Люди, що сидять без світла в Шацьку, перекриють трасу в Любомлі

8 970

Сьогодні по обіді група шачан, обурених незаконним відключенням світла в їхніх будинках, заблокує рух на міжнародній трасі в напрямку Ягодина. 

 

Про це громадяни письмово попередили вчора голову Шацької райдержадміністрації.

Ходили туди на прийом вимагати від владців бодай якихось дій на захист сумлінних споживачів електроенергії. І заявили: якщо до обіду Шацький РЕМ не увімкне світло – перекриємо дорогу.

Люди доведені до краю, без електрики потерпають уже тиждень.

Проблему їм створило ТзОВ “МТГС” (директор –Володимир Крикун із Нововолинська, засновники й отримувачі кінцевої вигоди  – громадяни Австрії).

РАДАР писав про це тут: “Приватник-монополіст гнобить курортне селище!”:

http://radar.in.ua/vid-krykuna-z-novovolynska-stogne-ves-shatsk/

РАДАР просить колег-репортерів максимально висвітлити акцію протесту. Бо те, що дозволяє собі фірма з іноземними власниками, називається “свавілля” і “тіньові схеми”.

Фото – ілюстративне, автор – Олена Бринза

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
8 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Оксана
6 років тому

Ну це **** просто, дорогу вони перекриють,і що?Походять туди назад пару годин,і розійдуться,в мене таке враження що у наших людей(особливо ближче до прикрдонних територій) взагалі крім того як перекрити дорогу більш ні на шо розуму не хватає.

editor
6 років тому
Відповісти  Оксана

Я теж не прибічник цього методу. Але люди довго й нудно, кілька років поспіль, просили владу вирішити проблему. Був повний ігнор.
А сидіти за кілька кілометрів від Європи без світла тижнями, місяцями, роками – оце справді ****.
І люди наразі чесно попередили, що перекриють дорогу. У Волиньобленерго, Шацького РЕМу і РДА є час виправити ситуацію – увімкнути людям світло.

Руслана
6 років тому
Відповісти  Оксана

У меня там жывут родители ,Вы хотя бы понимаете ,что такое сидеть без света неделю,когда я им не могу дозвониться,т.к. у них сели батареи телефонов. Они не могут посмотреть телевизор,не могут сохранить свои продукты,т.к.не работает холодильник. А Вы говорите не хватает ума ,обращались и в облэнерго,и в антимонопольный комитет и везде только отписки.Если знаете как помочь то помогите,а не оскобляйте людей.Мои родители пенсионеры и они не заслужили такой старости.

editor
6 років тому

я так бачу, треба через СБУ розшукати тих засновників із Австрії. Бо вони, може, думають. що тут у їхньому бізнесі все легально і прозоро, а люди вже затівають скандал із перекриттям міжнародної траси.
Закинути інфу на якісь австрійські сайти, чи що?

Володимир
6 років тому

Це все на що здатні -перекрити дорогу людям ,які ніякого відношення не мають до вашого світла – і що ви хочете від тих водіїв , гроші ? чи може щоб замість вас вирішували ваші проблеми ???? Давайте в кого проблеми які не не в змозі вирішити по різних причинах будемо всі перекривати дороги , зарплати не платять -дороги перекриєм , мусор не вивозять -дороги перекриєм, смердить підприємство -дороги перекриємо і так далі можна до бескінечності , поки не настане повний колапс

Руслана
6 років тому
Відповісти  Володимир

Люди как могут так и решают эту проблему,и не вам судить их. А по-поводу калапса,так он давно уже настал.

Анатоль_
6 років тому
Відповісти  Руслана

Немає ніякого колапсу, “Руслано”. Він у вас в голові. “Володимир” правильно міркує. Боягузи, що дуже переймаються своєю долею і трясуться за своє нікчемне життя, завжди намагаються скривдити ні у чому не винних людей. Замість того, щоб організуватися і знайти винуватців – перекривають траси. Кривдники не вони – пасажири, діти і водії, а ті хто сидять у місцевих владних кабінетах і прокуратурі. Але ж це так страшно! Краще ми підемо і випустимо пару на автошляхах і передамо свій казлячий стрес ближнім, невинним і таким самим пригнобленим людям.

editor
6 років тому

Вчора акція протесту на дорозі не відбулась, але проблема лишилась. Намічається грандіозний міжнародний скандал. Австрійські власники будуть неприємно здивовані…