Чому Климович тягає свої відра помиїв саме на “Буг”?

32 2114

 – Чоловіки твого віку, Климович, воюють із окупантами. А ти сидиш на конику – й ловиш віртуальних сепарів… Та ще хатинки з ділянками колекціонуєш.

Власник 17 чи й 18 земельних ділянок, 7 квартир і будинків, депутат Нововолинської міської ради Леонід Климович власноруч у декларації про доходи зазначив, що його дружина у 2016 році придбала в Нововолинську аж дві квартири.

39,1 кв.м + 44 кв.м = 83,1 кв.м. Непогано для дружини депутата міськради!

А скільки квартир придбали за рік ви, читачу?.. Ай-яй-яй! Погано працюєте! 🙂

Проте доходів підприємливої дружини за 2016 р. Климович не задекларував – ані гривні. З реєстру підприємців вбачається: на початку 2017 р. пані Климович А.В. раптом припинила підприємницьку діяльність.

Невже людина, що так легко купує дорогу нерухомість, не спроможна сплачувати податки?

Цікаво буде порівняти задекларовані за кілька останніх років доходи дружини депутата з вартістю придбаних нею квартир.

Сподіваюся, що пані Климович, закривши свій бізнес, не байдикувала у поточному році ані дня, не під’їдає у чоловіка чи у партії Ляшка, а мерщій працевлаштувалась і заробляє в поті чола на наступні дві квартири.

Адже в її віці жінки ще працюють! 🙂

І якщо вірити документам, то у поті чола досі працює мати 40-річного депутата…

 

Це місце відоме в Нововолинську як ЛАЗНЯ КЛИМОВИЧА, хоча записана автостоянка з відпочинковим комплексом на МАТІР депутата. А їй, зі слів Климовича, 70 років

 

Нічого особистого. Климович завзято копирсається в моїх справах і при цьому то бреше, то прибріхує, то просто пліткує. Я ж  оприлюднюю реально важливі для громадськості цифри і факти. Узяті з відкритих джерел і підписані ним власноруч.

І це його особливо дратує.

На сайті “Буг” Климович уже традиційно бреше щодо мене й моєї зарплатні. Радник міського голови – одна з найнижчих за категорією та рангом посад на самоврядній службі. Оплата невелика. Із заробітком заступників мера не зрівняти!

Власник 7 квартир та будинків явно сплутав мене з редактором газети “Наше місто”. Редактор комунальної газети за посадою отримує платню на рівні заступника міського голови.

Надішлю-но в міськраду запит: які заробітки були 2006-2011 рр. у заступників мера. І порівняю зі своїми.

Збрехав Климович на “Бузі” і щодо долі пам’ятника Леніну.

Хай би сходив до свого друга Сапожнікова й запитав, за скільки здавали пам’ятник як брухт на ливарний, хто вже після сесії міськради шукав та знайшов грошовитого покупця – й за скільки монумент урешті-решт продали. Бо продали-таки! “Обміняли” – евфемізм.

У мера ще склерозу ніби нема. Може, не збреше?

А є ще такий пам’ятник, упізнаєте?.. 

 

Голова постійної комісії з питань транспорту, зв’язку, комунального господарства та будівництва, регулювання земельних відносин, депутат трьох скликань Нововолинської міськради Климович Л.Ю.

Фото з його публічної сторінки

 

Не так давно на тому ж таки “Бузі” Климович брехливо стверджував:Камишникова півроку працювала на контракті  в газеті “Наше місто”, але її статей я там чомусь не знаходив”.

Та виявилося: контракту не було, а от статті мої були!  Знайшов їх для підсліпуватого депутата редактор газети І.Лісовий. Надав Климовичу (як і мені) довідку: моїх матеріалів було 9.

9 матеріалів – це не нуль! І серед них – такі, які писати було небезпечно. Наприклад, про квартирну мафію, що й досі діє в Нововолинську.

Але квартирної мафії депутат трьох скликань Климович чомусь впритул не бачить. Усе вишукує, як той архівний пацюк, мої облікові картки з часів комсомолу.

Ти ще в піонерських паперах, чоловічку, пошукай. Або в жовтенятських. Може, й на документи своїх батьків там натрапиш. І партійну картку свого друга Сапожнікова – опублікуєш, чи не так?

Із редактором “Нашого міста” ми у травні 2013 року офіційно домовились: із сайта “Про Новік” він бере будь-які мої матеріали. Як автор – дозволяю.

 

 

Вибирати мав із чого! Там було до сотні новин і статей. Здебільшого – з критикою на адресу міських чинуш, відкатників та бракоробів. Однак цих матеріалів у “Нашому місті” так і не опублікували.

Натомість після найгострішого нашого з Андрієм Сорокою репортажу на незалежному “Про Новіку”  редактор міської газети І.Лісовий видав наказ про скорочення моєї посади кореспондента. Рішення, знаю, прийняли у кабінеті міського голови.

 

 

Своїх “журналістів-професіоналів, які віддали газеті десятки років”, редакція позбулася сама. Попрацювавши й у пенсійному віці, вони спокійно пішли на заслужений відпочинок.

Тому пафосну брехню Климовича про “тотальні скорочення професіоналів на мою користь читати смішно.

А от скільки грошей щороку виділяє міськрада “Нашому місту” на правильне висвітлення своєї діяльності, скільки коштує платникам податків один такий матеріал (приміром, інтерв’ю з депутатом) – цікаві питання.

Шокуючі відповіді на них Климович має знати, бо регулярно голосує на сесіях “за”.

Щодо двох сайтів, на яких я раніше писала і які буцімто закрили за поширення неправдивих відомостей та наклеп Климович теж безбожно збрехав на “Бузі”.

 

 

У Нововолинську я активно друкувалась не на двох, а на чотирьох сайтах:

1. На сайті newvol.com.ua. Його НЕ закрили, і не пригадую, щоб його хтось звинувачував у наклепах чи брехні. Сайт намагався бути об’єктивним, вдячна адмінам за розуміння.

2. На сайті “нвіп”. Там справді в останні роки стало багато брехні, пліток і явних наклепів, але його НЕ закрили.

3. На сайті “Про Новік”.

Найцікавіший і найкреативніший сайт. Вдячно згадую всю нашу спільну роботу. Засновник сайта – Андрій Сорока. “Про Новік” у повному репортерському складі – з моєї ініціативи – перейшов на технічну платформу “Нововолинська ділового”.

Ніхто “Про Новік” за неправдиві відомості чи наклепи НЕ закривав. Бо їх там НЕ було.

4. На сайті “Нововолинськ діловий”, який заснував А.Медина – нинішній редактор “Бугу”. “НД” справді припинив діяльність. Та не за неправдиві відомості, поширені самим же Мединою, 🙂 а на вимогу учасників цього проекту. Зокрема, й на мою.

Сайт “НД” станом на кінець 2013 року був гарненьким, але маловідвідуваним. Ми з Андрієм Сорокою внесли туди головне – контент. Цікаві матеріали.

Коли Медина перейшов на багатші села, в нього, побоююсь, роздвоїлась особистість. Бо писати на власному сайті, що він містить неправдиву інформацію, – це діагноз. Принаймні моральний.

 

Але здатність червоніти, коли бреше, Андрій Медина ще не втратив. Це втішає

 

Диви, отак і на “Бузі” незабаром напише: “УВАГА! ЦЕЙ САЙТ МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ І НЕПЕРЕВІРЕНУ ІНФОРМАЦІЮ. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!”

Отут він не помилиться!

На тому ж таки “Бузі” колишній порист, “реформатор”, бютівець, а нині радикал Климович заявляє, що сайт “Нововолинськ діловий” спонсорувала Партія регіонів.

Ну, мене вона не спонсорувала. 🙂

А от засновник “НД” й редактор “Бугу” А.Медина має нарешті відповісти публічно на закиди свого блогера й на закиди міського голови Сапожнікова, поширені колись тим-таки “Бугом”: чи спонсорувала його сайт “НД” Партія регіонів?

Паскудити мене руками шісток мера й відмовчуватись на такі гучні звинувачення – несолідно, колишній колего. Це я до Медини.

А бізнесмену трьох скликань скажу:

– Чоловіки ТВОГО віку, Климович, воюють із окупантами. В Україні війна, люди віддавали захисникам і біженцям останнє.

А ти, багатий боягузе, сидиш на конику – й зливаєш СБУ віртуальних сепарів із соцмереж.

 

Депутат Климович, фото з публічної сторінки

Що за козак без коня?..

 

Та ще воюєш в інтернеті з жінкою, яка тебе глибоко зневажає. З усіма твоїми грішми й грамотами, з усіма твоїми підвалами, будинками, ділянками, саунами – зневажає.

Зневажає ще з часів, коли ти підло воював із ветеранами війни та праці за кільканадцять метрів землі на вулиці Мічуріна.

 

Одна з хатинок депутата Климовича. Вулиця Мічуріна, 2016 рік

Фото “Відомостей”

 

Там міськрада виділила тобі, депутату, БЕЗКОШТОВНО майже 9 соток. Відхопивши цю землю у ветеранів. І ти накидався на людей за спірні метри!..

Скільки чого ще тобі і твоїм родичам вділили, працьовитий ти наш, – РАДАР неодмінно розповість.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

18-та ділянка, про яку “забув” Климович

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
32 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мама
5 років тому

Наталія Семенівно, моя дитина навчається в гімназії. Нас (батьків) здивувала новина, що директор Шиян вимагає від класних керівників, щоб вони заставляли купувати батьків однакові щоденники у одного продавця, якого вона вкаже. Щось тут попахує відкатиками. Просимо Вас провести розслідування, як журналіста.
Батьки обурені, що директор може не прийти на уроки (предмет – математика), бо дуже зайнята, а з дітьми сидить інший вчитель. А потім в журналі з’являються дивним чином надумані оцінки. З гімназії щось сильно вже почали переходити діти в інші школи. Зацікавтесь цим питанням, батьки в коментарях викладуть багатенько фактів
.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Мама

Пані “Мамо”! А Вам слабо? Ваша ж дитина навчається у гімназії, а не Наталії Семенівни. Чому свої проблеми Ви перекладаєте на когось. Та ще й під вигаданою кличкою. Як це по-сучасному у нинішній Україні: “Я доручу це “НС”, а як вона отримає довбнею по голові – тішитимусь, яка я розумна”. :)))

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

не кличкою, а ніком. Має право на нік.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Не здивуюся, якщо на церковних дзвонах “подарованих”, нібито, міським головою церквам, разом із предметом вашої гордості – прізвищем “совєцького” мера В.Сапожнікова, там викарбоване й ваше. Ви так брешете у своїй публікації, Л.Ю., що мені – старому чоловікові, котрий надивився за своє життя на всіляких-різних там, і дуже гидких покидьків, стає незручно й соромно за вашу відверту кривду. Моя та “НС” зброя – Божа правда! І тільки вона, перед якою ніхто не встоїть. Як падали завжди, і яка була і є домінуючою у всі часи. Гроші та зажерливість – зброя для зомбування та здобуття влади над свідомістю слабаків. Сильні духом – вільні люди. Треба схаменутися, хоча я й розумію, що це для такої людини як ви – неможливо. Не думаю, що вам буде так, аж надто комфортно, від майбутнього розвитку подій у нашому місті. Нині – це ще тільки квіточки. Бажаю, від щирого серця, розуму і мудрості. І покаяння, якщо це ще не запізно…

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Наївні ми з вами люди, Анатолію Миколайовичу. Це час шакалів і жлобів.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Ні, не наївні, НС. Нормальні і відповідальні. Конкретні: сказав – зробив! Правдиві та тверді. А вони – хай брешуть до останку, до гробової дошки, до останньої сотні чи мільйона баксів. До Страшного Суду, до останнього і найбільшого казана із розпеченою та киплячою смолою у пеклі… Їх не переінакшиш і не переорбиш – перевірено. А ми мусимо це витерпіти до Кінця. І мало того – відкрити очі на їхню безбожну і цинічну брехню іншим людям, які переплутали правду із диявольською кривдою і не здатні відрізнити чорне від білого. Крапка.

Мама \'\'\'\'\'\'
5 років тому

Шановний пане журналіст. Підніміть будь ласка таке питання «Чому директор школи гімназій Шиян Л.В вимагає в вчителів, щоб вони «вмовляли » батьків купувати щоденники з логотипом гімназій?» Де таке є щоб в кожної дитини були однакові щоденники? Що за відмивання грошей. Ми і так щомісяця здаємо на фонд школи і на фонд класу по 15 грн. Їй і цього не вистачає! Ремонти в класах робимо за свій рахунок, міняємо вікна, все що потрібно для навчання купуємо за власні кошти,
навіть зошити на контрольні роботи повині бути однакові І ще ЩОДЕННИКІ ЗАКУПЛЯТИ ОДИНАКОВІ. ЦЕ ВЖЕ ПОВНИЙ БРЄД!!!!!! ЧИ ЇЙ МАЛО ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА ПРОЖИТТЯ, ТО ВЖЕ ТАКИМ СПОСОБОМ ЗДИРАЄ ГРОШІ З ТИХ БАТЬКІВ. ВЖЕ ПОВИНІ РОЗДАВАТИ ТИМ ДІТЯМ БЕЗКОШТОВНО ТИЇ ЩОДЕННИКІ. СКІЛЬКИ БАТЬКІ ЗДАЮТЬ НА ШКОЛУ.

оля
5 років тому
Відповісти  Мама \'\'\'\'\'\'

Шановні батьки,тут один вихід йти із заявою до мера.

читач
5 років тому
Відповісти  оля

!Ці питання вирішити треба публічно – є збори в школі – запросити пані директорку та прямо в неї запитати – чому ж так??? і на відео це все зняти. А тоді з цими доказами йти в міськраду і далі..бо якщо всі тихенько будуть здавати грошики, то це буде продовжуватись і далі(((

editor
5 років тому
Відповісти  читач

ще можна це відео викласти на РАДАРІ.

editor
5 років тому
Відповісти  читач

коли збори у школі?
Я завтра зателефоную директору. Вислухаю її міркування.

Сашко
5 років тому

А я знаю, хто вилизував Климовичу … писанину. Він же пише комп’ютОр, а хтось так старанно все підлизав…

editor
5 років тому
Відповісти  Сашко

Та й я знаю того редактора за викликом. 🙂 .

Дід Панас
5 років тому
Відповісти  Сашко

Кажуть заробив бо підприємець. Має підприємницьку жилку, слава богу. Але говориться про заграбастані підвали, на св. володимира, де бабусь кинув, тепер на перемоги, де ощад, там всі мешканці проти, а він вперто лізе, бо ж то підвал в центрі міста, купа

Роман
5 років тому

Здають, ремонтують і тд…. Цю тему вже ж офіційно на рівні влади спростували – НЕМА НІЯКИХ поборів із батьків !!!

Дишло
5 років тому
Відповісти  Роман

Побори є з учителів. Їх заставляють передплачувати міську газету “Наше місто”. На кожну школу приходить рознарядка, яку кількість треба виписати.

Роман
5 років тому

Щодо статей про владу і її діячів…. Дочекаються і допросяться… Як написав пан Анатоль_ Бідзюра – Божа правда… від неї НІКУДИ ніхто не подівся… шкода, що не всі і не вчасно це розуміють

Дід Панас
5 років тому

Тут говорять що дехто заздрить , тому наклепи зводить. Людська заздрість, ви жартуєте, весь будинок на пр.Перемоги 1а проти, а він правдами-неправдами, хоче його-підвал заграбастати, в центрі міста 200 квадратів, уйма каси, а хоче за дякую. Ната трохи розберіться в людях. Він пішов в депутати щоб людям допомагати, чи щоб стати королем підвалів.

Вуаля
5 років тому

17 ділянок, зелений туризм – мічурінець хренов.

editor
5 років тому
Відповісти  Вуаля

Ну, все ж таки виходить 18. І не спростовує. 🙂

клєма
5 років тому
Відповісти  editor

ну й **** єтот недоучений шахтар… ще й на жінку сплєтні зводить. ***ло …

editor
5 років тому
Відповісти  клєма

Клєма, давайте акуратніше.

Вован
5 років тому

Вах-вах-вах, Льоня Лисий плачеться, що йому жінки какають на голову. А я ж то думаю, чого він лисий….

Олег
5 років тому

Климович спалився. Сказав, що його матері 70 років. А на неї записано оту автостоянку біля молитовного, з охороною, сауною і релаксом для водіїв. Виходить, вона фіктивний власник. Я так і думав.
Але ж і рознервували ви друга Сапога))))

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Олег

Я давно цікавлюся землею у “козячому парку” біля костелу. Кому вона належить? Міський голова В,Сапожніков на мій запит відповів, що міській громаді. Проте, давно знаючи його “порядність, гідність і честь” я дозволив собі не повірити. Не здивуюся, якщо вона у власності Л. Климовича мами.

Іван
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Мам потрібно любити і поважати. Проте у нашому місті розвелося стільки інкубаторів для розплоду негідників, що диву даєшся…

Цікаво
5 років тому

А зустріньтеся з тим г. ..ом , і зррбіть інтервю, він ж вас запросив, поставте .***** цього пана нна місце

editor
5 років тому
Відповісти  Цікаво

Бридую.
А інтерв’ю з цим, як ви висловились, **** його обслуга зробить. Обслуга в нього тепер, я так бачу, і на сайті Гузя. 🙂 Друзів мера обслуговують поза чергою.

editor
5 років тому

Трохи змінила текст, аби вам було веселіше читати. Зацініть. 🙂

Ксенія
5 років тому

Стаття – відповідь Климовичу просто супер! Молодець! Наснаги вам у роботі і бережіть себе!

editor
5 років тому

І Климович про приховану 18-ту ділянку не спростовує… І Медина на пряме публічне питання не відповідає.
Чого б це?
🙂

editor
5 років тому

Повторю питання, винесене в заголовок. То чому все ж таки цей друг мера перетворив на свою трибуну саме “Буг”?
Його так запобігливо обслуговують на “порталі”. ОБЛИЗУЮТЬ ДЕПУТАТА, за їхнім же висловом. Ще й піарять від імені міської САМОПОМОЧІ (громадський рух).
Здавалося б: навіщо члену партії Ляшка, який має таких безплатних чи дешевих позапартійних “самопомічників”, ресурс нардепа Гузя? Гузя, який є членом Народного фронту Яценюка, проте вже створює власну партію.
А отут і починається найцікавіше. Тенденції в нововолинській політиці.
У кого які версії?