Іноді вони працюють!!! Поліція влаштувала засідку на “Аміго”

18 4542

Такі да! Очевидне – неймовірне. Якби розповів хтось інший – РАДАР не повірив би. Але інформацію надало надійне й відповідальне джерело.

Наша постійна читачка повідомила:

 – Щойно мій чоловік зайшов в магазин “Аміго”, відвідувачів в магазині не було, лише один поліціянт.

Ну, чоловік і запитав, чи продають пиво. Продавці відповіли: “Звичайно!”

Коли він вийшов із пивом з магазину, правоохоронці запросили його до своєї службової машини та склали  протокол.

До чоловіка мого претензій не мали, а от магазин “Аміго”, сказали, порушив рішення виконкому про заборону торгівлі алкоголем у ці святкові дні.

 

РАДАР коментує:

Поліцаї, респект! Уважуха за принциповість!

Однак нововолинські бізнесмени захищатимуть у суді своє священне право споювати народ.

РАДАР роздобув цікавенний документ…

 

Як вбачається з відповіді голови міського суду Орисі Ференс-Піжук на звернення адвоката, до виконкому позиваються підприємці  Юрій Сиротюк, Людмила Ярема, Людмила Нікончук, Віталій Бадзюнь.

Пропадає їм такий гендель, така дзвінка монета!

Раніше на День шахтаря столи на стадіоні завжди вгиналися від пляшок…

 

А під “Аміго” завжди валялись отакі аміго…

 

І тут бізнесменам урвалося. На якихось два дні, але навар у “п’яні” дні мали, вочевидь, шалений…

До речі. Репортер РАДАРА експериментував сьогодні вранці в магазині “Аміго”. Запитав у дівчат:

– Чи можна купити горілку?

– Будь ласка.

– Скільки?

– Та хоч вагон!

“Аміго” контролює депутат Нововолинської міськради Віктор Ярема, який у передвиборних агітках відверто похвалявся дружбою з мером Віктором Сапожніковим.

Цей-таки Ярема є власником придворного – мерського телебачення, як називають ТТІ нововолинці.

Патріотична демагогія у телевізорі гармонійно поєднується з гендлярством. Вам горілочки? а вам локшини на вуха? Та хоч вагон!

Наталя Камишникова

Фото – Анатолій Бідзюра

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
18 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Цікаво
6 років тому

Мені сьогодні продали пиво в магазині “для вас” біля кулінаріі, і продають алкоголь по магазинах не тільки в Аміго, в парку пють медовуху, там палатка стоіть, , А чомусь наіхали на Аміго, про других ж не пишете!

editor
6 років тому
Відповісти  Цікаво

Ну, з чогось же треба почати. От почали з депутатського “Аміго” 🙂
Тому що радикал!..

Цікаво
6 років тому
Відповісти  editor

Це вже схоже на анекдот: Хто ***? – Невістка. – А де вона? – Корів пасе, так звідтіля і несе….( в нашом випадку Ярема)..не заступаюся за нього, і згідна що не приязна людина,але таке відчуття що тут якась особиста образа, бо виставляють Ярему злом всього Нововолинська

editor
6 років тому
Відповісти  Цікаво

Та Господь із вами, яка особиста образа. Та й на уособлення зла всього Нововолинська Віктор Романович не тягне. Але він є депутатом міськради, був кандидатом до Верховної, очолює міську організацію ім. Ляшка. Отже, й відповідальність на ньому більша, ніж у пересічного підприємця.

Цікаво
6 років тому
Відповісти  editor

Ви людей не путайте, Ярема є власником ТТІ, а не магазину “АМіго”. Магазином керує і є власником Людмила Яківна Ярема( не вкурсі дружина, мати, сестра), то і відповідальність в неі така як і всіх підприємців

editor
6 років тому
Відповісти  Цікаво

та звісно, як у всіх підприємців. Племінник мера – теж звичайний такий підприємець. Хто б сумнівався. 🙂

справедливість
6 років тому

Купляли алкоголь сьогоднв у зустрічі і у смаку на 5му. Всім до *** заборони.

Гість
6 років тому
Відповісти  справедливість

в смакові не продавали сьогодні зовсім!!!
хотів купити слабоалкогольне ,Не продали!

гість
6 років тому

Пані Камишникова, ви інші проблеми в місті бачите?? Чи тільки Ярему з Сапожніковим!!Не смішіть людей!

editor
6 років тому
Відповісти  гість

основна проблема міста сьогодні – Сапожніков і його знахабнілі аміго.
А людей краще смішити, ніж споювати. Репортаж про рейд злачними місцями буде ввечері.

Цікаво
6 років тому
Відповісти  editor

Половина магазинів і барів належать депутатам, друга іх родичам нічого ви не добєтеся, це те саме що просити стіну зійти з дороги

Mariana
6 років тому

Стаття звичайно може бути, але навіщо ви скідуєте фото цього п”яного мужчини? ну напився, з багатьма буває, а ви його і його сім”ю позорите на все місто цими фото

Житель міста
6 років тому

Якщо я помиляюсь, то виправіть мене: будь яке рішення набирає чинності з моменту опублікування в засобах масовоі інформаціі. Згідно закону: на сайті міськоі ради, або в газеті! В газеті не було, а на сайті, обупліковане як новина, а не в розділі рішення! Тому воно є не законним! По друге, міліція не має право перевіряти чи торгують алкоголем, і тим паче, не має права позбаляии ліцензіі, як вони заявляли у відео, бо вони іі не давали!!!То не іх компетенція, нехай не лізуть!!! По третє, на виізній торгівлі торгували на повну,без ліцензій!!! і ті самі доблесні працівники міліціі на моіх очах купували медовуху) смішно правда!!! По четверте-зйомки скритою камерою заборонені законодавством, тому міліція нарушає закон! По п”яте, згідно закону, пиво у пластиковій тарі продавати можна!!!! Тому нехай не розказують басні, що не можна!!! По-шосте, якщо на те пішло, можна було по людські, як у інших містах, прийняти це рішення за місяць, і дати можливість нормально оскаржити його, як мінімум, і як максимум, прислухатись до думки підприємців, а не ясно кого!!! Правильно, що торгували, ім іх витрати ніхто не компенсує, то і нехай не заважають! Що вони доброго зробили, місто втратило купу не сплачених податків!!!!

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Житель міста

Потрібно виконувати антиалкогольний закон про недопущення диких пиятик у громадських місцях! Для кого і чого, його приймала Верховна рада? Учора люди вживали горілку і пиво у кафе “Ольга”, “Подвір’я”, “Наш Край” “SIS” та іще у десятках інших, дозволених законом для цього рестораціях. Вас, чорт забирай!, хтось рухав ізвідти і забороняв культурно випивати?! Ні, треба напитися, обі***цятися і обригатися, прямо на очах у жінок і дітей, а потім викачатися у власному блювотинні. . Свинота неотесана, совкового розливу. Пийте, у відведених місцях, а не на газонах де люди ходять. Поліція правильно все робила. І не брешіть, що міська каса недоотритмала податків. Ніхто й ніколи із газонної торгівлі податків не платив! Не розповідайте міськрадівських казочок для місцевих дурників.

житель міста
6 років тому

та ще продавав алкоголь депутат Бадзюнь по усіх його семи чи восьми магазинах “Для Вас”…..ще це візьміть до уваги!!!!

Житель міста
6 років тому
Відповісти  житель міста

Рішення не законне!!! торгували всі!!! Правильно робили!!!

Знаю
6 років тому
Відповісти  Житель міста

правильно споювати?? для чого?? щоб п”яний покупець не бачив просрочені продукти в цвілі в Сиротюка, чи не бачив мух на ковбасі і червяків в цукерках в Бадзюня в магазинах???всі ж все знають, а ті **** не гребують продавати не свіже

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Житель міста

А ви доведіть незаконність на основі державних законодавчих актів! І назвіться. Я ж не криюсь від користувачів як ви, і не боюсь.