15 липня 2016
article2541.jpg

Чергову “качку” запустили “над Бугом”. Буцімто керівника нововолинського ліцею підсиджує начальниця відділу освіти Іваничівської РДА.
Героїня пліток дізналася про сенсацію останньою…

Ні сном ні духом не відала Надія Жук — начальник відділу освіти в Іваничівському районі, що в одному з інтернет-видань уже “призначають” її директором Нововолинського обласного ліцею-інтернату.

Мовляв, унаслідок адмінреформи відділ освіти реорганізують, пані Жук залишиться без посади, от “побратими” і готують їй тепленьке місце — витискують нинішного керівника ліцею Юрія Лазаренка.

Інсайдерські плітки було подано на повному серйозі. І то так жовчно, ніби якійсь пліткарці журналістці іваничівські свободівці — особисті вороги.

Я сходила помила руки після читання цієї сенсації — і зателефонувала Надії Андріївні Жук:
— То що, Юрія Лазаренка без посади залишаєте?..


Надія Жук — начальник Іваничівського райвідділу освіти

— Та Господь із вами, навіщо мені це треба? Не знаю, хто так хоче розсварити мене з Лазаренками (мати керівника нововолинського ліцею очолює в Іваничах школу-інтернат. Н.К.), але брехню над Бугом написали.

Я б і гадки не мала, що мене в інтернеті зробили інтриганкою, бо того всього не читаю. Та було багато дзвінків від освітян: перепитували, дивувались, обурювалися, що журналісти розпускають чутки-плітки.


Чергова “качка

До речі, і з ліцею телефонували, запрошували. Та якби я хотіла сісти у те крісло — згодилася б іще тоді, коли шукали заміну покійному Йосипу Васильовичу Гошовському. Але ж не хочу.

Хай собі Юрій Олександрович працює спокійно.


Юрій Лазаренков.о.директора Нововолинського обласного ліцею-інтернату

— Це хтось свідомо провокує конфлікти — не знати для чого, — підсумувала Надія Жук у розмові з “НД”.

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: