Цієї ночі в селищі Княжичі Броварського району сталася жахлива трагедія: загинули 5 співробітників поліції. Їхні колеги прийняли їх за злочинців…

Карний розшук Києва працював над затриманням небезпечної банди, яка системно грабувала будинки киян і жителів Київської області. Сьогодні вночі співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію, що чергове пограбування може статися в селищі Княжичі.

Туди виїхала група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД.

На одній з вулиць селища в недобудованому приватному будинку були розміщені поліцейські розвідники, які мали стежити за обстановкою і подати команду на затримання грабіжників.

Планувалося класичне затримання банди – на гарячому. Однак у цей час у сусідніх будинках в автоматичному режимі спрацювала охоронна сигналізація. Прибув наряд держслужби охорони, який помітив і затримав двох поліцейських розвідників.

 

 

Водночас група захоплення вирішила, що співробітники розвідки потрапили в біду, захоплені злочинцями. Мовляв, ті їх виявили і виїхали на мікроавтобусі на вулицю, де співробітники ДСО затримали поліцейських розвідників.

Далі між співробітниками ДСО та групою захоплення сталася перестрілка, що тривала кілька секунд і забрала п’ять життів.

Загинули двоє співробітників держслужби охорони, двоє поліцейських розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД, який входив до групи захоплення.

 

 

– Слідчі прокуратури вже працюють на місці трагедії. Будуть посекундно відновлювати всі деталі і встановлювати, як і чому це стало можливим. Внутрішнє розслідування Національної поліції також буде повним, всебічним і чесним. Суспільство знатиме всю правду про цю трагедію, – запевняє нардеп Антон Геращенко, який повідомив усі ці подробиці на фейсбук.

Троє підозрюваних у розбої, яких готувалися зловити на гарячому, почувши перестрілку, відмовилися від свого плану і виїхали на двох Toyota Land Cruiser 200 у бік Києва, де їх затримали оперативники.

У зловмисників вилучили вогнепальну зброю. Їм висунуть звинувачення в скоєні грабежу та розбою.

Прочитав сам? Поділись з іншими: