– Чоловіки твого віку, Климович, воюють із окупантами. А ти сидиш на конику – й ловиш віртуальних сепарів… Та ще хатинки з ділянками колекціонуєш.

Власник 17 чи й 18 земельних ділянок, 7 квартир і будинків, депутат Нововолинської міської ради Леонід Климович власноруч у декларації про доходи зазначив, що його дружина у 2016 році придбала в Нововолинську аж дві квартири.

39,1 кв.м + 44 кв.м = 83,1 кв.м. Непогано для дружини депутата міськради!

А скільки квартир придбали за рік ви, читачу?.. Ай-яй-яй! Погано працюєте! 🙂

Проте доходів підприємливої дружини за 2016 р. Климович не задекларував – ані гривні. З реєстру підприємців вбачається: на початку 2017 р. пані Климович А.В. раптом припинила підприємницьку діяльність.

Невже людина, що так легко купує дорогу нерухомість, не спроможна сплачувати податки?

Цікаво буде порівняти задекларовані за кілька останніх років доходи дружини депутата з вартістю придбаних нею квартир.

Сподіваюся, що пані Климович, закривши свій бізнес, не байдикувала у поточному році ані дня, не під’їдає у чоловіка чи у партії Ляшка, а мерщій працевлаштувалась і заробляє в поті чола на наступні дві квартири.

Адже в її віці жінки ще працюють! 🙂

І якщо вірити документам, то у поті чола досі працює мати 40-річного депутата…

 

Це місце відоме в Нововолинську як ЛАЗНЯ КЛИМОВИЧА, хоча записана автостоянка з відпочинковим комплексом на МАТІР депутата. А їй, зі слів Климовича, 70 років

 

Нічого особистого. Климович завзято копирсається в моїх справах і при цьому то бреше, то прибріхує, то просто пліткує. Я ж  оприлюднюю реально важливі для громадськості цифри і факти. Узяті з відкритих джерел і підписані ним власноруч.

І це його особливо дратує.

На сайті “Буг” Климович уже традиційно бреше щодо мене й моєї зарплатні. Радник міського голови – одна з найнижчих за категорією та рангом посад на самоврядній службі. Оплата невелика. Із заробітком заступників мера не зрівняти!

Власник 7 квартир та будинків явно сплутав мене з редактором газети “Наше місто”. Редактор комунальної газети за посадою отримує платню на рівні заступника міського голови.

Надішлю-но в міськраду запит: які заробітки були 2006-2011 рр. у заступників мера. І порівняю зі своїми.

Збрехав Климович на “Бузі” і щодо долі пам’ятника Леніну.

Хай би сходив до свого друга Сапожнікова й запитав, за скільки здавали пам’ятник як брухт на ливарний, хто вже після сесії міськради шукав та знайшов грошовитого покупця – й за скільки монумент урешті-решт продали. Бо продали-таки! “Обміняли” – евфемізм.

У мера ще склерозу ніби нема. Може, не збреше?

А є ще такий пам’ятник, упізнаєте?.. 

 

Голова постійної комісії з питань транспорту, зв’язку, комунального господарства та будівництва, регулювання земельних відносин, депутат трьох скликань Нововолинської міськради Климович Л.Ю.

Фото з його публічної сторінки

 

Не так давно на тому ж таки “Бузі” Климович брехливо стверджував:Камишникова півроку працювала на контракті  в газеті “Наше місто”, але її статей я там чомусь не знаходив”.

Та виявилося: контракту не було, а от статті мої були!  Знайшов їх для підсліпуватого депутата редактор газети І.Лісовий. Надав Климовичу (як і мені) довідку: моїх матеріалів було 9.

9 матеріалів – це не нуль! І серед них – такі, які писати було небезпечно. Наприклад, про квартирну мафію, що й досі діє в Нововолинську.

Але квартирної мафії депутат трьох скликань Климович чомусь впритул не бачить. Усе вишукує, як той архівний пацюк, мої облікові картки з часів комсомолу.

Ти ще в піонерських паперах, чоловічку, пошукай. Або в жовтенятських. Може, й на документи своїх батьків там натрапиш. І партійну картку свого друга Сапожнікова – опублікуєш, чи не так?

Із редактором “Нашого міста” ми у травні 2013 року офіційно домовились: із сайта “Про Новік” він бере будь-які мої матеріали. Як автор – дозволяю.

 

 

Вибирати мав із чого! Там було до сотні новин і статей. Здебільшого – з критикою на адресу міських чинуш, відкатників та бракоробів. Однак цих матеріалів у “Нашому місті” так і не опублікували.

Натомість після найгострішого нашого з Андрієм Сорокою репортажу на незалежному “Про Новіку”  редактор міської газети І.Лісовий видав наказ про скорочення моєї посади кореспондента. Рішення, знаю, прийняли у кабінеті міського голови.

 

 

Своїх “журналістів-професіоналів, які віддали газеті десятки років”, редакція позбулася сама. Попрацювавши й у пенсійному віці, вони спокійно пішли на заслужений відпочинок.

Тому пафосну брехню Климовича про “тотальні скорочення професіоналів на мою користь читати смішно.

А от скільки грошей щороку виділяє міськрада “Нашому місту” на правильне висвітлення своєї діяльності, скільки коштує платникам податків один такий матеріал (приміром, інтерв’ю з депутатом) – цікаві питання.

Шокуючі відповіді на них Климович має знати, бо регулярно голосує на сесіях “за”.

Щодо двох сайтів, на яких я раніше писала і які буцімто закрили за поширення неправдивих відомостей та наклеп Климович теж безбожно збрехав на “Бузі”.

 

 

У Нововолинську я активно друкувалась не на двох, а на чотирьох сайтах:

1. На сайті newvol.com.ua. Його НЕ закрили, і не пригадую, щоб його хтось звинувачував у наклепах чи брехні. Сайт намагався бути об’єктивним, вдячна адмінам за розуміння.

2. На сайті “нвіп”. Там справді в останні роки стало багато брехні, пліток і явних наклепів, але його НЕ закрили.

3. На сайті “Про Новік”.

Найцікавіший і найкреативніший сайт. Вдячно згадую всю нашу спільну роботу. Засновник сайта – Андрій Сорока. “Про Новік” у повному репортерському складі – з моєї ініціативи – перейшов на технічну платформу “Нововолинська ділового”.

Ніхто “Про Новік” за неправдиві відомості чи наклепи НЕ закривав. Бо їх там НЕ було.

4. На сайті “Нововолинськ діловий”, який заснував А.Медина – нинішній редактор “Бугу”. “НД” справді припинив діяльність. Та не за неправдиві відомості, поширені самим же Мединою, 🙂 а на вимогу учасників цього проекту. Зокрема, й на мою.

Сайт “НД” станом на кінець 2013 року був гарненьким, але маловідвідуваним. Ми з Андрієм Сорокою внесли туди головне – контент. Цікаві матеріали.

Коли Медина перейшов на багатші села, в нього, побоююсь, роздвоїлась особистість. Бо писати на власному сайті, що він містить неправдиву інформацію, – це діагноз. Принаймні моральний.

 

Але здатність червоніти, коли бреше, Андрій Медина ще не втратив. Це втішає

 

Диви, отак і на “Бузі” незабаром напише: “УВАГА! ЦЕЙ САЙТ МІСТИТЬ НЕПРАВДИВУ І НЕПЕРЕВІРЕНУ ІНФОРМАЦІЮ. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!”

Отут він не помилиться!

На тому ж таки “Бузі” колишній порист, “реформатор”, бютівець, а нині радикал Климович заявляє, що сайт “Нововолинськ діловий” спонсорувала Партія регіонів.

Ну, мене вона не спонсорувала. 🙂

А от засновник “НД” й редактор “Бугу” А.Медина має нарешті відповісти публічно на закиди свого блогера й на закиди міського голови Сапожнікова, поширені колись тим-таки “Бугом”: чи спонсорувала його сайт “НД” Партія регіонів?

Паскудити мене руками шісток мера й відмовчуватись на такі гучні звинувачення – несолідно, колишній колего. Це я до Медини.

А бізнесмену трьох скликань скажу:

– Чоловіки ТВОГО віку, Климович, воюють із окупантами. В Україні війна, люди віддавали захисникам і біженцям останнє.

А ти, багатий боягузе, сидиш на конику – й зливаєш СБУ віртуальних сепарів із соцмереж.

 

Депутат Климович, фото з публічної сторінки

Що за козак без коня?..

 

Та ще воюєш в інтернеті з жінкою, яка тебе глибоко зневажає. З усіма твоїми грішми й грамотами, з усіма твоїми підвалами, будинками, ділянками, саунами – зневажає.

Зневажає ще з часів, коли ти підло воював із ветеранами війни та праці за кільканадцять метрів землі на вулиці Мічуріна.

 

Одна з хатинок депутата Климовича. Вулиця Мічуріна, 2016 рік

Фото “Відомостей”

 

Там міськрада виділила тобі, депутату, БЕЗКОШТОВНО майже 9 соток. Відхопивши цю землю у ветеранів. І ти накидався на людей за спірні метри!..

Скільки чого ще тобі і твоїм родичам вділили, працьовитий ти наш, – РАДАР неодмінно розповість.

 

Наталя Камишникова

У ТЕМУ:

Чому Климович тягає свої відра помиїв саме на “Буг”?

Прочитав сам? Поділись з іншими: