Кров на шортах, заява зі Словенії, диявольське вбивство

43 8689

12  серпня під час обшуку в будинку, де мешкає неповнолітній Назар Статочнюк, вилучили не лише телефон, комп’ютер і взуття. Вилучили й дещо з одягу. Зокрема, шорти. На них були плями крові.

У Назара третя група, а на шортах –  перша. Кому вона могла належати: його двоюрідному брату Максиму Терлецькому? вбитій Каті? ще комусь?

На це питання має відповісти молекулярна експертиза. Вона триває.

Але головне питання вже з’ясували. Дівчина не впала – її вбили.

Їй завдали ЩОНАЙМЕНШЕ 8 ударів по голові. Зусібіч. Били люто, навіжено, з диявольською силою. У потилицю, в обличчя, у скроні. Череп розтрощили на 17 уламків.

– Нема події злочину,твердив донедавна адвокат Назара Віктор Шостак.Слідство не встановило причину смерті покійної. Може, дівчина впала.

 

Два адвокати неповнолітнього і мати-захисник

 

Цю ж саму версію: впала – настирливо просували чомусь і у передачі “Говорить Україна”, в якій батьки Каті погодилися взяти участь – а тепер шкодують.

Юристи й журналісти, що поїхали з Сергієм Литкіним на місце трагедії, ЗНЕНАЦЬКА знайшли десь у кущах розмальовану пляшку з саморобним пристроєм для куріння наркотичних речовин – бульбулятор. Ефектно обіграли цей бульбулятор у телешоу. Привселюдно припустили, що юна компанія покурила… а тоді, мовляв, дівчина втратила координацію рухів і впала на кам’янистому териконі.

Однак не сказали телеглядачам, що цей, здавалося б, суперважливий речдок вони так і лишили у кущах – ні в яку поліцію не занесли.

Юристи! журналісти! як той казав, профффесіонали!.. Навели туману, кинули тінь на вбиту дівчину, яка вже не зможе їм відповісти, – й за допомогою отаких підступних маніпуляцій накрутили рейтинг свого шоу.

“Сенсаційну” телезнахідку нововолинська поліція прокоментувала так: “11 серпня ми прочесали там кожен квадратний метр. Ніякого бульбулятора ТОДІ не було. А наркомани туди справді вчащають, могли потім принести”.

Отже, дівчина НЕ ВПАЛА – ЇЇ ЗАБИЛИ. Хто?

Слідчі призначили ще кілька експертиз. На дослідження потрібен час. Саме тому 16-річного (вже) Назара суддя Луцького міськрайонного суду Андрій Сівчук за клопотанням слідчого і прокурора лишив у СІЗО – ще на 2 місяці.

 

Суддя пішов у нарадчу кімнату. Пробув там понад годину…

 

Слідчий і прокурор задоволені!

 

Адвокати подумки вже готують апеляцію…

 

Нагадаю, Назара Статочнюка взяли під варту 19 серпня – за кілька днів до його 16-річчя. Постанову винесла голова Нововолинського міського суду Орися Ференс-Піжук. Справу вона розглядала вночі. Відкладати до ранку не можна було: ввечері поліція оголосила хлопцеві про підозру, затримала його на 3 години, а далі мала або відпустити, або застосувати запобіжний захід.

Якраз тоді експерт виявив, що флешка в мобільнику Назара – зі зниклого мобільного телефона Катерини. Хоча з красунею-сусідкою Назар (ну, сам так стверджував) не спілкувався понад рік.

Важлива деталь, яку тепер знаю достеменно. У Словенію, де Максим Терлецький постійно мешкає з матір’ю вже кілька років, Назар і Максим відбули 3 серпня. Повернувся Назар у Нововолинськ аж 8 серпня (чи ввечері 7-го). По всьому місту вже були розклеєні оголошення про зникнення Каті, яка вийшла з дому пізно ввечері 1 серпня.

Ще такий момент. Друзі Каті прийшли до будинку на вулиці Толстого, де мешкає Назар, увечері 2 серпня. Спитали:

– А де Максим?

– А він поїхав у Словенію ще тиждень тому,спокійнісінько відповів Назар.

У цей час у кімнаті промайнула тінь. Друзі Каті впевнені: це й був Максим Терлецький.

На ранок Назар і Максим виїхали з міста. Поліція змогла вперше опитати Статочнюка аж після його повернення зі Словенії.

 

2

“Хлопчик такий хворобливий, відпустіть під домашній арешт…”

 

І знаєте, що кажуть тепер адвокати Назара (нововолинський і луцький)?

Закривавлені шорти можуть НЕ належати Назару. Імовірно, вони Максимові, адже Максим щороку приїздив у Нововолинськ на літо й зберігав у хаті родичів свої речі.

Флешку теж міг встановити в мобільнику Назара хтось інший, а не він сам. Чи Максим, чи…

“Хай буде, що я встановила!”нервово заявила в Луцьку після суду Назарова мати.

Якщо вірити їй (а вона має статус захисника), її син – янгол. У школу ніколи не запізнювався, уроків не пропускав, у бійках ніколи участі не брав, добрий і чуйний, опікується двома молодшими сестричками.

“Хто ж їх буде виховувати, якщо він і далі сидітиме у СІЗО?”розпачливо питала луцького суддю пані Гуліда.

Назар у клітці під наглядом трьох конвоїрів тримався на диво спокійно. Навіть усміхався. Під час тривалої перерви жваво перемовлявся з матір’ю.

 

 

Але на руках мав дивні такі ранки.

– Ну, трохи гатив кулаками у стіну, – пояснив потім репортерам адвокат Шостак. – Там же умови тримання неналежні! То унітаз не працює, то матір-захисника до неповнолітнього не пускають…

За судовим процесом уважно спостерігав високий сивий чоловік. У перерві на рівних спілкувався з адвокатами. Я поцікавилась, кого він представляє. Відповів, що наразі нікого, але не виключає, що захищатиме інтереси Максима

 

Ось він біля дверей

 

Потенційний адвокат Максима – ліворуч, у сірому…

 

Батька Каті в судовому засіданні приголомшили кілька сухих фраз із висновку судмедекспертизи. Стискав кулаки, стримувався як міг, щоб не зірватись. А от Назар у клітці виглядав незворушним.

“Щонайменше 8 ударів у голову…”

ХТО?

 

Добрий і чуйний…

 

Два адвокати юного підозрюваного роблять усе, щоб довести його непричетність до вбивства Каті. І нагадують: досі не встановлено знаряддя злочину.

Ну так, биту в хаті під час обшуку не знайшли. І не факт, що вбивали битою.

Тільки мені одній здається, що капітан Яків Гуліда з патрульної поліції Луцька може задіяти всі свої зв’язки і знайомства, аби член його родини Назар Статочнюк уже незабаром вийшов з-за грат білим і пухнастим?

 

Наразі під конвоєм – до 16 грудня

 

Результати експертиз до 16 грудня мають надійти

 

До речі, пан Гуліда – учасник бойових дій у зоні АТО.

І щоб ви розуміли специфіку й логіку захисту. Пан Шостак продемонстрував у суді власноруч написану у Словенії заяву Максима Терлецького про те, що Назар Статочнюк не причетний до смерті Катерини Литкіної.

Заяву належно завірили: перекладач, адвокат…  Датована вона 1 жовтня.

Як вам таке?..

 

Наталя Камишникова

Фото: Люба Шекель і спецкор РАДАРА

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
43 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Аміна
5 років тому

Не можу промовчати і не висловити величезне подивування тою самою заявою із Словенії…..Чудеса,та й годі!Смішно,якби не було так сумно!…..А хто такий Максим у цій справі?Один із підозрюваних,якому,правда,ЧОМУСЬ ще не повідомили про підозру…Він пише заяву-виправдання для братика про його непричетність до вбивства…Не просто там повідомляє о котрій годині і де вони разом знаходились,хто,окрім рідних ДІЙСНО може підтвердити їх перебування у пору вбивства вдома..Це все,як у поганому кіно із недолугими акторами…Хай Бог простить,але як казав класик-НЕ ВІР’Ю!!!……щастя-здоров’я усім…..а решту-хто на що заслужив!Мама Назара з придихом говорить про невинність свого сина….Йому,скоріше,порадили мовчати-типу-нехай міліція розбирається і доказує…..Але,думаю,рідні Назара краще після цього засідання зрозуміли,що мовчати не на користь…чомусь думаю,що Назар заговорить….побиті куцлаки-ознака злості…..Вірно Катин батько сказав мамі Назара-якщо і не вбивав,то знає хто це робив……Напевно,забуваються ті всі порадники-слідчі позбирають усе що можна,у них уже іншого виходу немає після резонансності цієї трагедії…..а от на підставі усіх фактів рішення прийматиме суд….Ми усі сподіваємось на справедливість!

1234
5 років тому

Якщо Назар не дурний і справді не вбивав то заговорить,а бо ж вони знають до чого ведуть,і скільки йому ще треба потерпіти та помовчати,щоб їх обох виправдали ….Переведуть на нещасний випадок і крапка….Не дай Боже…А те що пан “Яшка” прикладе максимум зусиль щоб витягти хлопців з болота,ми навіть не сумніваємося,надіємося лише на журналістів та справедливість нашого суду

Віка
5 років тому

Усі “чудеса” попереду.
На мою особисту думку- що б там не задіяв капітан Яків Гуліда та є одна малюсінька сила, називається непереборна, рани на руках Назара красномовно говорять про те, що вона, ця сила, набирає обертів……і зовсім скоро вийде з берегів раптовим зізнанням Назара.
Ні Шостаку, ні мамі-захистниці не вдалося головного- визволити “сонечко-хлопчика” з-під варти, потрібно віддати їм належне, вони задіяли навіть “важку артилерію”, визволення було їхньою головною метою. Так як у камері нерви здають навіть у міцних дядів.
Тому зачекаймо ще трішки……………

Свідомий
5 років тому

Мені цікаво, якщо раптом його визнають невинним і винних не знайдуть, він залишиться живим?

editor
5 років тому
Відповісти  Свідомий

Громадяни, закликаю не нагнітати. Адвокати й так заявляють про публічні погрози їхньому клієнту в інтернеті.

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

Навіть вбивця та маньяк заслуговує на те, щоб увесь процес відбувався процесуально грамотно.
Притомні адвокати, вони ж правозахисники, виконують свою роботу, яка чітко визначена, не сидять у соцмережах, а добре вивчають справу та зважають на усі докази.

Dasha
5 років тому
Відповісти  Свідомий

Ще й як залишиться!!! Тут вам не Кавказ!!! Око за око!!! На правосуддя всі чекають??!! Ну ну, відмажуть його, не признається він, виїде з часом за кордон і в **** всіх він буде мати!

Віка
5 років тому
Відповісти  Свідомий

Скажу Вам, Свідомий, так: Карми ніби й нема, та вона працює…..

Ілона
5 років тому

Тут всі говорять: винний-невинний, знає-незнає. А я судити не буду, скажу тільки одне: притягнути б до відповідальності тих працівників поліції, які 10 (!!!!) днів НІЧОРТА не робили, а сміялися і казали “погуляє-прийде”. саме їх вина в тому, що провадження так довго розслідується!!! Бо є статистика ( а проти неї, як говориться, не попреш), що каже: 80% розкритих злочинів розкриваються по гарячих слідах. В той же день, 3 серпня, треба було іти опитувати сусідів, працівників фабрики, назара і максима шукати, прочесувати якщо не все місто, то прилеглі місця точно, в тому числі – терикон. а вони, вибачте, НІХ***Я не робили, злості не вистачає!!!! от тепер і спитати з них, щоб іншим неповадно було!!!

Валєра
5 років тому
Відповісти  Ілона

Повністю підтримую!!! Мус…ра казали: “на Світязі гасає”. А тепер ходять обіс….ні!!!

Чоловік
5 років тому

та ніхто тут в Радар йому не погрожував…а якщо молодь пише в соц.мережах свої обурення, то є за що..
і якщо з часом його відпустять, то Бог йому суддя. Винні рано чи пізно завжди отримують по заслузі.
Якщо вони дійсно ті ізверги, які вбили Катю, то рано чи пізно ще покажуть себе -не обов’язково в нашому місті, а ще й у Словенії..бо якщо малого відпустять, то мати вивезе його любим шляхом подалі від правосуддя…! до братика…

editor
5 років тому
Відповісти  Чоловік

не влізло у статтю, додам сюди. Пан Шостак запевняв у луцькому суді, що “проїзний документ Назара Статочнюка” слідчі запросто можуть покласти у справу, типу гарантія, що підозрюваний (якщо звільнять з-під варти) нікуди не поїде. І що ніби адвокат це слідчим пропонував.

Віка
5 років тому
Відповісти  editor

А на кого розраховані такі палкі обіцянки пана Шостака? На немовлят?
У наш час купити проїздні документи, разом з профффесссорським ступенем може собі навіть кіт Матроскін, якщо має грошенятка. А при бажанні може ще й титул графа отримати… на решту.

Анон
5 років тому

а просто на поліграфі перевірити,детекторі брехні тяжко,блін це ж реально.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Анон

Це Вам, “Анон” не США. Результати перевірок на поліграфі в “Украв-їні”, не узаконені. Вони не беруться до уваги під час слідчих дій.

Дядько
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Звичайно, перевірка на поліграфі, згідно із законодавством України не є доказовою базою.

babuschka kati
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

анатоль. но зато психологическое действие они дают. но ни защитники ни подозреваемый не согласны подвергать ..невинну дитину.. такому психологическому воздействию – а вдруг нервы не выдержат

Анатоль_
5 років тому

Я так і знав! Диявольські ігрища за фактом вбивства бідолашної Каті Літкіної, продовжуються. І ведуть їх не хто інші, схоже, як “оновлені” та “проатестовані” співробітники Волинської поліції. Шорти знайдені 12 серпня. Сьогодні – 21 жовтня. Установити, чия на них кров – потерпілої чи підозрюваного, що у Словенії, або іще одного (декількох!??) за 2 із лишком місяці доблесні поліцаї так і не змогли. Групу крові розп’ятого Ісуса Христа, на туринській Плащаниці, у яку було замотане тіло Спасителя через 2 000 років (!), криміналісти ідентифікували всього за тиждень досліджень. Хто покриває вбивцю (вбивць)? Що за комбінації провертаються у Луцьку? Кому вигідний спуск на гальмах і затягування слідчих дій? Які люди, чи державні посадові особи, за цим злочином стоять? Кому і яку суму хабара треба дати батькам замордованої дівчини, щоби слідство пішло у правильному напрямку? Пане П.Шпига! Ви на своєму місці? Хто із народних депутатів ВРУ взяв на особистий контроль цю, професійно і по-садистськи виконану смерть дитини? Зашпори від останнього Майдану, вам вже відійшли? Ризикуєте, поліцаї і прокурори, ох і ризикуєте…

Нововолинець
5 років тому

“Сивий чоловік” – схожий на луцького адвоката Ковальова. Ці адвокати – майстри в затягуванні справ – на рокииии! “Білим і пухнастим” – хлопець вже ніколи не буде, як би справа не розглянулась – і це всі розуміють. Хто б Катю не вбив, а це зара знають Бог і вбивця ( іі той хто був поряд), жити з цим – це пекло на землі. І останнє – а коли (і саме цікаве як) Яків Гуліда встиг стати учасником бойових дій у зоні АТО, склалось враження що усі бувші і теперішні працівники прокуратури і міліції та ін таких структур не виїзджаючи з хати вже повоювати встигли…а скільки людей загинуло щоб інші коритсувались їхніми пільгами.

Гість Волинянка
5 років тому
Відповісти  Нововолинець

Яків Гуліда був в АТО Ось тільки в статусі – кого не знаю Термін правда короткий, але був

Віка
5 років тому

Хто позбавив життя юну красуню, знає тільки вбивця.
Тому, особисто я, бажаю лише одного, щоб убивця бачив обличчя ніжної та милої дівчини, щоб її образ завжди стояв у нього перед очима, щоб кожної ночі вона йому снилась……до самого скону.
У кримінальній психології є таке визначення, якщо людина вбила іншу, то межу неповернення вона вже перейшла і стала вбивцею….НАЗАВЖДИ. Навіть, якщо вбивця відсидить строк, то це все-одно вбивця.
Тобто, ця особина у людській подобі вже ДОЗВОЛИЛА СОБІ зазіхнути на чуже життя. І психологи стверджують, що ніщо не завадить такій особині зробити це вдруге, втретє……

editor
5 років тому

Якщо цього Максима так відверто “зливають” його ж родичі й адвокати, це означає: Назара вони хочуть вирвати з клітки за будь-яку ціну, а Максиму пообіцяли серйозний захист. Недарма ж він писав ту заяву про непричетність Назара до вбивства. Або він безслідно зникне (ще ж не підозрюваний і навіть не свідок у справі) , або його визнають неосудним. Або… Є різні варіанти.
Був у Нововолинську п’яний лихач, який скоїв страшну аварію біля 9-ї шахти. Мав якийсь “дах” і залізну впевненість, що не буде “сидіти”. Справді – не сів. Викинувся з вікна лікарні, коли його почало турбувати слідство.

Настя
5 років тому

По маминих словах Назар, нехай він не сидить, бо не винний, а винний втік у Словенію, тобто за смерть дівчинки відповідати ніхто не буде, а я скажу що якщо її син когось прикриває, то нехай і відповідає за нього, якою треба бути дитиною, щоб стільки часу мовчати, а якщо він вийде, то буде живий, бо зразу втіче

666
5 років тому

Як би ви всі , що тут пишите поступили самі ? ??? Признатися в вбивстві якого сам особисто не скоював і відсидіти (вийти в розквіті сил на волю)? Чи розказати що разом з братом і отримати довічне ? Є ще третій варіант …так були з нею 20 хв а потім пішли всі по домам! Нічого не знаємо , шукайте справжнього вбивцю-садиста!

editor
5 років тому
Відповісти  666

та не лякайте так довічним, ніхто йому довічного не дасть. Навіть якщо він сам особисто. Юний вік, “хворобливість”, робота бригади адвокатів, закон імені Савченко і так далі. А за співучасть у вбивстві чи за недонесення про злочин довічного не дають. Тому для винного найкраще розказати все як було. Принаймні хоч цей камінь із душі.
І да, схоже, саме третій варіант розроблятиме адвокат Максима.

Аміна
5 років тому
Відповісти  editor

Перепрошую….розробляти адвокат зобов’язаний по максимуму,щоб відробляти свій гонорар,така його професія-захищати в суді,але незнання Назаром того,де в його телефоні взялась флешка з Катиного телефону не сприяє тому,щоб ця версія була помічною…..

Аміна
5 років тому
Відповісти  666

Дописувач 666-символічний нік,не вважаєте?….Так от…хто як би вчиняв-не приведи Господи щось таке спіткати-маю на увазі щось схоже в своєму оточенні з жодної сторони-…і на місці вбивці людина з моральними та духовними принципами та відчуттями не хоче себе уявляти-ДЛЯ ЧОГО??????….А от на місці жертви себе чи своїх близьких теж ніхто не хоче уявляти,тому такий розголос і бажання справедливої кари для винного чи винних….Скоїв чи скоїли-мають відповідати ,БЕЗУМОВНО!!!А на рахунок третього варіанту-а звідки йому взятись:поговорили 20 хв і розійшлись….казати можна що завгодно,та навіть один той факт, що флешка з Катиного телефону була в телефоні Назара-залізний факт проти нього в тій чи іншій мірі,я вже не говорю про все решту,що свідчить проти братів.

Гість
5 років тому
Відповісти  Аміна

Чому поліція, слідчі нічого не зробили за час арешту Назара? В моменту, як його арештували та до сьогоднішнього дня жодних нових доказів! Чому? Чия кров на шортах Максима? Катіна? Де відповідь? Чому Максима не спроваджено для допитів? Чому затягують справу? Кому це вигідно? Хто за це мае відповідати? Пані Пасічник, ви перед всіею громадою Нововолинська пообіцяли прикласти усіх зусиль на розкриття цього резонансного злочину! Де ці зусилля? Де контроль за ходом розслідування? Чи потрібно знову для того, щоб запрацювали Ваші підопічні, піднятися народу?!

Гість Волинянка
5 років тому
Відповісти  Гість

Мабуть що буде потрібно піднімати народ Але на цей раз прийде набагато більше . бо люди зрозумі що коли не мовчати, а говорити . то щось та вийде Якби вони цього не зробили, то ці покидьки вже були б далеко обидва. Але я знаю одне, якщо це зробили вони. то кара божа все рівно наступить, І хай задумаються обидві сім”ї-у ни х є дівчата Хай просять бога і всіх св”тих щоб з ними ніколи нічого не сталось Адже в природі спрацьовує закон !”бумерангу” Кожен розплачується за свої гріхі або гріхи своїх батьків А ця справа “шита білими нитками”Батьки жаліються . що їм погрожують. Та ніхто їх не чіпає Просто людям добре накипіло Зараз батьки і дідусь хлопців виставили на продаж і хату і бар в Старій Лішні. бо грошей на адвокатів нема ( адвокати не з дешевих) А ще ж потрібно буде на ген. прокуратуру

Віка
5 років тому
Відповісти  Гість Волинянка

Невже хтось купить ту хату або бар?

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гість Волинянка

Ваші слова про майбутню, імовірну кару справедливі. Вона безумовно настане. Проте, у нас у всіх є діти та онуки: а тому, діяти потрібно швидко. Слідство затягнулось. До поліції є аж надто багато запитань на які вони відповідати не хочуть. Рослідування, на мою думку, свідомо гальмується. Хоча, насправді, вбивство дитини вже повинне бути розкрите давно, а всі причетні до нього, у тім числі й лжесвідки – покарані. Інформація про розпродаж майна у Старій Лішні важлива. Проте, можливо, не на адвокатів підуть гроші. А може, й зовсім не на них… Незабаром має щось статися.

ООООО
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Якщо продають майно, то не означає, що не вистачає грошей на адвокатів, а скоріш за все, родина планує виїхати……
Машини не продають? Чи у них їх немає

Віка
5 років тому
Відповісти  ООООО

Найкраще, що може зробити громада міста, зокрема ті, хто може бути потенційними покупцями на те майно- це не купувати у цих людей хату та бар. Принаймні доти, доки справа не буде справедливо закінчена. Якщо ці двоє хлопців насправді є вбивцями, то хто наважиться жити та заробляти на проклятому майні, стягуючи на свою родину та діток страшний “спадок”? А якщо не вбивці, то зачекати закінчення усіх судів.

babuschka kati
5 років тому
Відповісти  ООООО

есть аж две

Ілона
5 років тому
Відповісти  Гість

Нікого не захищаю, але хочу сказати, що не всі деталі і подробиці, які стають відомі у ході розслідування, можна розголошувати. Бо будуть потім перебрехувати, додумувати і пускати плітки. Тому роздуми на тему ” чого нічого не зробили?” – дурниця, бо ми не в курсі, що зробили, а що – ні.

666
5 років тому
Відповісти  Аміна

Відповідати? Він не признався і не признається! І відповідати не збирається, йому пофіг на всіх, він там був і знав де її залишили і йому було пофіг! Флешка? Змінить показання скаже ,що дівчина йому її сама дала або хтось підкинув, і ще скаже що пішов до неї , пішли прогулялись і розійшлись.

Настя
5 років тому
Відповісти  666

Якби воно було так,то сказав би правду, і детектор пройшов,якщо людина не винна, вона всіма способами це буде доводити, а не мовчати

шахтарочка
5 років тому

Вже неможна дивитися на згорьованих батьків! Скільки ще їм прийдеться пережити, доказуючи що вони хочуть справедливого покарання винних. І все! Все що їм лишилось! Дівчинки не повернеш, але якщо ми дозволимо спустити цю справу, то завтра це може статися з будь ким. Мені здається що громада має підтримувати батьків до останнього! В кожного є діти, і не дай Бог це пережити комусь ще.

Небайдужий
5 років тому
Відповісти  шахтарочка

Мама підозрюваного повторюе одні й ті самі фрази по колу . Одразу видно – завчено. Видно, що це такий собі спосіб відбілювання свого сина. Її “хворобливий бідний добрий хлопчик” на суді нагло сміявся батькам Каті в обличчя. Шкода, що заборонено було журналістам вести зйомку процесу в зв”язку з тонкою психикою підозрюваного?! Це що можна сказати за цього підлітка? Так себе поводить невинна дитина? – НІ! – Це впевненість в тому, що не понесе покарання! З усього видно, що якщо цей підліток і не вбивав, то явно знає хто вбивав. Вони згідні пройти детектор брехні – всі це чули – адвокати сім”ї ЛиткІних – вимагайте, поки не відмовилися. Справа настільки явно затягуеться, це видно навіть не спеціалісту, що пора внутрішній поліціїї зацікавитися чому? хто? кому? скільки? Громада Нововолинська дуже ретельно слідкуе за ходом розслідування справи, а точніше сказати, затягування розслідування. Мало що залишилося, щоби люди не піднялися знову, і не в такій кількості, як раніше.

Лилия
5 років тому

Дуже шкода Катю😢Спiвчуваю батькам та рiдним.Пiсля коментарiв стало ясно що справу затянуть надовго(((

Не важливо
5 років тому

На рахунок бульбулятора – моя знайома зізналася, що то вони з компанією його розкурювали.
А ще цікавий факт, подруга з компанією були там практично на тому місці 9 серпня, і ніякого трупа дівчини там не було. Тому, висновки робіть самі.
Плюс, там ще раз прогулювався мій друг – місце, неподалік котрого знайшли Катю – досить популярне.
Не розумію, чому свідки мовчать, по яким очевидно, що трупа там не було, і його туди затягли, скоріш за все.

editor
5 років тому
Відповісти  Не важливо

Дуже дякую, що уточнили про бульбулятор. Шоумени на “Говорить Україна” так підленько це вивернули.
Ваші знайомі могли не бачити тіло. Воно було прикидане гіллям. Але запах 9 серпня вже відчувався. Розпитайте їх – може, все ж таки щось відчули?

editor
5 років тому
Відповісти  Не важливо

Знаєте, мені ще один момент незрозумілий. Був дивний збіг 10 серпня, дуже дивний… Завтра напишу, мабуть, в “Історіях” чи у блозі. Ще раз дякую, що ви обізвалися.