Нововолинський міський голова мовчав увесь той час, коли рідні Каті Литкіної та поліція шукали дитину. Мовчав і тоді, коли її знайшли з розтрощеною головою та поховали.

Мовчав, коли в неділю на центральному майдані зібралися його ж виборці – небайдужі до чужої біди, стривожені розгулом злочинності в Нововолинську.

Учора під міськрадою. Жоден чиновник не вийшов до людей!

А от після другої акції небайдужих не витримав – зробив на сайті міської ради заяву.

Та краще б ти, чоловіче, й далі мовчав… 

“Трагічна подія, пов’язана із загибеллю 16-річної нововолинянки Катерини Литкіної, сколихнула все місто. Прикро, що цей сумний факт дехто використовує у своїх спекулятивних цілях, беручи на себе роль організаторів народних зборів. Вони звинувачують у неналежному кримінальному розслідуванні представників міської влади та й, на мою думку, не випадково місцем проведення мітингу вибирають саме територію біля адмінбудинку.

Як відомо, проводиться розслідування кримінального провадження за фактом навмисного вбивства Катерини Литкіної. Погоджуюся з тим, що розкриття цього тяжкого злочину є професійним обов’язком правоохоронних органів, яких з міліції перейменовано в поліцію.

Натомість інформую організаторів мітингу, що міська влада не може втручатися у процес розслідування, адже це трактуватиметься як тиск на правоохоронців, що призведе до перешкоджання повного та об’єктивного розгляду справи. До сьогодні батьки загиблої дівчини не пред’являли претензій міській владі. Складається враження, що ситуація підігрівається деякими особами, які вже наперед планують свою участь у виборчому процесі. Тож звертаюся до тих, хто хоче зайвий раз «засвітитися»: «Схаменіться! Майте совість!».

Співчуваю родині, друзям та близьким Катерини Литкіної і разом з вами сподіваюсь, що винних буде покарано.

Віктор Сапожніков, міський голова“.

 

Майте совість, Вікторе Борисовичу, хоч сюди не туліть  своїх уявних ворогів і вибори. Таке враження, що, крім піти на шостий термін, ви вже ні про що не спроможні думати. А місто може не витримати і  п’ятого вашого пришестя!

Краще подякуйте учасникам обох акцій, що не прийшли до вас під хату гукати “Ганьба!”

Не здогадались…

 

Не надати родині Каті бодай якусь допомогу! Не знайти кілька хвилин для зустрічі з батьками дівчини! Але знайти час для такого словоблудства… Тьху.

Соромно за мера.

І людяність, ага…

 

Наталя Камишникова

Фото з акції протесту – Руслан Влодарчик

Фото мера – Анатолій Бідзюра

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: