Мер порадився зі швачками

48 2780

Про сертифікати на продукцію ніхто на нараді не згадував.

Бо їх нема. А маски потрібні. 

Учора вранці РАДАР написав про ініціативу депутата Нововолинської  міськради Віктора Марчака налагодити пошив індивідуальних захисних масок для міських служб, задіяних у боротьбі з пандемією.

Невдовзі ПІСЛЯ цієї резонансної публікації міський голова В.Сапожніков скликав нараду, куди запросив місцевих швачок, кравчинь.

І поставив перед ними завдання максимально забезпечити масками медиків, поліцейських, комунальників, рятувальників, та й загалом мешканців.

Швачки відповіли, що працюють зараз не покладаючи рук – виконують замовлення з усієї України. Та для рідного міста все ж таки знайдуть ресурси й можливості.

Маски шиють багаторазові, вартістю від 7 до 25 грн. залежно від тканини. 

 

 

Про сертифікати на продукцію ніхто на нараді не згадував. Бо їх нема. А маски потрібні. 

Тут деякі користувачі затято доводили вчора, що несертифіковані маски по 6 грн. – це вселенське зло.

Запрошуємо їх оцінити ініціативу міської влади, запозичену не лише у Марчака, а й у володимир-волинського міського голови Саганюка.

У сусідньому місті маски місцевого пошиву за ціною 10 грн. продають уже не перший день.  

Несертифіковані маски від нововолинських швачок виглядають отак:

 

 

Принагідно зазначимо: деякі місцеві підприємства нещодавно “виготовили вироби для потреб лікарні та пацієнтів”, за що адміністрація лікарні їм подякувала.

Маємо великий сумнів, що ці вироби сертифіковані. А що необхідні – однозначно!

То як щодо масового пошиву масок без сертифікатів для медиків та інших служб за вказівкою мера? 

Фото – з сайту міськради

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
48 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Місцевий
1 рік тому

Може ще пошиті вдома пов’язки потрібно сертифіковувати?

Олег
1 рік тому
Відповісти  Місцевий

Не в сертифікації діло, а в захисті, якщо ваша маска не від чого не захищає, то грош їй ціна. Бо сертифікація це не тільки бумажка, а визначення степені захисту. Ви ж протигаз без фільтра носити не будете, а маску носите.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Маски потрібно шити будь-що! Я теж ношу несертифіковану, власного виробництва. Бо де взяти сертифіковану? Щодо мера. Отак і повинен міський голова, бути на передньому краї боротьтьби з короновірусом. Попереду громади всієї, яка його саме для цього й обрала. А не ховатися за лікарняними листками та відпустками на теплих морях-окіянах та по америках, польщах. Це я – ваш доброзичливець, Анатолій Бідзюра, отак кажу. Ми всі помремо – і ви, і я коли прийде час. Проте, якщо робити все по правді та згідно закону, по Конституції, по совісті й бути чуйним та людяним – Господь відтермінує цю сумну для кожної людини, її останню хвилину. Однозначно. Попри коронавірус та іншу заразу.

Я в шоці
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Минав третій тиждень карантину. Мер зачухались. .

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Я в шоці

Мер створюють видимість страшенно зайнятого керівника, ніби то і без нього маски не пошиють

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Я в шоці

Як депутат Кива…

РАДАР
1 рік тому

А де ж користувач Олег і його однодумці? Де злива обурення? Де гнівні коментарі, що медикам давати несертифіковані маски категорично не можна? Чекаємо, підтягуйтесь 🙂 Чи проти мера страшно рота розкрити?

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

У Великобританії від коронавірусу померла 21-річна британка, у якої не було ніяких основних захворювань. У Сполучених Штатах 40-річний пастор, який лежить у госпіталі, звернувся до всього світу зі словами “Вірус хоче мене вбити. Не думайте, що вас це не стосується. Піймати вірус /захворіти /може будь-хто”Ці трагічні новини наводить на думку, що коронавірус небезпечний для будь-кого, не лише для старших людей за віком.

Олег
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

А на рахунок мера, він хоче подобатись електорату. Маски без фільтра, не єфективні, бо лікарі при контакті з хворими будуть інфікуватись. А мер мав би в такому випадку не тут штани протирати, а їхати в Київ до Зеленського і поки не вибив би маски з Китаю для наших лікарів, не іти з кабінету президента, хай би виносили силою. Оце був би мер який дбає про своє місто. А так нате вам те, що сам би не вдів.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

А можна мені замість Олега?… вМер зібрав швачок,щоб порадитись… Одразу пропозиція- давайте оберемо ту швачку розумну новою меркою(чи меринею)….мовознавці ,вчителі…поясніть накінець,як правильно..і щоб не смішно було… Ще можна запропонувати замість радника Рожелюка- двірника, який точно краще знає як вулиці прибирати… Ну і на місце Сторонського,універсального зама, всі знають кого…Оновлюємо владу разом…

Уууу
1 рік тому

Зі швачкою не вийде – освіти замало у швачки. Це як казали під час Жовтневої революції, що і кухарка може керувати державою. Міняти владу потрібно, але треба знати як…

Славік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Під час Жовтневої революції говорили якраз навпаки – що ненавчена кухарка якраз і не може управляти державою.
Тобто друге речення з Вашої фрази такий же фейк, як і те, що індпошивна маска може хоть якось суттєво захистити від вірусу того, хто її носить.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Славік

Ви не праві про кухарку, бо там ще була мова і про свинарку. І був фільм “Свинарка і пастух”, де звичайну робочу людину пропаганда підносила до небес. А індпошивна маска в реалі ні від чого не захищає, особливо коли бовтається на обличчі і стирчить з усіх сторін, типу -” залітай вірус і вилітай іншим боком””

Славік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

В одному журналі від імені одного вождя у 1917 році була опублікована стаття, де була така фраза:
“Мы не утописты. Мы знаем, что любой чернорабочий и любая кухарка не способны сейчас же вступить в управление государством. … мы … требуем немедленного разрыва с тем предрассудком, будто управлять государством, нести будничную, ежедневную работу управления в состоянии только богатые или из богатых семей взятые чиновники. Мы требуем, чтобы обучение делу государственного управления велось сознательными рабочими и солдатами и чтобы начато было оно немедленно, то есть к обучению этому немедленно начали привлекать всех трудящихся, всю бедноту. ”
Це і є першоджерело, яке дуже часто перекручують з точнісю до навпаки.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Славік

Ви самі собі суперечите “привлекать всех трудящихся, всю бедноту”. Народ був неграмотний і червоноармійці вчили той народ на свій лад, задіявши найрізноманітніші засоби

Олег
1 рік тому

Не перекручуємо слова, нема мера жіночого роду, а що там феміністки напридумували хай самі собі в своїх пабліках і пишуть. Не ведіться.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Олег

Як це нема?..журналістка-є, вчителька-є…а мерки-нема… А якщо,наприклад, жінку оберуть , то в неї щось виросте і вона стане мером?…Це у нас мера немає…такого…з “яйцями”…

Олег
1 рік тому

А токар, сантехнік, аналітик, косметолог, стиліст, кінодраматург, кіномеханік. Можна ще багато приводити. А хочете переконатись, відкрийте словник української мови і якщо там нема в словах жіночого роду, не треба його придумувати. Говоримо правильно.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Олег

І ПРЕЗИДЕНТ Естонії жінка, і вже вдруге в Україні жінка стала ГЕНЕРАЛОМ. І КАНЦЛЕР Німеччини Ангела Меркель. Справді немає жіночого роду у деяких професіях і на деяких посадах, але це не має значення, головне щоб ці посади займали хороші, високопрофесійні фахівці

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

А Ви не чули як зараз говорять?- канцлерка Меркель, пам’ятаєте,як президентка Естонії ровера дарувала Зеленському?…дякую ,що просвітили…цікаво було…чи багато в нас розумних людей,чи хтось напише що у нас в Україні немає посади “мер”… Та й з гумором ,виявляється, проблеми..але я не з 95-кварталу…

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Олег

Кіномеханіків та кінодраматургів давно нема. Є: мерка, аналітикиня, стилістка, прокурорка, акторка… Не дуріть народ.

Олег
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Де воно є, ви вже фемінітіви придумані неврівноваженими радикальними феміністками пропагуєте. Покажіть в словнику аналітикиня чи анеликитутка?

Славік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А ше ж є членкиня! Як Ви, пане Анатоль, про цей, один з найголовніших новомодних фемінітивів, та й забули?

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Славік

А ще є “секретутка” і “депутанка” ))) – так колись десь писали. Не морочте людям голову і не грузіть фігнею модератора

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

А Вам на територію модера можна?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Ну, чому ж? Секретарка, депутатка…

Олег
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Кафедра кінорежисури та кінодраматургії в КИЇВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ .

Олег
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Перечень обязанностей киномеханика
«Заливать» файлы в формате DCP на сервер; загружать электронные ключи для открытия DCP-файлов; подбирать оптимальный уровень освещения, контролировать синхронизацию звука и настройку опций на проекторе; осуществлять подготовку необходимой аппаратуры к показу фильмов; обеспечивать демонстрацию в соответствии с общепринятыми стандартами и инструкцией; проводить регулярный профилактический осмотр эксплуатируемого технического оснащения с целью убедиться в его исправности; вовремя обнаруживать и оперативно устранять неполадки и поломки приборов. По необходимости договариваться о ремонте с компаниями, что предоставляют соответствующие услуги.
О так, кіномеханіка теж такої професії нема, в нас фільми самі себе в кінозалах показують.
Не знаєте, перевірте в інтернеті .

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Олег

Перевірив. Є. Частково ви праві. Але, тільки частково.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

П.Анатоль,і Ви вже стали неуважні…напишу конкретніше… В трудовій у Сапожнікова є запис ” Обраний на посаду мера Нововолинська”?

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Не можу точно сказати. Проте, думаю, є… Все ж таки, дуже заслужена людина. 🙂

Олег
1 рік тому

А чи згадували на нараді, рівень захисту таких масок, чи як завжди, маски є, відмазка є, що щось робимо. І чому тоді за фальсифікацію антисептиків кримінал, а за фальсифікацію масок, подяка?

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Олег

Олег,я з Вами…вони популісти, і злодії…на всьому вкрадуть…

Олег
1 рік тому

Давайте так, коли наш мер і всі заступники будуть завжди на роботі і на вулиці носити такі маски, значить маски хороші. Якщо не будуть, значить інших людей зовсім не цінують. Їм їхнє життя неважливе.

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Олег

Правв-вильно! Випробовувати маски потрібно методом одягання їх на керівників та інших посадових осіб місцевого самоврядування! Отож: Якщо захворіють – маски неправильні. Якщо ж ні – можна і нам носити. Це по перше. А по друге: Претендентів на найвищу посаду міста, на майбутніх виборах до ОМС, значно порменшає. :)))

Гість з закордону
1 рік тому

А хто прослідкує в яких умовах ш’ють маски ті швачки????

Гість
1 рік тому
Відповісти  Гість з закордону

Ви бажаєте безкоштовні маски ще й щоб умови пошиття були нормальні.. а нічого, що швачка тільки тим і заробляє, їй теж потрібно сім’ю годувати ,має то робити без оплати за свою роботу ,тканина не безкоштовна, потрібно й мати антисептик в цеху (його також не дістанеш задарма), а витрачений час на пошиття?

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Гість

А де мій коментар до Гостя? На віртуальне спілкування карантин не розповсюджується. Я хочу висловити свою думку!

модер
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Немає такого коментаря, не отримали.

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Гість з закордону

Почитала коментарі і скажу вам нововолинці, що вас ніхто насильно не примушує купувати маски. Ви можете жити в оголошеному в Україні карантині так, як вважаєте за потрібне. Можете смажити шашлики з дітьми у дворах, ходити юрбами, пити пиво та спілкуватись на лавочках у парку, прогулюватись з дітьми. Ці картинки я бачила сьогодні, коли виходила у магазин. Головне, щоб потім,коли почнеться пекло у лікарнях, а судячи з новин зараження таки стрімко зростає, ви не волали, за що це та чому.
Маска не панацея, але лікарі вже декілька століть їх носять, можливо тому, що щось знають про особистий захист.
Для того, щоб вибігти у магазин чи аптеку, маска з натуральної бавовни власноруч пошита таки кращий варіант захисту, ніж взагалі без маски. Я б сказала, що деяким людям маску потрібно носити пожиттєво, для того, щоб у них не було можливості розпльовувати повсюди своє харкотиння, перепрошую за натуралізм, але на сьогоднішній день ця гидка звичка несе смертельну небезпеку для тих, хто ходить по вулицях, а потім приходить додому у тому взутті.
П.С. Питання до гостя з- за кордону: а Ви думаєте, що ті люди, які шиють маски живуть у хлівах?

Гість з закордону
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Не у хлівах, але дехто має дома бардак. А тепер уявіть яку заразу на ту маску можна нацепити поки вона ш’ється в таких умовах.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Гість з закордону

А чого ви думаєте, що маски шиють вдома? І сама страшна зараза – це корнавірус. Навіть пошиту у стерильних умовах маску потрібно застосовувати правильно. А то дивлюся рукавички у декого геть не свіженькі. От хто знає скількичасу можна ті рукавички носити?

Гість з закордону
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Бачу на фото майстриню яка дома ш’є. Тому і висновки такі.