У період морозів (а попереду ще хрещенські!) вода з крана має постійно текти цівочкою.

Не полінуйтесь трохи відкрутити кран, бо якщо стояки замерзнуть – наші доблесні комунальники вам лише поспівчувають!

Руслан Влодарчик, голова асоціації ОСББ “Містечко” з Нововолинська, радить:

– Шановні мешканці будинків, особливо ті, хто проживає над арками, на останніх поверхах, а також відповідальні за теплові лічильники!

Можливе промерзання стояків на холодну та гарячу воду через короби, наближені до технічного поверху та в стінах арок, де вона у півцеглини, а також у підвалах, де стояки наближені до вікон та виходів.

 

 

Тому у період низьких температур надворі залишайте відкритими крани у квартирі на кухні та у ванній кімнаті, аби постійно циркулювала проточна вода. Може бути невелика цівочка…

Цим ми допоможемо собі, головам ОСББ, ЖБК і комунальним службам не витрачати час на усунення та ліквідацію аварійних ситуацій.  Декілька сот літрів води не будуть марно витрачені, а підуть на загальне благо: збереження стояків і нервів!

Громадяни, поставтесь до цього відповідально та з розумінням.

 

Щоб не було отак…

 

Хто відповідає за теплові лічильники в будинках, на час дуже низьких температур відкривайте лічильники на повну. Якщо вони прикручені (при -15-20 градусах Цельсія!), то ви нічого не зекономите, а тільки нашкодите подачі теплопостачання на будинок.

 

 

РАДАРУ вже довелося вислухати розпачливі розповіді телефоном, як у Шахтарському мікрорайоні ЗНЕНАЦЬКА замерзла труба, води на свята нема… і невідь-коли буде. Аварійники з “Водоканалу” приїхали, подивились і розвели руками.

– Ще води на чай чи борщ у сусідів набрати можна, – каже жінка, – а у туалет зливати – до сусідів не набігаєшся.

 

 

Одне слово, береженого й “Водоканал” береже. У морози відкручуйте краник. Тільки ж не перестарайтесь і сусідів не залийте…

Прочитав сам? Поділись з іншими: