Із дискотеки забрала “швидка”. Знову бійка у Благодатному

54 5327

8 березня в Нововолинську ударно відзначали не так жінки, як чоловіки. Дехто з самого ранку вже не в’язав лика. Дехто наполегливо шукав приключок на свою голову.

Увечері дві компанії з Нововолинська зустрілись у селищі Благодатному на дискотеці. Щось не поділили. 25-річного нововолинця побили молодші за нього хлопці.

Хтось здогадався викликати “швидку”.

Побитого молодика завезли до нововолинської лікарні.

Там він, кажуть, поводився буйно, вимахував кулаками, матюкав персонал, і врешті-решт медики викликали поліцію.

 

 

Молодик запевняв, що ніхто його не бив – він сам упав. І навідріз відмовився написати заяву про побиття.

Зараз він перебуває в лікарні.

Опитавши цього любителя дискотек, поліцейські одразу поїхали у Благодатне. Там з’ясували, що сталось і хто взяв участь у бійці. Усіх фігурантів встановили.

Тепер усе залежить від тривалості лікування та намірів побитого громадянина.

Якщо ушкодження легкі – кримінальне провадження поліція без заяви потерпілого не відкриє. Якщо ушкодження середньої тяжкості чи тяжкі – відкриє навіть без заяви.

Принаймні так пояснили РАДАРУ в Нововолинському відділенні поліції.

Цю версію читачі можуть доповнити чи уточнити у коментарях.

Користувач Античобіт стверджує: білий джип поліції та “швидка” стояли поруч біля Будинку культури у селищі десь так о 23-й годині.  

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

54
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
42 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
19 Автор коментаря
editor

Громадяни, там іще одна кримінальна історія, я обіцяла. Розповім уже завтра. Я вам все ж таки не робот і не бюро розслідувань. Але історія приголомшлива – надто ж фінал…

editor

І да, тут уже знову занервувало бандючиння. Знову злива брудних погроз і матюків у коментарях на мою адресу. Ну-ну.

Ups

На дискотеці у Благодатному часто бувають бійки, часто приїздить поліція, буває і швидка. Таке враження, що жодне свято без бійок не обходиться. Реально страшно, аж жуть

Ups

Машина швидкої і машина поліції стояли поряд приїхали можна сказати одночасно.

DONT KRITIK ITS JUST MY MIND

Зробiть скрiни цих комментарiв i падiшлiть ïх СапоГУру!

editor

а сенс?..

Нов

Ви не викладаєте цих погроз?

editor

бридую.

Вадим

Ви ці питання до Гузя а не про ринг за 30тсч

editor

який ринг?

анти чобіт

в ск атлет ,там де мазурка побили,гузь собі піар робить перед виборами

справедливий чобіток

У всьому світі працюють спортивні клуби , а тобі наш “АТЛЕТ” поперек горла ? Ті діти , що ходять на треніровки , не ходять на дискотеки…. Шукай причину у собі!!!!!

анти чобіт

с чого ти взяв що мені атлет поперек горла?я констатую факт який недавно був,про це навіть на радарі писалось,як бандюки били керівника клубу,а гузь як шось робить то обовьязково на камеру і викладає у соцмережі

справедливий чобіток

У мене донечці 8років. Я віддала іі на комп”ютерні курси. Через 2 роки вона знайде, хто це пише. Повір ! Прошу Ігор Ігорович _ прийми нас на своі треніровки. І через 4 роки ми зустрінемось з Античоботом ! Бридко читати коменти Античобота ! Я мама – цієі донечки ! Жила в КИТАІ ! Маю – пояс ! Прийде час – зустрінемось ! Брехні – НІ ! Спорт – це життя!!!

editor

Спорт – це життя, а от лякати користувачів не треба. і він не про керівника клубу тут пише, а про нардепа. Має свою думку, його право.

Спорт

Приходьте,для всіх відчинено .

макс

таке відчуття ,що комент написала якраз таки та 8-річна донечка))))))))))
P.s. “я тєб”я по IP вічіслю”)))

справедливий чобіток

Прийди в клуб, до селищноі ради, до Гузя – покажи себе і скажи відкрито. СЛАБО ?!!

анти чобіт

а рада і гузь до чого тут? а де гузь взяв джип за 1 200 000 грн?на зарплату купив? гузь голосував за закон про абонплату та обмеження ввозу товару, я тим депутатам давно не вірю

Вадим

А то дивлюся в Благодатному тільки одна знімає…. а інші 22і про що шепчуть.?

Ups

А знімає яка саме?

DONT KRITIK ITS JUST MY MIND

Як менi надоïла така Украïна!
Як менi надоïв,
такий Нововолинськ!
Як менi хотiлося би щось змiнити!
Як менi прикро,що нiчого змiнити не можна!
Як менi хочеться,щоб в мiстi з’явилася Людина,яка на завжди покладе край цьому беззаконню!
Як менi хочеться одного разу крокинутись в НовоМУМIСТIНАволинI!
I НИЛО В АНIТСIМУМО ВОН!

АНАТОЛЬ_

Знаєте, а мені навіть і в думках такого не було. По-перше: Що зробив кожен із нас, щоби рідний нам всім Нововолинськ став взірцевим, європейським містом? По-друге: За кого ми голосуємо на виборах мера – те і маємо, – ось вже 5 каденцій підряд. І наостанок. Не тільки “совкові” бабусі із дідусями винні у цьому. Найперше: винна молодь, яка не хоче іти голосувати за своє майбутнє. Спробуйте, хоча б один раз – і побачите, як стрімко покращиться ваше життя.

Ups

Вважаю, що Радар робить усе від нього залежне, і навіть більше, для того, щоб ситуація змінилась накраще. Про “косяки” і зловживання місцевої влади, про розбійні напади і побиття, про байдужість багатьох громадян, про багато-багато інших негараздів потрібно писати, бо це дууууже дієвий спосіб боротьби з НЕЧИСТЮ, досить часто ще і швидкий.
Це Ефективно і Цілком Законно, скажу я вам, “DONT KRITIK….”

Міщанин

Пора виїзджати в інше місто. Наданий час думаю переїхати у Володимир жити. До батьків не далеко їздити на провідини всього кілометрів 20 та й місто культурніше ніж Новобидлолинськ

Оксана

Поживете в Володимирі, побачите яке там культурніше місто. Щоб в місті було жити спокійніше потрібно щось робити а не тікати з нього. Втікти легше всього. А куди будете тікати після Володимира?

АНАТОЛЬ_

Стверджую: Таки культурніше. Там і дихається легше. І менталітет у людей інший. Перевірено. Не один раз.

макс

“все забросать ***овном и быстро в эмигранты”)))))))як це по “нашому”

Інна

Доброго дня. Ви говорите влада нам винна. А що ми люди зробили для свого міста? Ми ж де живемо там і гадимо. Не подобається влада – давайте поміняємо. Але той хто прийде також нічого не зробить. Поки накормить себе, своїх родичів. Тільки тоді,можливо, і нам щось перепаде. Не має у нас організованості, не має почуття захищеності у нас. Тому і пофігізм у нас такий. Тому давайте краще з нам самих спочатку почнемо. Кожен з себе і тоді щось у нашому місті зміниться.

Ups

Шановний Анатоль. Для того, аби здобути голоси виборців Сапожніков обіцяв збудувати і збудував дорогу у Жовтневому/Благодатному – ту, що біля старого кладовища у кінці селища. А що йому те вартує – витратити бюджетні кошти на будівництво а потім далі сидіти на посаді і дерибанити бюджет на власний розсуд. Це тільки один випадок, а таких випадків ой як багато. Нинішня влада досить вміло маніпулює нашими виборцями, користуючись людською необізнаністю, лінуванням думати, мати щось надурняк, небажанням, або невмінням аналізувати ситуацію і т.д. і т. п. Звинувачувати виборців потрібно заради того, щоб вони навчились думати, а не чекали подачок від влади, бо коли… Читати далі »

анти чобіт

це не заслуга сапога,це селищні депутати вибили кошти а міські хотіли забрати їх але не получилось

Ups

Справді? А за чийого правління сталася така непокора міській владі? Бо я точно знаю, що селищні голови/ не один голова – казали що не можуть іти проти Сапожнікова. Деталей про ту дорогу я може і не знаю, але знаю, що наше селище успішно “зливали” Нововолинському керівництву і саме тому селище було всі роки у колоніально-провінційному стані. Перепрошую, коли щось не так, але я тут є справжнім “аборигеном”.

анти чобіт

цю дорогу робили ще за Бичака, був такий мер

Ups

Був. То Бичак і казав, що не може йти проти Сапожнікова. Господь з нею, з тою дорогою., Бо і без дороги високі пани щось вигадують собі на користь.

гість

А може б краще ,щоб депутати з мером ” позмінювалися”… Від кожного з них в 10 разів більше залежить ,ніж від нас усіх разом взятих. І скільки тих простих безправних людей можна отак довбати. . .

Ups

Завжди і в усі часи саме” прості і безправні люди” були рушійною силою революцій і переворотів. Я не закликаю до революції чи превороту, але не потрібно применшувати значення простих громадян, особливо в наш час. У простого народу повинно бути почуття власної значущості, громадянська свідомість, нарешті.

макс

мені здається ,що правильніше було б “завжди і в усі часи саме “простИХ і безправнИХ людЕЙ” ВИКОРИСТОВУВАЛИ рушійною силою революцій і переворотів ,”сильні світу цього”, для досягнення своїх політичних,економічних і т.д. цілей”))))))

Ups

У моєму іншому коментарі написано, що простим людям потрібно навчитися думати, щоб їх не використовували.

АНАТОЛЬ_

Є у Нововолинську нормальні люди. Які не крастимуть коли прийдуть на посади. Ось тільки як вас, виборців із вашим менталітетом, що всі злодії, і всі будуть цупити громадське майно і гроші, у цьому переконати? Ми мали величезні шанси, і неодноразово!, ми могли повернути історію розвитку Нововолинська в інший бік – європейський. Згадайте хоча б, Ірину Кримську-Лузанчук. Або Євгена Недищука на останніх виборах… А знову обрали кавалькаду старих шахраїв, які вам вже давно приїлися, але ж , звичка нововолинського виборця – друга натура: а як нам жити необкраденими і непограбованими? :)))

макс

недищук в європейский бік))))))) з білецьким(соціал- націонацістом) чи корбаном-коломойским))

Василь Панасович

Ви усі пишете не те. Скажу вам одне тільки нелюди можуть так бити 20 одного. А те що матері його біда це факт. Ще чув таку інформацію що хлопчина в реанімації у комі і яка його доля в подальшому сам тільки Господь знає.

editor

Он як. Тоді поліції потрібно ворушитись, а то покидьки втечуть.
Це явно не легкі тілесні… Кримінальне провадження треба відкривати вже!

Ups

А зараз я напишу саме те – палац культури у Благодатному відноситься до Нововолинська, прибутки від дискотеки ідуть у Нововолинськ, а земля селищна і всі дискотечні бійки проходять у селищі Благодатному. Гроші – їм, а криміналітет – нам. Криміногенну ситуацію потрібно вирішувати комплексно, це точно.
Хлопця шкода, родині співчуваю.

Емма

Ви смієтесь? ! Які там гроші з 15 дітей які туди ходять? Те що стоїть на балансі Нововолинська то да, а не задумуєтесь скільки місто витрачає на одні комунальні на таке приміщення?

Ups

То нехай його закриють, коли він збитковий. Не 15 дітей туди ходить, а ДУЖЕ БАГАТО. Колись сфотографую. Чому міська влада не влаштовує дискотеки у міст? – не хоче п’яних бійок у себе під боком? А у селищі хай б’ються, то ж не дитину міського начальства у лікарню швидка забрала. Ви, Емма про що пишете? Міські чиновники не можуть і не хочуть контролювати ситуацію на селищних дискотеках, а це ж об’єкт знаходиться у їхньому підпорядкуванні. Міські чиновники не хочуть, чи не можуть контролювати ситуацію із перевізникаии, кількістю рейсів, тарифами на перевезення. Може досить владу міську захищати?, Бо про міську владу і… Читати далі »

благодатний

Там обоє рябоє, що міська влада, що селищна. Невже не зрозуміло? Наше селищне цабе теж не може і не хоче контролювати ситуацію ні на селищних дискотеках, ні з 13-кою.

Ups

Про “селищне цабе” як ви висловились, думаю мова не йде, бо палац культури селищній владі не підпорядковується, а транспортні пасажирські перевезення – окрема тема. Дискотеки з мордобоями нехай міська влада забирає собі – палац культури у місті теж є і набагато більший. Може тоді припинять у міському палаці культури торжища влаштовувати, лахи продавати.

Ульріх

Та ви що, бійка на дискотеці в Благодатному!
А то туди всі їздять поговорити про діалектику Гегеля.
Раз там був десь в 2003-му, стільки гопоти ніколи не бачив.

Блонда

Тобто “хтось здогадався”? Я там була і я особитсто телефонувала 102 і 103 хвилин 30-40 і мене перенапрявляло на Івано-Франківськ, і потім передзвонювали мені з мобільного і культурно слали на три веселих букви

editor

то розкажіть нарешті хоч ви, що ж там сталося. В усіх деталях.

справедливий чобіток

Молодь сама б”є, сама обс*рає селище, в новинах у вас все пишуть…. А дорослі …. ніхто нічого не знає . Не вірю не одному слову ! Так не буває , депутати різного віку …і хтось би та й обізвався . Просто батьки би щось написали. Це все проти роботи Топорівського !

editor

??? А цей тут до чого?

editor

Там же були поліція і “швидка”. Не вірите – перевірте.

editor

Користувач Чіко, за брутальні погрози на адресу користувача Античобота – в бан на місяць. Хто ви, РАДАР здогадується.