Коли ж відремонтують дитячий майданчик?

9 1094

Хто б подумав, що цей коротенький допис у фейсбучній  групі “РАДАР” викличе стільки емоційних коментарів!..

Оксана написала про наболіле – про забутий комунальниками і “Кроноспаном” дитячий майданчик у 15-му мікрорайоні Нововолинська.  

Але по ходу вилізло стільки запитань і зауважень, виникло стільки пропозицій, що ми вирішили оприлюднити цю дискусію цілком. 

Вона буде цікавою не лише для молодих мам…

 

 

 

Як бачите, дискусія була мегажвавою! І перший результат – банки фарби вже дають. 🙂

А хто пофарбує і коли  – напевно, розкажуть РАДАРУ мешканці 15-го мікрорайону. 

15-й, будьте на зв’язку! 

 

Фото – Оксана Юрійчук

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Людмила Зіменко
2 років тому

Управлінська компанія зобов’язана обслуговувати дитячий майданчик, якщо сам будинок знаходиться у її підпорядкуванні і майданчик розміщений на прибудинковій територіі. Відповідно, що і ОСББ повинно займатися майданчиком і підтримувати його у належному стані

Олег
2 років тому

Якраз в цих коментарях і живе совок. Ми платим значить наш будинок і прибудинкова територія має бути з золота, вилизана і все по ремонтовано, в під’їзді євроремонт, всі труби мідні, провода платинові. А що платять 3-4євро в місяць з квартири то ще й багато платять кричать. А якщо без гумору то навіть ОСББ за ці копійки виживає. Бо наприклад візьмем середню хрущовку 4 поверхи яких в нас багато в місяць якщо всі заплатять при тарифі 2.2грн м виходить 3400грн. То тепер розкажіть як на цю суму все робити. А треба двірник, бухгалтер, голова, обслуговування труб гарячої води, холодної води, зараз вводять обслуговування газових мереж. Це тільки одномісячні обов’язкові платежі. І ще косіння трави в додачу. А коли ще додати дитячі майданчики то тоді буде весело. А в управлінській компанії напевно ще веселіше в них мало того, що зарплат більше так ще і податки платять і ще прибуток має бути. А хочем як в Європі, так тоді тарифи треба як в Європі, а скажуть де зарплати як в Європі, то тоді, поки зарплат як в Європі не буде ми жити як там не будемо і нема чого мріяти.

Гість
2 років тому
Відповісти  Олег

Підняти оплату за утримання будинку в 5 раз і будуть нормальні майданчики!

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Не знаю хто там мріє, але до переліку послуг входить обслуговування дитячого майданчика (якщо той майданчик є в наявності) управлінською компанією і це обсоуговування входить до щомісячного кошторису, до розцінок. І якщо немає майданчика, як то у нашому дворі, то гроші за обслуговування цього майданчика нараховують мешканцям автоматмчно. За цілий рік моя квартира ніяких послуг від компаніі не отримала, окрім прибирання -підмітання територіі, та і то не завжди, хоча я сплачувала все до копієчки. Траву також не косили, допоки деякі мешканці не заплатили за те косіння із власної кишені. Дах над моєю квартирою так і не поремонтували, хоча гроші від моєї квартири отримували в повному обсязі. У компаніі є юрист, яка отримує зарплату з наших грошей, яка, замість надати мені для ознайомлення деякі документи, згідно з моїм Конституційним правом, випихала мене в плечі з кабінета, практично билась, закривалась у своєму кабінеті від мене на ключ і заявляла, що я не маю права перебувати на території управлінської компанії, ніби це режимний і секретний об’єкт. Документи так і не надали і я поліцію викликала.
Тому саме управлінській компанії потрібно не мислити совковими методами, а терміново починати працювати по-людськи, без хамства і мордобою і грошових махінацій і надавати необхідні послуги справним, добросовісним платникам, а не по-блату обслуговувати і робити ремонти неплатникам і боржникам за гроші інших чемних і чесних мешканців.
Досить захищати управлінську компанію!

Олег
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Цікаво скільки в тарифі грошей йде на майданчики? З 100грн. 1грн напевно. Я б на місці УК вернув би СТРАШЕННІ кошти на утримування майданчиків і вам би напевно навіть на 1 банку фарби не вистачило. А як що ще найняти малярів, а хто робив ремонт знає розцінки то було б весело.

анти чобіт
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

було б непогано це на відео зняти

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Олег

Хоча заради справедливості хочу сказати, що навіть за Союзу я не бачила і не спостерігала таких кричущих порушень , нахабства і зловживань з боку будь-яких посадовців

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Згідно документації, а саме переліку послуг, це є поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку. Сюди входить поточний ремонт конструктивних елементів будинку, технічних пристроїв та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на прибудинковій територіі( в тому числі дитячих майданчиків), оплата послуг стосовно спільного майна багатоквартирного будинку, плюс ПДВ, плюс винагорода управителю.
Усе разом 2,6366 гривень за метр квадратний. І так кожного місяця. Тепер множте на кількість квадратних метрів кожної квартири, на кількість квартир і на кількість місяців у році і на кількість років😃

анти чобіт
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

це ж практично ті самі люди що і зараз,сапожніков і рожелюк ще хрущова і брєжнєва памьятають