Попри бурхливі протести мешканців, попри велелюдні збори у дворі під протокол, попри похід делегації до мера з вимогою не допустити відкриття ігорного закладу в багатоповерхівці – чергове “Лото” відкрилось-таки в Нововолинську.

Кількість таких закладів у прикордонному місті вже стала критичною.

Нагадаємо: у липні мешканці будинку №36, що у Шахтарському мікрорайоні, дізналися про намір власника вже закритого магазину “Анастасія” здати приміщення орендарям під “лотерею”. Люди проти такого сусідства, тому забили на сполох.

Адже в ігорні салони вчащає надто специфічна публіка. Хто програє великі суми – виносить із дому останнє чи йде красти, щоб відігратись. Нерідко у таких закладах можна запросто купити наркотики.

А за кількадесят метрів від цієї багатоповерхівки – гімназія та собор.

Власник приміщення Олександр Кушнірук до прохань і вимог сусідів не дослухався.

Міський голова В.Б.Сапожніков, до якого звернулися голова ОСББ Галина Марценюк та інші активні мешканці будинку №36, запевнив: уживе заходів. Хоча втручатись у підприємницьку діяльність не може.

І відрядив на збори у двір Богдана Миронюка – начальника відділу будівництва, газифікації, комунального господарства.

Миронюк і депутат міськради Наталія Кравчук підтримали позицію мешканців. Збори ухвалили:

Висловити свою незгоду власнику нежитлового приміщення у будинку за адресою мікрорайон Шахтарський 36, Кушніруку  Олександру Володимировичу щодо здачі в оренду даного приміщення під гральний бізнес.

Однак не минуло й двох тижнів від тих зборів, як на скандальному приміщенні з’явилась яскрава вивіска:

 

Фото зроблено 14 серпня. Збори відбулися 2 серпня…

 

Як розповіли РАДАРУ мешканці, одразу після зборів ремонт пішов повним ходом. Робітники знесли стіни і перегородки в колишньому магазині, зробили великий зал.

Таємниці для міської влади це не становило – підходи до екс-магазину були завалені будівельним сміттям.

На всі протоколи й наради у мера хазяїн приміщення на…чхав. Заявив людям:

– У вас ОСББ, і ваше майно – це ваш будинок. А моє майно – мій магазин, і мої права захищає Конституція. У моєму магазині я можу хоч бар відкривати.

Пан Кушнірук, зі слів мешканців, поводиться дуже зухвало, матюкає старших жінок:

 – Дві **** старі весь дім переколотили.

 

Конституція дозволяє йому плювати на людей?..

 

Чи подасть ОСББ “Шахтарський, 36” у суд на непоступливого сусіда – невідомо. Однак уже відомо, яку демагогічну відповідь надав секретар міськради, перший заступник міського голови А.Сторонський урядовій “гарячій лінії”, куди звернувся один із нововолинців – Віталій Г.

Віталій поскаржився на засилля ігорних салонів у місті й на бездіяльність нововолинської влади. Пан Сторонський у відписці уряду назвав цю інформацію неправдивою.

Мовляв, міський голова й “нараду скликав” за участю голови ОСББ “Шахтарський, 36” (це коли до нього зненацька прийшла делегація обурених мешканців), і невпинно стежить за дотриманням законності у сфері ігорного бізнесу, і невтомно бореться з тіньовими проявами. І так далі, далі, далі…

Ну, а поки Сапожніков зі Сторонським стежать і борються  – лото №100500 гостинно запрошує ігроманів, наркоманів та інших достойників.

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=m7oWq3xNCSA&feature=youtu.be[/youtube]

 

Наталя Камишникова

Фото, відео – читач РАДАРА

У ТЕМУ:

Народ – проти гральних автоматів! Мешканці йдуть у виконком протестувати

Прочитав сам? Поділись з іншими: