Так виглядає, що нововолинський міський голова намагається заробити собі бали навіть на чужому горі.

Минулої осені на сесії міськради він заявив депутату Шаповалу, що присвоєння полеглим в АТО землякам звання почесних громадян Нововолинська не на часі. Тепер раптом сам виступив із такою ж самою ініціативою.

Мер прозрів? Дозрів? Дали вказівку з облдержадміністрації?

Володимир Шаповал повідомив у соцмережі:

– Сьогодні отримав розпорядження міського голови про скликання позачергової сесії міської ради. Питання виноситься більш ніж важливе – про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Нововолинська» воїнам нашого міста, які загинули за цілісність, мир та незалежність України.

Із сумом усвідомлюю, що такі важливі питання керівництво міста піднімає задля забезпечення своєї популярності.

Серед звернень, поданих мною міському голові ще у жовтні минулого року, було прохання бодай на четвертий рік війни вшанувати пам’ять загиблих нововолинців, присвоївши їм звання «Почесний громадянин м. Нововолинська». Однак міська влада зреагувала на моє звернення у звичному для себе стилі: “Це не на часі…”

Шкода, що про загиблих на війні нововолинців керманичі міста згадують тільки напередодні свят – і питання вшанування стає політичним козирем у ще не оголошених виборчих перегонах…

 

 

РАДАРУ це нагадало історію з гімном. Нововолинський міський голова і секретар ради довго відкидали пропозицію тодішнього депутата Олексія Буторіна щодо виконання гімну України перед початком сесії. Пристали на неї аж коли система Януковича затріщала по швах.

Тепер гімн у міській раді лунає щосесії…

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: