Коли ж відремонтують дитячий майданчик?

9 1050

Хто б подумав, що цей коротенький допис у фейсбучній  групі “РАДАР” викличе стільки емоційних коментарів!..

Оксана написала про наболіле – про забутий комунальниками і “Кроноспаном” дитячий майданчик у 15-му мікрорайоні Нововолинська.  

Але по ходу вилізло стільки запитань і зауважень, виникло стільки пропозицій, що ми вирішили оприлюднити цю дискусію цілком. 

Вона буде цікавою не лише для молодих мам…

 

 

 

Як бачите, дискусія була мегажвавою! І перший результат – банки фарби вже дають. 🙂

А хто пофарбує і коли  – напевно, розкажуть РАДАРУ мешканці 15-го мікрорайону. 

15-й, будьте на зв’язку! 

 

Фото – Оксана Юрійчук

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

9
Коментуймо!

3000
2 Коментарі теми
7 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
4 Автор коментаря
Людмила Зіменко

Управлінська компанія зобов’язана обслуговувати дитячий майданчик, якщо сам будинок знаходиться у її підпорядкуванні і майданчик розміщений на прибудинковій територіі. Відповідно, що і ОСББ повинно займатися майданчиком і підтримувати його у належному стані

Олег

Якраз в цих коментарях і живе совок. Ми платим значить наш будинок і прибудинкова територія має бути з золота, вилизана і все по ремонтовано, в під’їзді євроремонт, всі труби мідні, провода платинові. А що платять 3-4євро в місяць з квартири то ще й багато платять кричать. А якщо без гумору то навіть ОСББ за ці копійки виживає. Бо наприклад візьмем середню хрущовку 4 поверхи яких в нас багато в місяць якщо всі заплатять при тарифі 2.2грн м виходить 3400грн. То тепер розкажіть як на цю суму все робити. А треба двірник, бухгалтер, голова, обслуговування труб гарячої води, холодної води, зараз… Читати далі »

Гість

Підняти оплату за утримання будинку в 5 раз і будуть нормальні майданчики!

Людмила Зіменко

Не знаю хто там мріє, але до переліку послуг входить обслуговування дитячого майданчика (якщо той майданчик є в наявності) управлінською компанією і це обсоуговування входить до щомісячного кошторису, до розцінок. І якщо немає майданчика, як то у нашому дворі, то гроші за обслуговування цього майданчика нараховують мешканцям автоматмчно. За цілий рік моя квартира ніяких послуг від компаніі не отримала, окрім прибирання -підмітання територіі, та і то не завжди, хоча я сплачувала все до копієчки. Траву також не косили, допоки деякі мешканці не заплатили за те косіння із власної кишені. Дах над моєю квартирою так і не поремонтували, хоча гроші від… Читати далі »

Олег

Цікаво скільки в тарифі грошей йде на майданчики? З 100грн. 1грн напевно. Я б на місці УК вернув би СТРАШЕННІ кошти на утримування майданчиків і вам би напевно навіть на 1 банку фарби не вистачило. А як що ще найняти малярів, а хто робив ремонт знає розцінки то було б весело.

анти чобіт

було б непогано це на відео зняти

Людмила Зіменко

Хоча заради справедливості хочу сказати, що навіть за Союзу я не бачила і не спостерігала таких кричущих порушень , нахабства і зловживань з боку будь-яких посадовців

Людмила Зіменко

Згідно документації, а саме переліку послуг, це є поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку. Сюди входить поточний ремонт конструктивних елементів будинку, технічних пристроїв та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій територіі( в тому числі дитячих майданчиків), оплата послуг стосовно спільного майна багатоквартирного будинку, плюс ПДВ, плюс винагорода управителю.
Усе разом 2,6366 гривень за метр квадратний. І так кожного місяця. Тепер множте на кількість квадратних метрів кожної квартири, на кількість квартир і на кількість місяців у році і на кількість років😃

анти чобіт

це ж практично ті самі люди що і зараз,сапожніков і рожелюк ще хрущова і брєжнєва памьятають