Приїхали! Шкільний автобус возить… на базар

91 4324

Директору Заболотцівської школи про нелегальні пасажирські перевезення відомо. Однак…

Аж тричі довелося мені писати про наболілу проблему сіл Заболотці й Біличі на Іваничівщині – відсутність маршрутки і вкрай розбиту, аварійну дорогу. Колективні листи селян, мої критичні публікації щодо доїзду були й у районній газеті “Колос”, і в інтернеті.

Минуло півтора року, що змінилося?

Дорогу трохи відремонтували. Тепер нею їздять і маршрутка від перевізника Юрія Подлевського (Заставне – Заболотці – Нововолинськ), і шкільний автобус, який завозить до Заболотцівської школи й розвозить по домівках дітей із Білич, Заставного.

Здавалося б, ось воно, покращення! Але є одне АЛЕ.

Усупереч усім нормативним документам та суворим інструкціям шкільний автобус возить не лише учнів і вчителів, а й усіх охочих із довколишніх сіл. Люди їздять у Нововолинськ на базар, на роботу, в лікарню, до родичів – і, ПОПРИ наявність маршрутки, яку так довго прохали-вибивали в районного й обласного начальства, сідають у… ШКІЛЬНИЙ автобус.

 

 

Платять “на лапу” водієві автобуса, який не має ліцензії на такі пасажирські перевезення й відповідно не сплачує з них податків. Платять так само, як у маршрутці: 10 гривень із Заболотців до Нововолинська. 12 – із Заставного. Ну, може, водій іноді трохи демпінгує, то таке.

А маршрутка, що рушає на годину раніше, їде напівпорожньою. Або взагалі 2 пасажири у салоні.

Питається, за що боролись?..

Графік рейсів маршрутки людей не влаштовує? Так раніше взагалі діставались на перекладних! Графік можна узгодити у відповідній інстанції. Для цього є сільський голова, який подає в район і область пропозиції.

А от використовувати ШКІЛЬНИЙ автобус не за призначенням  заборонено. За це можуть серйозно поплатитись і водій, і директор школи пан Матящук. Матиме зайвий головний біль і голова Литовезької об’єднаної територіальної громади пан Іванчук.

 

 

Директору Заболотцівської загальноосвтіньої школи Ярославу Матящуку про нелегальні пасажирські перевезення відомо.

– Знаю, – сказав, – що фотографували автобус сьогодні.

Та  замість визнати, що водій автобуса діяв неправомірно, директор пригрозив… водієві маршрутки, який мешкає в Заболотцях, і перевізнику Юрію Подлевському з Нововолинська! Мовляв, село проти них підніметься – й люди на знак протесту маршруткою не користуватимуться.

Оце так логіка! Оце так посадова реакція!..

 

 

РАДАР нагадує: закон один для всіх.

Водій маршрутки і перевізник сумлінно сплачують податки. А возять здебільшого повітря, бо хитроголовий водій шкільного автобуса забирає їхніх пасажирів і кладе виторг у кишеню. Ну, може, ділиться з ким, щоб очі закривав на це кричуще порушення…

Хтось хоче бути добреньким – мовляв, людям же треба їхати? Так мають чим – ось маршрутка!

І да, у водія маршрутки й у перевізника так само є родина, яку треба годувати. А після сумлінної сплати всіх податків і зборів (я бачила квитанції) їм лишається велика дуля з маком.

 

 

 

Не хотілося б, щоб у Заболотцях сталось отак, як в Устилузі. РАДАР дав тоді два сюжети поспіль про тіньові дії так званих активістів, що регулювали транспортний потік на кордоні. Однак ті не зважили на наше застереження.

Три дні потому погоріли на незаконній грошовій винагороді – СБУ і прокуратура провели спецоперацію. Правоохоронці теж читають РАДАР і роблять іноді висновки…

Наталя Камишникова

Усі фото надав інсайдер

ДОВІДКОВО

21 лютого в облдержадміністрації відбулася нарада на тему: “Запобігання нелегальному перевезенню пасажирів по внутрішньообласних маршрутах загального користування”.

Провів її перший заступник голова ОДА Степанцов, а участь узяли, з-поміж інших, представники СБУ, фіскальної служби, Укртрансбезпеки, Нацполіції.

Вирішили: управлінню освіти ОДА, райдержадміністраціям ЗАБЕЗПЕЧИТИ ВИКОРИСТАННЯ ЗА ЦІЛЬОВИМ ПРИЗНАЧЕННЯМ ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ.

Упорядкувати документи щодо використання цих автобусів згідно з чинним законодавством.

Інформацію про виконання цих завдань надати департаменту інфраструктури та туризму ОДА до 10 березня.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
91 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Хай ніхто не ображається, але цей матеріал надіслала в обласне управління освіти п.Плахотній і начальнику департаменту інфраструктури ОДА п.Мирці.
І це краще для водія, ніж сплачувати штрафи та ходити по прокуратурах…

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Коментую: Директор школи є державним службовцем. А голова сільради – чиновник місцевого самоврядування, що прирівнюється до посади держслужбовця за нормативними актами держави та всіма наступними наслідками. Обоє закрили очі на порушення закону задля виправдання власної бездіяльності на посадах. Перший “не побачив” порушень інструкцій та постанов Кабміну по експлуатації шкільного автобуса, а другий – не забезпечив своїх виборців достатньою кількістю пасажирського транспорту. Перший – підкоряється Іваничівській райдержадміністрації (управління освіти), другий – районній раді. Висновки: хаос і відсутність порядку в Іваничівських місцевих та державних органах влади, що дублюють одна одну. Популізм і хахляччина, якщо не сказати більше.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

та маршрутка ж порожня їде!

Віка
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

А ті, хто лізуть у шкільний автобус, так-так, саме ЛІЗУТЬ, як назвати цих людей? Розруха не клозетах, а в головах(с).

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

Люди як люди, інструкцій не читали. А от водій таки хитроголовий.

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Щоб прочитати на автобусі “Шкільний” і зрозуміти, що то для школярів, а не на базар молоко з картоплею возити, достатньо мати хоча б невеликий показник айк’ю …..

editor
5 років тому
Відповісти  Віка

якщо водій дозволяє, то чом ні?

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Ну, за такою логікою, в принципі, у нас в Україні все і робиться.

Зоя
5 років тому

Нарешті пан Матящук знайде своє місце, завжди все йому мало!!!

editor
5 років тому
Відповісти  Зоя

А давайте про педагога толерантніше, ОК?

editor
5 років тому

Доходять чутки, що шкільні автобуси нерідко використовують на весіллях. Що у Павлівці під рестораном у вихідні можна побачити по кілька нараз шкільних автобусів. Навіть о першій годині ночі. Називають прізвища директорів шкіл, які отак зловживають…
РАДАР усіх зацікавлених осіб цим дописом чемно застеріг. Але розум нікому не вставить. Розум вставляє поліція, фіскальна служба та управління освіти.

Цікаво
5 років тому
Відповісти  editor

Нікого не захищаючи скажу свою точку зору, так це є неправильно, але маршрутка в Заставне чи з нього їздить дуже рідко, шкільний автобус їде постійно, п’ять днів на тиждень, і в ньому повно дітей не буває ніколи. То мені здається перевізнику було б вигідніше просто пустити менший автобус.
І тоді витрати і на пальне і на запчастини окупалися, а то таким великим транспортом везти 10 дітей, по розбитим дорогам, ламати транспорт, заробляють як можуть

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Цікаво

Шкільні автобуси і не передбачаються для завантаження дітьми під “гичку”. Вони можуть перевозити і 3 школярів. Для цього вони й створені. А не для заробітчан – водіїв, можливо й директора і голови сільради. Водій ліцензію на пасажирські перевезення має, податки платить? Виручку кому здає? ДИРЕКТОРУ чи ГОЛОВІ с\р? Розписки про це є, чи він її здає в банк і отримує приходні чеки? Рахунок у банку на кого відкрито? Звітує кому? Квитки пасажирам видає? Розберіться, раніше, що вас в головах, а тоді пишіть свої коментарі.

василь2
5 років тому

на фото видно сумка базарна на сидінні а потім на це сидіння будуть сідати наші дітки це жах і кришує це все директор школи як каже пані ЗОЯ йому все мало

іваничівець
5 років тому
Відповісти  василь2

А що в іввничах підприємців не вистачає, що з нововолинська пруться, хоч і рейс нерентабельний.

editor
5 років тому
Відповісти  іваничівець

не пруться, а пропонують послуги на конкурс. Іваничівцям теж ніхто не забороняє.

Ліонка
5 років тому
Відповісти  іваничівець

Люди ще повинні дякувати тому підприємцю з нововолинська, за те як ви сказали “пруться” що, взявся за цей рейс!!!Всі забули як ходили на роботу в Іваничі скільки часу і жоден підприємець не згодився !!!Хоча я розумію дороги взагалі немає і ще плюс шкільний автобус таксує!!! Виходить гарна картина:
Спереду їде шкільний автобус везе 5 діток, бабців на базар і в аптеку і решта їде по своїх справах !Завезем куди потрібно – відповів шофер, правильно це ж не рейсова маршрутка яка має визначені зупинки!!!!А позаду через 5 хвилин їде рейсова маршрутка везе декілька людей бо всі сіли на шкільний .А маршрутку заправити треба+ зарплату шоферу+ремонт+ податки заплатити …..А де гроші взяти ?????
Тепер переваг и шкільного:
-заправить держава
-зарплату шоферу також держава+шофер на таксує
-на ремонт також держава дасть коли будуть кошти
А що діти наші ви запитаєте????
А діти привикли і без автобуса !!!Як каже пан директор школи “Рух -це здоров’я!!!!”

егопо
5 років тому
Відповісти  Ліонка

Тут ще треба розібратися, чи дійсно маршрутка порожня їздить. Сам частенько нею Їзджу і ніколи не бачив її порожньою. Але рентабельним рейсом вважається той коли там людей битком набито і шофер з надвору підпихає. А на зупинці ще й люди лишаються .

1979ооооо
5 років тому
Відповісти  егопо

Правильно ви говорите.ще ж в автобусі двері на ходу можуть відкритись

егопо
5 років тому
Відповісти  1979ооооо

І ще, щоб рейс не був збитковим треба , щоб пан шофер з усіх пасажирів брав гроші. А то дуже багато його друзів їздять безкоштовно.

the person
5 років тому

я це пишу до нашого перевізника, кажу зразу щоб не було лишніх питань, я не виправдовую директора …
замість того щоб займатися дурнею, краще б наш дорогий перевізник впустив на наших два села більшого автобуса, у якому було б зручно усім їздити.
люди йдуть туди де їм зручно, а тим більше, автобусом користуються здебільшого люди літнього віку, і там не те, що стояти незручно, там і сидіти незручно.
тому перш ніж шукати проблему у чомусь іншому, і” робити з мухи слона ”
пошукайте проблему в собі, і подумайте чому люди, почали менше користуватися вашими послугами…

editor
5 років тому
Відповісти  the person

подбати про безпеку дітей і про дотримання закону – це “займатись дурнею”?..

the person
5 років тому
Відповісти  editor

я знав що такі питання виникнуть, тому я зразу написав що я звертаюсь до перевізника, а не до школи, дітей і директора.
я погоджуюсь з тим що шкільний автобус це виключно для школярів, і так це є ПРОБЛЕМА і її потрібно врішувати, но цього могло би і не бути, якби наш перевізник не” займався дурнею ” не їздив за школяриком і не фотографував.
а краще б він поговорив з людьми вирішив проблему щодо руху автобусу, впустив би більшого автобуса і тоді, я впевнений, що люди навіть і недумали б про школярика. Но і не заперечую директору не потрібно закривати на це очі, це є не правильно.

Мар\'янка
5 років тому
Відповісти  the person

Пан the person якщо говорити про зручності то ходити на роботу ногами зимового ранку щось взагалі не зручно ще й холодно!!!!А зручно мати власне авто або викликати таксі , тільки не всі можуть це дозволити!А вирішувати проблеми у даному селі не повинен перевізник на це є голова ОТГ!!!Навіть таке питання :кого повинен перевозити шкільний автобус????Дам відповідь: діток шкільного віку А не жителів в Нововолинськ на ринок!Ще потрібно зайти у школу розказати це пану Директору , бо він ще цього не знає!!!О це дала держава автобус і не розказала для кого він призначений 😁Перевізник зустрічався з людьми цих сіл і вони дякують що він виконує рейс і претензій не висовують !!!!

ксюха
5 років тому

я гуляла з дитиною по селищу і нераз бачила як цей автобус забирав людей на зупинці а 13 пуста їхала і шофер ходив плювався і кричав комусь що його почистили

ксюха
5 років тому

це ж класно зарплата плюс лєвак я так прикінула 300-400грн в кишеньку можна в день класти а ще комусь щось перевезти з точки А в тоткуБ ПІДСКАЖІТЬ СКІЛЬКИ І КОМУ ПОТРІБНО КАШЕЛЬНУТИ щоб піти шофером на той школьнік це ж краще ніж папірохі в польщу возити????

ксюха
5 років тому

чоловікові дам зараз тємку дякую радарчику

Аня
5 років тому
Відповісти  ксюха

Ксюха, і я своєму скажу. А що, непогана робота!!!! Як я зрозуміла, там пан директор все прикриває…..
Одного разу я сідала сама в шкільний на повороті на Грибовицю….. І я скажу – дітей там не бачила. А пасажирів було достатньо…

володя
5 років тому

тепер ясно чому виручка на 13 впала це мені тоді водій звонив дякую КСЮХА а тємка одноразова за безпрєдєл треба відповідати……….

Яяяяяя
5 років тому
Відповісти  володя

Пане Володя та ви ж колись вчились в цій школі. І що ж поганого вона вам зробила? всі знають що ви за один. То ж пане у вас таке гарне ппрізвище тільки ви йому не відповідаєте

володя
5 років тому

А ми вже хотіли свого шофера виганяти думали що злодій а тут виходить хлопчик-помагайчик є обіцяю розмова буде серйозна ми того клоуна знаємо……….

володя
5 років тому

бомбив по повній йому мало було заставного по фотках видно благодатне грибовиця лішня поворот на шахту3 ось ПЕТЯ І ВАНЯ де наша каса гуляє…..

Іваничі
5 років тому
Відповісти  володя

Люди що там в Заболотцях за школа, вам не стидно??Що за безлад??Розігнати тих керівників!!!;Що вони можуть навчити дітей????

editor
5 років тому
Відповісти  Іваничі

Школа непогана, я там була. Директор теж ніби на своєму місці. Але з автобусом хай би розібрався.

Жителька
5 років тому
Відповісти  editor

У мене вже була неприємність у цій школі, навіть не давно і до тої пори тяниться проблема.директор навіть і не вирішив…Порівняно з автобусом це була дійсно проблема…

editor
5 років тому
Відповісти  Жителька

якшо шо, то на пошту РАДАРА, конфіденційність гарантую. info@radar.in.ua

володя
5 років тому

прізвище в мене звичайне і там я не вчився хтось дуже помиляється…

Випускниця ЗОШ
5 років тому

дорогі каментатори!!!! хочу стати на захисти Ярослава Васильовича)))він людяний деректор і старається для діток і односельчан,а от водій Панасівки….та як він буде дивитись односельчанам в очі??? ви думаєте та Панасівка на довго?? та згадайте листопад місяць…чим ви всі добирались у місто??? чи ходив той автобус??? ні,а згадайте як почав ходити…день ходить,три ні…вот так і роби добро людям….це суто моя думка,я буду дуже рада якщо автобус надалі буде їздити і нам не треба буде ходити ногами в Жовтневе…

Сторонній
5 років тому
Відповісти  Випускниця ЗОШ

Цікаво А чому винен водій Панасівки???Дивлячись із сторони тут винен один директор школи, який навіть це не усвідомлює !!!!

Бандерівець
5 років тому
Відповісти  Сторонній

Шофер з Заболотець возить гільчуків красюнів безплатно,а власнику впарює що нема людей,рейс нерентабельний.той давай ганятись з школяриком. хай шофер не буде такий “мудрий”

Саша
5 років тому
Відповісти  Бандерівець

Люди що вже я Вам зробив , я взагалі їзджу кроноспаном , бо я там працюю!!!!Я рейсовою маршруткою вже й не пам’ятаю коли останній раз їхав!!!!Кому цікаво я вже насолив ???А чому цікаво з мене шофер не бере гроші?Я не інвалід і не воїн АТО!!!!!

Бандерівець
5 років тому
Відповісти  Сторонній

Нехай пан власник прокатається в базарний день

Випускниця
5 років тому
Відповісти  Сторонній

ой люди…будьте більш людянішими___))))))

Фівпроью
5 років тому
Відповісти  Сторонній

А директор тут в чому винен?

Батько
5 років тому
Відповісти  Випускниця ЗОШ

Я і моя дружина ми також випускники цієї школи і наша дитина теж навчається у цій школі!!!Школа хороша була коли директор була Ромасюк Г.П!!!А зараз що там твориться ,жах…. .Вчительський склад складається з сімейства директора і сім’ї учителів!Як кажуть проста людина на роботу в школу не влаштується ….Скажу чесно запрошували нас на зустріч випускників, навіть і не пішли туди. Однокласники теж відмовилися йти…

Фівпроью
5 років тому
Відповісти  Батько

А вам що заздрісно?йдіть і влаштовуйтесь вчителем

****
5 років тому
Відповісти  Фівпроью

Шановний приходила і хотіла влаштуватися сказали мені немає місця!!!Хоча місце було , але воно було призначене для доці Ярослава Васильовича Матящука, хоча Вона тоді була в декреті!!!І зразу після мого приходу Вона взяла дитину із собою і вийшла працювати !!!

Небайдужий
5 років тому
Відповісти  Батько

Ви знаєте, попередня стаття називається “І про бидляк…” Так от , мій висновок – бидляк не тільки може обізвати і нецензурно облаяти чи то жінку, чи то журналіста, а бидляк і той хто гадить (пробачте за таке слово) у своє гніздо та плює у свою криницю. Адже прийти і сказати людині (хто б це не був чи керівник, чи просто незнайомець), що вона робить щось не правильно, чи порушує закон чи інструкцію, чи ти незадоволений її діями просто тому, що вона тобі не подобається, може людина, яка сама намагається робити все добре і робити добро людям та набиває на цьому гулі. А говорити, чи то пак, писати анонімно, не мішки перегружати.

Небайдужий
5 років тому
Відповісти  Батько

Ви знаєте, проста людина дійсно не влаштується. Потрібно мати, принаймні, диплом про педагогічну освіту. Ну , а якщо школа така жахлива, керівник і вчителі нічого не варті, то Закон про освіту дозволяє батькам обирати навчальний заклад для своїх дітей. Будь ласка, гімназії та ліцеї в Іваничах чи Нововолинську вам не відмовлять, надіюсь. Жаль, звичайно, Ваших діток….

Алммьриов
5 років тому
Відповісти  Небайдужий

Мої Ви хороші писаки (вчителі заболотцівської ЗОШ) чому через Вас таких “Заслужених вчителів року” повинні страждати наші діти….За яке сало Ви купили таку відзнаку, а можливо Вам зробили її на комп’ютері кольоровими фарбами?????

Фівпроью
5 років тому
Відповісти  Випускниця ЗОШ

Я вас піддержую на всі 100 і не тільки я

Микола Федорович
5 років тому

Шановні коментатори! Шкільний автобус їздить з 1 вересня. Думаю що і тоді підїжджали люди з села, всім було байдуже до того. Коли ж перевізника це перестало влаштовувати і він виніс питання на загал, то знайшлося багато “доброзичливців”, які почали “возмущатися”. А чому ніхто з правильних і праведних мамочок чи татусів на прийшов до директора і не сказав “чорте-бісе” що ти робиш? Ми проти, щоб автобус з дітьми возив ще когось. Що, забракло совісті сказати в очі. Звичайно, критикувати і обливати брудом, не назвавши себе, зручно і зовсім не страшно. Забули заповідь Божу: Киньте в мене каменем, хто не грішний.
А на рахунок “маршрутка возить повітря”: скільки можна перевозити людей у транспортному засобі на 17 посадочних місць?
А 65 людей слабо? І запихати коліном, щоб закрити двері.

еrono
5 років тому
Відповісти  Микола Федорович

Правильно. До цього всіх все влаштовувало, а тепер загули наче у вулику. Ця маршрутка взагалі не на 2 села розрахована. І ще возмущаються що людей мало.

Цікаво
5 років тому
Відповісти  Микола Федорович

Як лізуть люди шофер пару раз пояснив, що то шкільний, для діток, то його чуть камнями не закидали, а матюкав кожен другий і кричав що йому жалко зупиночку! Я заплачу!!!!! Який шофер поганий, кляли на чом світ стоіть коли ішли пішки, забули шановні? Самі почали нагло лізти що не вигониш, скільки крику і скандалу водій вислухав? Мораль така: шановні жителі села не сідайте в шкільний автобус, в проблеми не буде, шофер немає ж права вас викинути автобуса силою тим і користуєтеся… Навіть після цеі публікаціі ви матюкаєте шофера і нагло ж лізете в шкільний автобус

Учень
5 років тому
Відповісти  Микола Федорович

О Ярослав Васильович і Ви з нами!?

Випускниця
5 років тому

Всім можу сказати, що працює там ціла династія і педагоги яким пора на пенсію наприклад матящук я.в., киричук в.ф., Галина йосипівна, Євгенія Федорівна я думаю краще возити дітей в Іваничі в школу або в благодатна дуже жалію, що пішла тільки після 11 Крч в школі повний безлад і вчителі не адекватні і водій хам раз під’їжджала з ним

editor
5 років тому
Відповісти  Випускниця

а назватися слабо?

.......
5 років тому
Відповісти  Випускниця

Ярославу Васильовичу до пенсії ще далеко А дітей своїх возіть куди хочете вас ніхто не тримає.заспокойтесь з водієм “хамом”ви більше не підїдете

Школяр
5 років тому
Відповісти  .......

як шкода що до пенсії ще далеко!!!!А домовитися ніяк???!Мені здається що вже настав цей зірковий час!!!!

editor
5 років тому
Відповісти  Школяр

і тобі , школярику, так скажуть у свій час. У спину. Якісь аноніми.
Не треба так. Є претензії – висловлюйте на учнівських чи батьківських зборах. Або віч-на-віч, теж спрацьовує.

.......
5 років тому
Відповісти  Школяр

І що ж тобі Матящук зробив такого?напевно 2 поставив за невивчений урок?

Школяр
5 років тому
Відповісти  .......

Матящук на уроки рідко приходить!!! Директор все батьківські збори проводить розказує мамам скільки грошей потрібно здавати !!!Або чекає шкільний автобус – може, щоб гроші розділив водій правильно?

editor
5 років тому
Відповісти  Школяр

Тут обговорюють проблему шкільного автобуса, а не ставлення до педагогів. Всі подальші коментарі не в тему видалятиму.

Мама
5 років тому
Відповісти  .......

А як довго ще чекати??? Бо ж не зовсім зручно возити діток у Іваничі або Благодатне!

Місцева жителька​
5 років тому

Це просто жах, наскільки гнилі люди живуть в селі. Один на одного так гонять, що просто шкода тих дітей. Що батьки, що вчителі. Один одного варті.

Цікаво
5 років тому

Так мені і не відповіли, чого сваритеся і самі в школярик сідаєте їхати? Починайте з себе, є рейсовий автобус ждіть, а не сідайте в дитячий автобус. Покричали покричали і теж саме робитимем

Ярослав Васильвич Матящук
5 років тому

Доводжу до відома! Шкільний автобус курсує згідно затверджених маршрутів і обслуговує дві школи: ЗОШ с. Заболотці та ЗОШ с. Стара Лішня. З 09.03.2017р. шкільний автобус здійснює перевезення за цими маршрутами тільки учасників навчально-виховного процесу (учнів, учителів , працівників шкіл). Також підвозить одну дитину до дитячого садочка із супроводжуючим одним із батьків. А також шкільний автобус буде використовуватися для організації екскурсійних, туристичних поїздок, здійснення нерегулярних спеціальних перевезень учнів та педагогів до місць проведення позакласних і позашкільних, районних, зональних та обласних виховних, культурно-масових заходів і спортивних змагань.
Усіх бажаючих обговорити проблеми (як досягнення, так і недоліки) навчально-виховного процесу чи роботи педагогічногоколективу, запрошую особисто до спілкування у стінах школи. Прийом громадян проводжу щодня, в робочі години, у зручний для всіх час.
Я особисто і педагогічний колектив школи вважаємо анонімні дописи наклепом і приймати до уваги не будемо.
P.S. Більше інформації про роботу школи, педагогічний та учнівський колективи можна отримати на сайті за адресою: zabolotsi.iv osvita.org та на сторінці у facebook “Школа Заболотці”.

editor
5 років тому

нормальна реакція, гідна відповідь, респект.

Олесь
4 років тому

У вас хоча б їздить автобус шкільний а в с.Омельник Кіровоградської області Онуфріївського району вчителі на уроки за 10 км добіраються хто як може!!!!