Із цвинтаря вкрали надгробні плити. Немає слів…

15 2719

На кладовищі за другою шахтою зруйнували надгробок.

Наша читачка, що звернулась на РАДАР у сльозах, уже написала заяву в поліцію.

У Нововолинському відділенні ГУНП заяву зареєстрували.

Кримінальний кодекс передбачає суворе покарання за наругу над могилою. І в Нововолинську були випадки, коли недоумкам за спалювання вінків чи ще за якісь дурні витівки на цвинтарі давали реальний термін.

Матері плакали, просили за своїх синів-зловмисників, але суд був невблаганним. Напаскудив – відповідай!

Оцей пам’ятник рідні встановили не так давно. Плити були мармурові.

 

 

На жаль, вандалів, які сплюндрували надгробок,  поліція ще не знайшла. Тож вони можуть поглумитись і над іншими захороненнями.

Якщо побачите такі дії чи знаєте, хто цим займається і куди везуть украдені плити, – наберіть 102.

А взагалі на цвинтарі сторож потрібен. І доглядач могил. Люди готові платити за таку послугу – надто ті, що мешкають далеко від Нововолинська.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Сергій Козачук: У когось тепер будуть мармурові підвіконня…

Natali
5 років тому

У нас на мікрорайоні на цвинтарі теж вкрали плиту. Перед проводами прийшла лавочку оббити, а дивлюсь – плити нема. Де кого шукати? До міліції не зверталися, бо толку, хто кого знайде, довіри немає. А тим покидькам хочеться побажати, щоб та плита їх накрила. Нічого святого нема.

Наталя
5 років тому
Відповісти  Natali

У нас коли померла мама ще й два місяці не пройшло як поховали повинімали усі вінки,а їх було дуже багато і спалили відразу біля могилки комусь напевно дріт був потрібен.
Я теж так думаю , що потрібен сторож, бо на другій шахті на цвинтарі давно вже таке робиться, не встигли бляхою загородити смітники, як пару листів бляхи хтось позичив.

Анатоль_
5 років тому

Підвіконня не підвіконня, а тим майстрам гробових справ, що роблять пам’ятники, надгробні плити злодії продати запросто можуть. Оце там, поліцаям, і потрібно їх шукати – у Нововолинську.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

А ще був такий вандалізм- руйнували пам’ятники навмисно, аби у майстрів нові замовляли. – про це повідомляли у новинах по телебаченню, правоохоронці тоді знайшли зловмисників.

editor
5 років тому

Ірина Семенюк: Ну ж правильно!!!! В місті 2 казино відкрили – треба ж за щось грати.

Влад
5 років тому

З тих плит ніхто підвіконня не зробить. І палити вінки для дрота тоже бред. Хтось хтів нашкодити просто. Але в Польші батюшки платять гроші,і прибирають могилкі садять квіти. І є охоронець. Або просто бізнес щоб нові замовляли. Це так само як на Угриніві почпли всі ставити машини коло Бідронкі. Почали просто бити стікло фари, ті самі стоянщіки це робили не власноруч – звісно. Но просто щоб знову люди платили за суткі 7 зл. І вуаля всі стоянки знову забиті.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Влад

Мені видається, що гробових справ майстри там, імовірно, заздалегідь побували, і вибрали саме те, що їм було потрібно для свого бізнесу. І, відповідно зробили “замовлення”. Чи є у мене оперативне мислення – покаже час.

Таня
5 років тому
Відповісти  Влад

Ви пишете, що палити вінки для дрота це бред! Ніякий не бред!!! Влітку приїхали прибирати на могилки, я сама бачила , як якісь мужики ( були одягнені як бомжі), палили на смітнику вінки, а дроти після спалених вінків складали в торбу. То як ви думаєте, для чого вони те все робили? Ясно здавати понесли.

editor
5 років тому
Відповісти  Таня

а ще деякі недоумки палять вінки просто на могилках…

людила зіменко
5 років тому
Відповісти  editor

А мій уже покійний сусід-алкаш витягував зі стіни електричні дроти, коли йому відключили електрику за борги.

Катерина
5 років тому

На рахунок вінків і дротів. Може хтось дав знати що, вінки шкодять екологіі повітрю землю забруднюють,а під час спалювання вінків виходить в повітря отрута яка викликае онкозахворювання. Може садіть живі квіти. Перейдіть на нормальні живі квіти які не шкодять і не забруднюють нашу землю. А щей це дешевше. На львівщині штрафують за штучні квіти.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  Катерина

Священики у церкві просили не приносити на кладовище штучних вінків і квітів – просили приносити квіти натуральні, лампадки, рушнички зав’язувати на хрест. А Бедьгія вже заборонила виробництво пластикових торбинок.

editor
5 років тому

Тут якесь “куку” запідозрило у крадіжці плит нашого мера зі Сторонським, а тепер обурюється, що його коментар не пройшов.
Безперечно, ми не могли опублікувати цей брехливий і, я б сказала, наклепницький коментар. Адже загальновідомо, що наш мер зі Сторонським на такі дрібниці не розмінюються.

Ульріх
5 років тому

Десь на Львівщіні не святять на Паску могилки, де пласмасові квітки.