Коптюк знову оскандалився! Зруйнував гідросистему. Можливий потоп у спальних мікрорайонах

31 2927

Грандіозний скандал назріває у нововолинській мерії.

Відомий бракороб Анатолій Коптюк (друг міського голови Віктора Сапожнікова, фактичний монополіст із освоєння бюджетних коштів на ремонт доріг і теплотрас) створив загрозу потопу для мешканців 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів.

Він викупив чи взяв у оренду земельну ділянку на пустирі навпроти супермаркету “Край”. І самовільно, нікого не питаючи, викопав гідротехнічні бетонні колодязі, систему труб… та й завіз на свій асфальтний завод.

 

На згадку громаді від Коптюка

 

Лишилося, може, 5% із тієї гідротехнічної системи, яка перебуває на балансі Нововолинського ВУКГ.

Усе решта – за парканом асфальтного заводу, який ось-ось викупить Коптюк. 

 

Громадського добра тут – зашибись…

 

Це майно, припускає РАДАР, нахабно викрадене у громади, а беушний залізобетон заганяють як нове устаткування.

Тепер завдання мера – підігнати роботи під цей хлам та всучити громаді за бюджетні кошти.

Нещодавно страхали криміналом священика за пару-трійку старих блоків, які взяв для недільної школи. А тут?..

Поцуплено на мільйони, а влада ні гу-гу.

Цікаво, кого зроблять крайнім, якщо міський голова і правоохоронці спохопляться: начальника ВУКГ Жигалюка? Але ж він не викопував і дозволу не давав!

А Коптюк знову вийде сухим – зі стічних вод?..

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

31
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
19 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Влодарчик Руслан

ЗЛО, ЯКЕ ВЧАСНО НЕ ПРИСІКАЄТЬСЯ, – ПОДВОЮЄТЬСЯ!!!
Якщо найближчим часом в Новіку на 5 ,6, 15-му мікрорайонах після грози буде “Венеція”, то всі питання будуть до Коптюка однозначно….взяти викопати діючу каналізаційну мережу, яка відводить потоки з 5-ого мікрорайону…ЦЕ ВЖЕ ЗВЕРХНАГЛІСТЬ!!!

гість

Нововолинці, хто випадково сфотографував викопані бетонні конструкції, які ще лежали на території навпроти магазину “Наш Край”, скиньте на Радар.

ШУРА

БАЧИЛА СЬОГОДНІ ЯК ВИВАНТАЖУВАЛИ Б/У БОРДЮРИ І МОНТУВАЛИ ПО МАЯКОВСЬКОГО БІЛЯ МАЯКА.

editor

ШО, ОПЯТЬ?! Старі бордюри під виглядом нових?

НАТА

Ні з другої сторони дороги вирили, тільки не можу зрозуміти для чого?

Прозоро

Б.У бордюри викопують, та безобліково забирають та завозять коптюку на завод, а потім знову під виглядом бетоноконструкцій продають, потрійний заробіток.

editor

Твою прокуратуру!..

KRASH

старі бордюри ставили замість покришених старих. “бдітєльна громада”!

user

Фоточки в студію! Ато в нас час народ некомпетентний і нові речі бу може назвати!

Влодарчик Руслан

Всім нашим міським та обласним депутатам, заступникам мера та меру на почту на фейсбук надійшла інформація(стаття) про дане зловживання, крадіжку, хто як хоче так і назве…чекаємо на реакцію….далі буде

володимир

скільки ж цей ***** буде красти. прокурори, де ви ?

захід

Кілька років тому по вул.Св.Володимира перед Новим роком поклали нові бордюри.Не знаю,який має бути срок служби бордюр,але вони вже осипались,таке враження що їм років 25-30,вони надають вигляду “брошеного шахтерского города”, як на Донбасі…Але лише кілька років вони точно не мають служити,срок служби бордюр набагато більший

Анатоль_

Мде-пц. Тут вже не до сміху. Невже і на цей раз фон-барон, його тоталітарна величність, цебто – пан Ратушний не відсторонить від міської бюджетної цицьки свого кумпеля? Невже і його прокурорська світлість пан І. Васьовчик, знову будуть робити якусь вічну експертизу – нібито як з старими трубами на Маяковського, що закопав там друзяка мера? Гм. Кажете, що бордюри розсипались і не витримали лихої долі? :))) А ви подивіться біля стадіону, де мер своїми панськими нозями, власноніж, міряли ширину і довжину майбутнього асфальтового покриття! Із дуже великою помпою, та своїм заступником В.Рожелюком. Докази? Надам! Там бордюри давно розсипались на порох. Ганьба!… Читати далі »

анти чобіт

спочатку чобот засмердів весь 5,6,15 а зараз ще й затопить

Водоканал

А що Коптюка, ще не посадили ? З нової будови очисних споруд, разом з Яковом Приступою колись вивезли весь залізобетон, метал, труби. І з цегельного всі труби повирізав. Нову котельню за цегельним теж повністю розібрав. Позалишав кругом самі руїни. І ходить спокійно на свободі. І видно ще не заспокоїться. Коли вже нажереться?

editor

а хто йому дозволив розібрати котельню за цегельним і повирізати труби на цегельному?..

МИМОПРОХОДЯЩИЙ

НЕ ЗАСПОКОЇТЬСЯ НІКОЛИ, БО ЗНАЄ , ЩО НЕ ПОСАДЯТЬ, В ОДНІЙ УПРЯЖЦІ З “правильними” ЛЮДЬМИ ІДЕ.

Водоканал

А хто йому дозволив самовільно, нікого не питаючи, викопати гідротехнічні бетонні колодязі, систему труб… та й завезти на свій асфальтний завод ? Там ще наші труби (каналізація) проходять, тільки Коптюк боїться Озимчука, бо Володимирович гонить його як паршивого кота, Після Приступи Коптюку в Водоканалі даже ржавого болта ніхто не дав. Хіба що сам, щось як завжди вкраде. І труби Озимчук міняє сам, на нормальні. Коптюка **** бачити не хоче.

Трішки правди

Почну з того що я не прихильник коптюка, але… Будьмо об’єктивними: Змінив напрямок каналізації і зливної системи не він, це було зроблено дааавно під час “будівництва” торгового центру, там ще багато кабелів високої напруги закопано. (Я гадаю там цілий проект був на зміну напрямку каналізації) Труби які викопані – лежали мертвим грузом і ніякої функції не виконували – тут не треба кіпішувати Те що коптюк взяв в оренду ділянку, не заборонено, а ось викопати труби – це питання. Якщо вони на балансі водоканалу – то це крадіжка, якщо вони “нічийні” – то … PS живу напроти, то ж всі процеси… Читати далі »

editor

про священика і пару блоків прочитайте уважно.

павлова

Так будинок у Коптюка по Павлова теж зведений на міській теплотрасі і підземному кабелі високовольтної лінії.Волиньобленерго дозволів не надавало. А на рівні Нововолинська усі штампики є. Всі жителі вул. Павлова та округи про це знають, і на сесії не раз громада про це заявляла. І що з того, як прокуратура не вважає ЦЕ ЗА ПОРУШЕННЯ.

editor

Ну, може, колись рвоне там. І буде йому штампик.

KRASH

кабель давно перепроклали, народ, хтось, хоч щось взнає перед тим, як писати?

Занепалий супермаркет

Так само велику гору щебня що там була “безхозною”декілька років собі дехто прихопив, а потім прийшлося відкуплятися від прокуратури і не тільки. Все на благо, себе рідних.

Дід Панас

А викопати трубу яка на балансі комунального підприємства, це так. в нужний час та в нужному місті

editor

Схоже, Коптюк уже став власником цієї земельної ділянки (цікаво, яка там площа? ДАЛИ чи ПРОДАЛИ?) і планує звести там супермаркет будівельних матеріалів. Це “пр.Степана Бандери, 55, в районі кварталу №1”. Є свіженьке рішення міськради.

KRASH

За лайку плавно йдуть у бан. Ферштейн? /strong>
Модер

KRASH

ja voll!

editor

Руслан Влодарчик є на фейсбук. Хочете з ним поговорити – будь ласка, туди. Ще можна при зустрічі або телефоном, ОК? І бажано – без образ.

KRASH

ми часто пересікаємся

editor

ото сядьте за кавою і поговоріть. 🙂