Тихо звільнився провідний юрисконсульт ДП «Волиньвугілля» Михайло Борсук (молодший), який фігурував у кількох скандальних новинах із держпідприємства.

Це він викликав туди поліцію для оформлення протоколу на гірника “Бужанської” Богдана Макарчука – організатора шахтарської акції протесту.

Макарчук того дня віч-на-віч у коридорі держпідприємства сказав Борсуку кілька різких, але цензурних слів. Висловив оціночне судження щодо ділових і моральних якостей провідного юрисконсульта.

Борсук тихцем зафіксував усе на камеру мобільника й надав це відео поліції разом із заявою про буцімто хуліганські дії Макарчука.

На інтернет-ресурсі Гузя було багато піни, ярликів і звинувачень у бік лідера шахтарських протестів, а скінчилось усе банальним пшиком! Нововолинська поліція не знайшла жодних підстав для притягнення Богдана Макарчука до адмінвідповідальності.

Гірники влітку домагалися звільнення некомпетентної та корумпованої верхівки “Волиньвугілля”. Адміністрація, звісно, їхні вимоги ігнорувала.

 

 

Та невдовзі міністерство звільнило-таки керівника ДП Миколу Пирога.

А білий і пухнастий (за версією ресурсу Гузя) Борсук трохи згодом звільнився сам.

Перед цим як представник ДП «Волиньвугілля» програв два суди екс-начальнику юридичного відділу ДП Віктору Порплиці, якого, на думку багатьох, банально підсиджував.

Мораль:

 

 

Кажуть, Борсук-молодший залишив по собі на держпідприємстві купу проблем для наступника.

Але завзятість, із якою ресурс Гузя нахвалював юного орла і паплюжив не угодних корупціонерам Макарчука та Порплицю, наводить на думку: там або було проплачено, або…

Або людей Гузя просто використали.

Як туалетний папір. І то не вперше.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: