Хто кого? На слуханнях буде масовка з “Кроноспана”

21 1014

Сьогодні о 15.00 у залі Нововолинської міськради відбудуться громадські слухання з важливого екологічного питання. Ідеться про збільшення деревообробним підприємством “Кроноспан” викидів у повітря.

Заявку на збільшення “Кроноспан” уже подав, але мешканці житлових масивів обурені і тією кількістю викидів, що є. Заявляють: досить труїти людей, ставте фільтри! 

За інформацією РАДАРА, готується давно апробований у Нововолинську сценарій: на слухання дружно прийдуть працівники “Кроноспана“, яким уже нібито дали відповідну вказівку.

А от чи прийдуть так само дружно мешканці вулиці Панасівської, 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів, села Верхнів – наразі не відомо. Активісти розвісили десятки оголошень про сьогоднішні слухання.

Процедура громадських слухань вимагає наявності в залі не менш як 200 осіб із паспортами.

Фото: Валерій Панасюк

http://line-o.livejournal.com/662066.html

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
21 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
ЗГВП
5 років тому

Ну щоб люд прийшов, потрібно провести інформативну акцію в тих районах, щоб був ефект.
Не усі ж в інтернеті сидять.

editor
5 років тому
Відповісти  ЗГВП

слушно, долучайтесь. Хоча б словом: тому сказав, тому зателефонував, тих запросив через мережі…

V means V
5 років тому

Сам являюсь працівником Кроноспану, але підтримую людей зі здоровим глуздом(і я не один такий). Та якось не можу зрозуміти як ця “масовка” набиратись буде? Робочий день у нас до 19.00, та й у офісних працівників до 16.30.

антикорупціонер
5 років тому
Відповісти  V means V

Не з того кінця, бачу, пхають нас заходити.
По-перше громадські слухання носять рекомендаційний характер.А це означає, що сапогу дуже вже хочеться звести рахунки з гордовитим і неприклонним та правильнмм підприємством, ЯКЕ НЕХТУЄ КОРУПЦІЙНИМИ СХЕМАМИ МІСЦЕВОГО БОМОНДУ . Ну і як кожен боягуз НАМАГАЄТЬСЯ ЦЕ ЗРОБИТИ ЧУЖИМИ РУКАМИ, ТОБТО ЦЕ ВИМАГАЄ ГРОМАДА, А Я ,мер, ЗМУШЕНИЙ ПРИСЛУХАТИСЯ ДО ГРОМАДИ, ХОЧА якщо захочу, то зможу громадою і проігнорувати (не за ТАК ,звичайно,)
По-друге хто надавав дозволи на влаштування шкідливого підприємства в межах міста? Тоді думка громади її здоровя та Декологія була меру до одного місця. Надто багато бабла стояло на кону, аж слині текли. Лампошили фірму поки в кріслі директора сидів сапоговий прихвостень. Та інвестори не стали чекати, поки рейдернуть фірму, як у Желізка..ПОМІНЯЛИ КЕРІВНИЧТТВО. З тих пір кроношпан і димить,димить димить…….
По- третє Не подобається сапогу успішне не корумповане підприємство,яке є чи не найзразковішим в Україні,яке справно платить податки чималі ,інвестує ,але не в кармани,а в недільні школи ,церкви,дитячі майданчики. Вихіл тут простий як двері.
Повептайте ,мере, взяте бабло у кроношпана,Інвестиції ,компенсації, Таку фірму залюбки приймуть в будь-якому регіоні України. І ,повірте, знайдеться иісце для кроношпану не в житловій зоні населеного пункту, а поза її межами. Зовсім не вина кроношпану,що мер запропонував влаштування фірми посеред Панасівни. ТОМУ ГРОМАДІ ТРЕБА СТАВИТИ ПРЕД’ЯВИ ДО ОСОБИ, ЯКІЙ НАДАЛА ВАГОМІ ПОВНОВАЖЕННЯ ,сила яких в рази більша за нас усіх разом взятих. Не вдалося з КРОНОШПАНУ зробити довгобуд, як на 10 -ій шахті. А були ж такі плани і схеми капкани розставлені правильно НЕ СПРАЦЮВАЛИ.

editor
5 років тому

Сходила, послухала. Розповім трохи згодом. Якщо одним словом – армагеддець.

editor
5 років тому

Олена пише:
На жаль побувавши сьогодні на засіданні я дуже була здивована,що людей взалі не було…….Говорити і писати усі вміють і плакатись теж вміють…що діти хворіють і т.д. і т.п. А завітати та висловити свою думку за те що вони нас травлять,щоб хоч трохи повпливати на те щоб поставили ті фільтри ………….Немає просто слів А потім тоді не виставляйте фото і не пишіть що вас травлять,якщо не знаходите годину на такі важливі засідання для нашого здоров;я а головне для здоров;я наших дітей(((((

editor
5 років тому

Ігор : Був на громадських слуханнях. Приміщення заповнене на 60%, з яких напевно майже 40% – “п’ята колона” (працівники кроноспану та їхні шістки) Висновок – не дуже багато в Нововолинську тих хто піклується про екологію. Дуже здивувало те, що заміри по викидах формальдегіду проводяться лише один раз на рік……….

editor
5 років тому

ВІкторія: Багато людей жаліються на це нестерпний сморід “гробів” (бо саме з цим він мене асоціюється), але як проявити свою позицію то немає майже нікого з них…

Влодарчик Руслан
5 років тому
Відповісти  editor

БЕЗ СЛІВ…..ОДНІ МАТИ…..ПРОЙШЛИ КОЖНУ ХАТУ В ПАНАСІВЦІ З ВАЛЕРІЄМ ЗЕЛІНСЬКИМ…..ПОВІСИЛИ ОГОЛОШЕННЯ НА 15,5, ТА ЧАСТИНІ 6 МІКРОРАЙОНУ, В МАЙЖЕ КОЖНОМУ ПІДЇЗДІ..КУЧА ПОСТІВ В ФБ ТА ОК, СКИДАВ СМСКИ, ЗВОНИВ ЗНАЙОМИМ……ЛЮДЯМ НАС***АТИ НА СВОЄ ЗДОРОВЯ…В ТАКИХ ТЕМАХ БІЛЬШЕ НЕ ПРИЙМАЮ УЧАСТІ…..БІЛЬШЕ НІЧОГО СКАЗАТИ

Віка
5 років тому
Відповісти  Влодарчик Руслан

Мені вистачило минулого разу, щоб зрозуміти, що людям нас***ати не лише на своє здоров’я, а й наздоров’я своїх нащадків….коли керівництво Кроноспану виділить по пару метрів ламінату чи оплатять навчання дітей селян, що правда не всіх.
Тому я більше не приймаю участі у подібних заходах.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Віка

Мав там бути , проте, не вийшло. Може воно й на краще. Серце буде менше боліти через “казлячість” населення. “Віка”, про що Ви кажете? Які діти, яке довкілля? Згадую про “дитячу поліклініку у котельні” на 15 м-ні. До цієї справи я та Н.Комишникова долучились всією душею… Але, гидко згадувати, коли ми спробували там зорганізувати мітинг, то мешканці трохи не з матами звертали нашу увагу на благоустрій, вірніше на його відсутність… Та їм глибоко нахаркати наблювати на своїх дітей і онуків! Моя думка така: влаштувати стаціонарні екологічні пости та змусити адміністрацію “КРОНО” негайно встановити фільтри можна тільки через суд. Хто подасть позов? Знову Бідзюра? Поки ви там у сесійній залі граєтесь у громадські слухання, В.Сапожніков та адміністрація “Кроношпану”, вам аплодують. Бурні овації!

Абвгд
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Фільт встановлять найближчим часом. Інвестиції вже виділені.

editor
5 років тому
Відповісти  Абвгд

найближчим – це у 2019-му? так до нього людям ще треба дожити…

гість
5 років тому
Відповісти  editor

Монстр сидить у мерівському кріслі

Віка
5 років тому
Відповісти  Абвгд

Чергова обіцянка-цяцянка. У суд потрібно подавати на тих, хто допустив відкриття Кроноспану без фільтрів. А ті роки, що люди труїлися формальдегідами, Кроно працював без фільтрів та сколочував на смертях , здоров’ї людей ярди бабла, хто за це відповідати буде? Покінська? Сапожніков? Доречі, лісів теж практично не залишилось через цього монстр.

Ліля
5 років тому
Відповісти  Віка

Це називається говорили-балакали….
вчора більше двох годин усім розказували, що фільтри були від самого початку, а у 2015 році відбулася реконструкція, під час якої поставили нові фільтри + скрубер (це теж очисна установка від формальдегіду).
а в 2019 році поставлять ще якийсь фільтр, на який вже виділені кошти.
Люди, чим ви слухаєте?
як на мене, це були корисні слухання, на яких можна було багато дізнатися про підприємство і поставити багато запитань. натомість наша громада, як завжди, перетворила конструктивну розмову на шоу.

Віка
5 років тому
Відповісти  Ліля

Ліля, я теж можу сказати що завгодно. Тільки доказів, що фільтрів нема більше, ніж достатньо. Декілька років тому приїздили на Кроно майстри з Львівської обл. і розказували, що фільтрів ніяких немає. А ті, що повинні бути, мають ще й регулярно замінюватись. А так, як вони дуже дорогі, то їх ніхто і не ставив. Так власне і розповідали ті львівські майстри.

фармальдегід
5 років тому
Відповісти  Віка

САПОЖНІКОВ ТЕЖ ЯК ПАРТЄЙНИМ БУВ , ТО ВСІМ РОЗКАЗУВАВ ЩО СКОРО ДО КОМУНІЗМУ ДІЙДЕМО .
ЯК ПОКАЗУЄ ДЕЛАРАЦІЯ ДІЙШОВ ТАКИ….

нововолинці
5 років тому
Відповісти  Віка

Сапожніков якраз з таких, що схопився і почав відповідати. Боягуз і *****. Пекінська хоч і жінка,але не побоялася прийти до громади.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Абвгд

Встановлять, то встановлять… Але скільки людей померло, можливо, через бездіяльність місцевої влади та адміністрації і власників “КРОНО”. А скільки іще, цілком імовірно,помруть чи захворіють. Я, люди, щиро із Вас дивуюся: чому до цих пір громада (5, 6, 15 м-ни) не прийшла і не виставила за “аркаду” В.Сапожнікова разом із кріслом та його заступниками?! Чому фільтри будуть установлені тільки 2019-го? Скільки буде іще покійників через рак і захворювання дихальних шляхів? До 2019 року, цілком можливо, іноземні багатії доріжуть разом із місцевими, останні ліси на Волині. І фільтрів вже не потрібно буде ставити. Сірий саван над Нововолинськом, “мужні і сміливі” братове… І це цілком реально.

нововолинці
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Анатолію, так до В. Сапожнікова на слуханнях ніхто претензій і не виставляв, Він, взагалі слуханнями
про ігнорував. Климовичу заклинило згадати,хто надавав дозволи на шкідливе підприємство,ХТО залучав такого ШКІДЛИВОГО, але БАБЛОВИТОГО інвестора.
Чомусь мер не прийшов похизуватися( ,як він це любить,) кількістю залучених інвестицій розділених на кожного нововолинця.Тільки статки від цього виросли у мера, а не у нововолинців.
Тому й не прийшли нововолинці ,бо боягуза Сапожнікова організатори ПРИКРИВАЮТЬ І покривають.
За ті “ІНВЕСТИЦІЇ” ,що отримував мер з литвинюком скільки фільтрів можна купити? А за словами мера на кожного нововолинця теж припало НЕМАЛО.
Тож ,люди добрі, майте совість чого там ходити на СЛУХАННЯ , якщо не хоче мер слухатися, то хоч ми, мешканці , скиньмося. ІНВЕСТИЦІЙ же О-ГО -ГО скільки на кожного з нас дав Кроноспан.
А може й шкода ,що не прийшли. Може б ще хоч по тисячі на кохного городянина видурили б.
Знаємо ці гроші місцянам не дісталися, б звичайно. А от пару генделиків баньок, оформлених на родини климовича, і йому подібним могли зявитися . КроноСпан не прокотив.
Люди, скиньтеся ,погорільцю климовичу по копійці. Згляньтеся на біду погорілого.
А якщо серйозно,то ПОВАЖАЄМО АНАТОЛІЯ, ЯК ЖУРНАЛІСТА І ЯК ЛЮДИНУ,А ТАКОЖ ЗА ТЕ, ЩО НЕ БРАВ УЧАСТІ У БРУДНОМУ МЕРІВСЬКОМУ СЦЕНВРІІ.