Климович, забери собачку!

19 2405

Щодо чергового гвалту про собаку, який вкусив жінку в центрі Новіка.

Не треба всує згадувати мене, любі друзі. Я всіх у своїй “катівні” не прогодую.

Пропоную просте й гуманне рішення.

Відомі зоозахисники Леонід Климович, Галина Шостак, Світлана Герасимчук виловлюють того чорного чипованого пса і забирають у свої євровольєри.

Якщо засперечаються і кожен тягнутиме до себе – хай візьмуть іще двох собачок із тієї ж компанії. 

Власкор “Плюсів” Тетяна Хомич цю добру справу пропіарить. Я теж. 🙂

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

“Де зразковий притулок Климовича?! Де міський притулок?” – запитують виборці

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

19
Коментуймо!

3000
7 Коментарі теми
12 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
8 Автор коментаря
editor

А тепер серйозно.
Щойно розмовляла з Юрієм Сиротюком. Він готовий вкластись у програму регулювання чисельності собак у Нововолинську гуманними методами. Тобто стерилізація, чипування, карантинний майданчик, прилаштування тварин у родини.
Сам-один, звісно, цим не займатиметься. Каже: потрібна командна гра. Ті – грішми, ті – фізичними роботами, ті – активною волонтерською діяльністю в соцмережах.
Пропонує зібратись, обговорити – і почати, врешті-решт.

Вадим

Треба того чорного забрати. Бо буде постійно тепер гризти, аж поки котрусь дитину не скалічить.

editor

Якщо приведуть до мене, я візьму. Сама не буду за ним ганятись, нема здоров’я.

гість7

стоп, Ви вважаєте що дорослих людей гризти це нормально, а вот коли діло до якоїсь дитини дійде то вже біда? якась логіка нерівності по відношенню до таких ситуацій.

editor

він так не вважає. Але вкрай ненормально й дико, що в нашому чарівному євромістечку досі немає комунального притулку й навіть елементарного карантинного майданчика.

Вадим

Я вважаю, що дитина взагалі не захищена і ради з тим псом не дасть. Тому можуть більш плачевні наслідки бути..

гість7

наслідки для всіх однакові, а якщо діти геть маленькі, то хай гуляють з батьками.

editor

Чоловіки! Ви тут є?.. Візьміть якийсь старий нашийник, повідок чи шворку, курячі лапи чи костомашку, надягніть псу нашийник – і приведіть хоча б на п’ятачок!! І дайте знати мені.
Я прийду на п’ятачок, заберу, бо на Климовича і його “зоозахисниць” надії мало, але ви ви хоч вчепіть псу нашийник!!

анти чобіт

може газету наше місто ліквідують то грошей буде більше у бюджеті

editor

вгатять у приватне ТТІ, їм головне – піар. І не зі своєї кишені.

Dorothy

ви думаєте, що газета “їсть” настільки великі гроші, що її ліквідація врятує міський бюджет? смішно…

анти чобіт

ну якщо 400 000 не великі кошти

Фея

Наскільки я знаю у Франції і багатьох Європейських країнах у друкованих виданнях справи погані і вони самі себе не утримують, бо не окуповуються фінансово, тому держава там їм платить дотації. Але то там, а наше чарівне містечко і зачарована влада, я думаю, платять чималі гроші з міського бюджету на газету “Наше місто” в першу чергу для розхваляння місцевого керівництва☺

анти чобіт

а папір цікаво де беруть ?у краіні агресора?піднімають рф?

Фея

Можете мені не вірити, але у нас багато що ще до цього часу беруть у країні агресора, і у нас працюють банківські установи країни агресора і т.д.

Валік

Фея мене теж обурює що в центрі міста УкрСиббанк змінив вивіску на нову велику Альфа-Банк. Цей банк є Російський. А Гонтарева продовжила банку ліцензію на діяльність і навіть не закрила його. Увечері коли прохожу мимо хочеться зняти штани і під дверима банку відкласти личинку. 🙂 Але розумію що там висять відеокамери, а зіркою ютюба якось не дуже хочеться бути мені.

Валік

Трохи не так усе. Газету Наш-Двір не закриють а переформатують це зовсім різні поняття! Газету Наш-Двір дійсно закриють а замість газети міська рада створення FM Радіостанцію Наш-Двір. Мовлення на FM частотах буде лише в межах міста на перший час. Електрика дуже зараз дорога і потужність сигналу на передавачах сигналу буде невелика лише щоб покрити місто. У Володимирі є свій телеканал на мегагерцових частотах (не кабельний). Назва Володимир /\/\. У нас буде радіо Наш-Двір FM.

Валік

Частину працівників газети переведуть на радіо крім одної пенсіонерки. Створювати радіо міськрада буде з нуля отже на саме обладнання та купівлю радіочастот піде кругленька сума. 🙁

АНАТОЛЬ Бідзюра

Ну, і звичайно ж, місцева влада намагатиметься “увійти в долю”. А можливе й таке, що після введення радіостанції в експлуатацію – за наші із вами гроші, – моментально приватизує цей медіаресурс. Елементарно, Ватсон! Ферштейн? :)))