Сьогодні  нацгвардійці та поліцейські з Луцька “відпрацьовували” Нововолинськ кримінальний.

Із самого ранку здивовані читачі закидали РАДАР питаннями: що сталося? Приїжджі правоохоронці патрулюють місто зі службовим псом – шукають якихось утікачів?

Ні, терпляче пояснював РАДАР, це як двірники цілою бригадою, буває, метуть бульвар, так і тут: поліція зачищає місто квадратно-гніздовим способом.

Операцію розпочали о 5-й ранку, участь у ній узяли 50 правоохоронців.

Порозганяли бабульок із молоком і картоплею на базарчику біля стадіону. Склали на них кілька протоколів за торгівлю в невстановлених місцях. Тепер когось оштрафують не по-дитячому.

Навідались у 8 скупок металобрухту, дещо вилучили. Провели 10 обшуків, виявили крадені речі й вибухівку. Трохи потрусили наркоторговців. Полякали деяких власників ігрових салонів.

На вулицю Грушевського, де колись був магазин “Ірина”, а тепер – самі бачите що, 5-6 поліцейських завітали ще о 7.30. Були без автомобіля.

 

Ач який популярний заклад! Аж сходи пооббивали!

 

А о 14-й, на радість усім довколишнім мешканцям, люди в цивільному повиносили ігрові пристрої у чорних сміттєвих мішках. Чи це були поліцейські, а чи представники ігорного бізнесу – невідомо.

По обіді там нервово кружляли, як коршуни, наркомани. Ошиваються вони у цьому салоні постійно. Можливо, приходять не лише пограти у “спортлото”, а й по дозу?

 

Це “Спортлото”, ага, усі повірили… 

 

Зачистка Нововолинська від криміналітету триває, сподіваємося дізнатись від наших читачів іще щось цікаве. 

До речі. Сьогодні вночі, кажуть, пограбували м’ясний магазинчик біля стадіону. Винесли велику суму.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: