттях різних і робити 🤳-не обов’язково бути нардепом. Роки чекаю на прийом,але колись при нагоді обов’язково в очі скажу все ,що думаю…Або відправлю листа на ім’я Голови ВР.-хай передасть.

Lor
2 років тому

Так всі хто хотів ішли в приймальню, правда зараз карантин. Після нього сходіть, які проблеми

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Рдд

От я не маю великих коштів. Але допомагаю інформаційно, коли треба зібрати кошти на операцію чи інші нагальні чужі потреби. Вкладаю в текст нерви, душу, поширюю в мережах, витрачаю знову ж таки час… І люди відгукуються. І переказують кошти. І є результат. Тобто справа не тільки в “дав 100 500”. Ти організуй, щоб дали. Даруйте, що принагідно “пропіарилась”.
Упевнена, що Борис вкладається і коштами у такі свої ініціативи.

Оксана
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Хочу спитати , а ця благодійна організація, десь одчитується? Скільки прийшло грошей і від кого і куда потратили?
У Шепетівці також відкрили фонд на допомогу лікарні і закупівлі апарату , багато добровольців приєдналося, то вони кожний день відчитуються,

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Оксана

Яка благодійна організація? Прочитайте уважно допис Бориса Карпуса. Чи ви про “Міжрегіональну лікарняну касу”, яка діє при лікарні? О, це відома благодійна організація. Примусово-добровільні внески впродовж багатьох років пацієнти та їхні родичі здавали саме туди. Щоденних звітіів точно не було. 🙂

юрій
2 років тому

в мера і держпрацівників в місті без відкатів, без відстьобування, без знання операції віднімання або ділення – нічого не буде

РАДАР
2 років тому

От про автопарк і доїзд там Борис написав. Справді, як медсестрі з Дігтева чи Гряд дістатись на роботу вчасно? Маршрутки не їздять. А з 15-го чи 6-го мікрорайону лікареві на зміну як?..
Пригадую, виконком узяв на баланс новенький “Рено” з Водоканалу. Медики зараз – національне багатство, їх треба на руках носити й на роботу підвозити.То як із цим, батьки міста? Коли забезпечите доїзд?

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Саме з Гряд і і Діхтіва дуже зручно на Шкоді Кодіак доїжджати…а якщо шевельнути чимсь,компенсувати людям грошима,то і з Литовежа можна приїхати на власних колесах,які зараз є майже в кожній сім’ї, а ще лікар по дорозі може медсестричку якусь захватити…та й з 6мікрорайону до лікарні пів години… по асфальту і не потрібно дихати тим,що хтось видихає.Нововолинськ- це не Київ…А Київ-це Україна.

марія
2 років тому
Відповісти  РАДАР

підтримую Карпуса: купити апарати можна за 300000 тис як це зробила сім’я Бадзюнь .а з відкатом 2.5 мл гривень і каса лікарні – хто її коли контролював .де діваються гроші . і ще хотілося б, щоб за ці медикаменти які видаються нібито хворим розписувалися в графі одержав .той хто мав би отримати

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ця відповідь – помста Б.Карпусу, бо ходять чутки, що Борис збирається йти на міського голову Нововолинська. :))) А тут, є інший претендент, вкритий цвіллю і червоними знаменами зі серпом і молотом, у якого лише два шляхи: або на мера – або в тюрму. Ось так по простяцьки й відкривається ця різьблена та прикрашена 26-літньою корупцією скринька. Давай, Борисе! Хай тобі Бог допомагає. І ми допоможемо теж.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

П.Анатоль,заб’ємо на коньячок ще з вами,що мером буде Сапожніков…. Або Карпус… Або Ви… Зроблю мером любого, кого захочу…звичайно не якогось дов….ба або наркомана… Бажаючі можуть залишити номер тел.на Радарі, думаю п. Наталя буде не проти…

Уууу
2 років тому

Зробіть мером мене, бо ж ви якийсь всемогутній, я так бачу)))) От Зе зробили президентом і всі знають хто це зробив і хто на це тоді повівся. А тепер президент поназвозив до України хворих на коронавірус українців, які карантину дотримуватись відмовляються і тих українців потім з поліцією виловлюють. Але це таке… Я буду хорошим мером, клянусь!…)))

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Уууу

До “Уууу”. Вірю. Гірше вже, як є – не буде.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Уууу

А ж написав-залишайте контакт… Але Ви повинні розуміти,що крісло одне і я буду обирати кращого кандидата…В мене є свій кандидат,але я ще не знаю чи він погодиться…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Старуватий я вже… Хіба що агентом з постачання. :)))

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Розумію…і вважаю -це правильно.

Уууу
2 років тому

…Коли (прізвище) не погодиться, тоді вже я хочу бути мером. Навіть знаю як і з чого потрібно починати робити зміни у місті. Мені вже довелося заради цього від дечого відмовитись.😉 Нинішній пан мер уже старенький. На відпочинок йому пора, а то він все “в ділах і в ділах, наш государь, акі бджола”(Іван Васильович міняє професію) ☺Я зможу бути мером, я точно знаю

Уууу
2 років тому
Відповісти  Уууу

Моє досьє. Я підприємець з немалим стажем і великим досвідом роботи, управлінець персоналом в бізнесі, вмію будувати бізнес з нуля, без стартового капіталу, працювати за найнесприятливіших обставин. Люблю справи, якими займаюсь, коли чимось не займаюсь, то цього не люблю і не бажаю витрачати на це свій дорогоцінний час. Дуже швидко навчаюся всьому новому, не боюся труднощів і завжди добиваюсь поставленої мети, якщо чогось не добиваюсь, то воно мені непотрібне і я не буду докладати зусиль. Не факт, що моя мета і ваша можуть співпадати, але все ж дуже хочу бачити на посаді мера особу, прізвище якої тут не вказали. Подобається моє досьє?

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Уууу

Ви вже залишили контакти? А з таким резюме Вам до Зеленського…мені телефон.

Уууу
2 років тому

Телефон… тут є одна суттєва деталь – я людина розважлива, серйозна і відповідальна (далекоглядна, можна сказати) і так запросто невідомим людям власні телефонні номери не роздаю. Життя такий гарний вчитель. То з ким мені зконтактуватися, якщо що? Можете залишити свої контакти тут на Радарі.

Уууу
2 років тому

До Зеленського мені не треба, а на посаду президента можна😉було б …

РАДАР
2 років тому

Сьогодні Ігор Гузь передасть устаткування й засоби захисту луцьким лікарням, а його помічники – нововолинським та іваничівським медикам.
Буде прямий ефір на фейсбук, усе привезене побачите самі.
І це вичерпна відповідь команди Гузя нововолинським любителям зверхньо нахамити.

Рдд
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Наталя Семенівна, добре що Гузь підтримає нашу лікарню , але в цій ситуації важливо мешканцям знати за чий рахунок це буде зроблено – за кошти Палиці? за кошти Гузя і його помічників? Чи за наші з вами кошти – кошти бюджетні платників податків.

Люди мають знати кому дякувати.

Уточніть цю інформацію.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Рдд

Точно знаю: не за мої й не за ваші. Це приватна доброчинна ініціатива. Детальніше згодом.
Подякувати Гузю можна в будь-якому разі (хоча не обов’язково). Бо це він затягнув устаткування в наш округ, у наш Нововолинськ і в Іваничі. Воно могло поїхати в зовсім інші лікарні, Волинь велика.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Хтось тут говорить неправду…або не договорює… Чи не Мороз доповідав,що Нововолинськ готовий до боротьби з короновірусом? Можливо ці апарати десь потрібніші? Чи Мороз брехун? Чому вулиці не дезинфікують? І чому батареї жарять при +15, для кого школи гріють? Чи не ми за це маємо платити? Сапожніков ,подивись на Кличка.

Lor
2 років тому

Ви точно не в міськраді працюєте?

Рдд
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Не зрозуміло до чого Гузь , Карпусь і ін помічники до видіналених нашій лікарні медикаментів????

Це все за бюджетні кошти ( Ваші, мої та людські) і кошти Палиці придбано.

Усе це придбали за кошти, які були закумульовані в обласному бюджеті на боротьбу з коронавірусом (120 млн. грн.) та за кошти, які виділив Фонд Ігоря Палиці “Тільки разом”.
☝️Розпоряджаються цими коштами, формують закупівлі та передають на районні лікарні медики Волинської обласної клінічної лікарні.
При чому Гузь?????

Ульріх
2 років тому
Відповісти  Рдд

Гузь робить свою роботу прозоро і відкрито. Привезли, показали що і скільки того є. Помічники тримають на контролі. Як можете зробити краще, то зробіть, покажіть. А ліпше допоможіть лікарні.

Володимир Шаповал
2 років тому
Відповісти  Рдд

Стаття ця взагалі не про те, ви щось трохи помилились. Ігор Гузь і команда вибудовує комунікацію, бо до цього часу не має точних потреб по лікарні, ми робимо це прозоро, є бажання долучайтесь. Так це наші з вами податки, але нардеп контролює їх розподіл.
Можете що краще запропонувати чи організувати… Вперед..

Ульріх
2 років тому

ТІ антибіотики чи халати могли би приїхати до яких Маневич, але завдяки Гузю приїхало в Нововолинськ. І приїхало те, що просили медики. Що кому не так?
Боти і зяті окремих заступникорадників розвели маніпулятивні пересмикування в НововолинськІнфо. Дивно, як адміністрація групи гладить по голові явних прихильників мера. Дивно.