“Зламати замок і вивезти все к чортовій матері!” Плани Гузя

4 1876

Делегацію активістів на чолі з нардепом не пустили на підприємство “Екопротеїн”!

І хоча воно засмерділо кілька житлових масивів Нововолинська, довелося Ігорю Гузю поцілувати клямку.

Ну, й пригрозити через репортерів, що за тиждень він повернеться і вдасться до радикальних дій. Сам зламає двері й вивезе обладнання “к чортовій матері”.

Усе це народний депутат Гузь заявив у присутності начальника Нововолинського відділу поліції Василя Леся й двох заступників начальника: Тараса Пастерука і Андрія Литвина.

 

Подивитися? Ніззя! Розмова з керівником “Оснастки”

 

Зрозуміти Гузя можна: він минулого тижня під час зустрічі з виборцями у 15-му мікрорайоні люб’язно  дав власникам “Екопротеїну” кілька діб на приведення виробничого процесу й документації до ладу.

А вони не лише зачистили сліди численних порушень – вони нахабно зачинили двері перед депутатським носом.

 

Нардепів сюди не пускають

 

Із органів контролю РАДАР помітив начальника санітарно-епідеміологічної служби Василя Мельника та начальника управління ветеринарної медицини Ярослава Лешка.

Пан Мельник не вважає діяльність фірми прозорою та законною, однак перевірити “Екопротеїн” не може. Унаслідок реформування санепідслужби сильно урізали її повноваження.

А от пан Лешко повідомив, що підписав “Екопротеїну” дозвіл на початок робіт. Не міг не підписати! Керівник фірми надав два необхідних документи: яке обладнання має і яку продукцію випускатиме.

– Нічого іншого, – запевнив начальник ветслужби, – закон не вимагає. Якби я не підписав дозвіл, директор фірми оскаржив би мої дії в суді. А відкрити підприємство тепер дуже просто: здаєш документи у центр адмінпослуг, тебе реєструють – і все, працюй!

– А як же громадські слухання? а де повідомлення у газеті про наміри й можливу шкоду для довкілля від діяльності “Екопротеїну”? Хіба ці процедури скасовано? – здивувався РАДАР.

 

Уся поліцейська рать і активісти. А другий зліва – пан Лешко

 

На ці питання краще за Лешка відповіли б чиновники з Нововолинської міськради, але жоден із них не прибув сьогодні на шкідливе для громади виробництво. Хоча про акцію вони добре знали.

Знали й у Києві. Гузь звернувся в обласну санепідслужбу, аби надали свого представника для перевірки “Екопротеїну”. Медичне начальство зателефонувало своєму керівництву у столицю і почуло: “Нікого в Нововолинськ не посилайте, це політична акція”.

Добре, хоч Мельник із Лешком прибули…

Коли РАДАР підбігав до колишнього транспортного цеху, площі якого орендує фірма “Екопротеїн”, то ледь не очманів від нестерпного смороду. І це після їхнього генприбирання!

Робітники “Оснастки”, що показували дорогу, попросили: “Ой, закрийте ту лавочку швидше, дихати нічим!”

Що ж коїться у засекреченому цеху, коли громадськість спить??? А спить вона хронічно.

Страшно навіть уявити.

 

Дещо з обладнання відзнято крізь шпаринку

 

Давай, Гузь, дій, і ломик тобі в руки. Витребовуй усю документацію. Залучай усі компетентні органи. Там таке вилізе…

Шкідник труїть нововолинців. На “Оснастці” фактично діє ветсанзаводик із утилізації величезної кількості відходів: курячого пір’я, посліду, нутрощів…

Називається красиво: “Екопротеїн”. Але з того еко навіть здохлі кури сміються…

Мільярдер Мартиняк, який є власником курячої імперії, сміється теж. Він вирішив мегапроблему утилізації відходів дешево й сердито. Дихайте, дурні нововолинці, дихайте. А кого нудить – увімкніть телевізор, там ваш хронічний мер по ТТІ розкаже вам на ніч вашу улюблену казочку про робочі місця…

Місць 5 чи 6. А смороду хмари. Одна мешканка на зустрічі з нардепом зізналася, що через ті викиди блювала всю ніч. А двох учасниць сьогоднішньої перевірки нудило півдня. 🙁

15-й, 5-й, 6-й мікрорайони, ЧОМУ ВИ ТЕРПИТЕ?..

 

Н.Камишникова

Усі фото – Вікторія Махновська

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
6 років тому

Не знаю, як там пан В.Мельник, а ось пан начальник нововолинської філії державного Управління Держпродспоживслужби України Я. Лешко має всі повноваження прикрити ту смердючу контору. Все у його руках! Всі закони на його боці. І те, що у когось немає якихось прав чи щось там, у когось відрізали :))) – блеф і небажання бити горщики із місцевою мафією. Відкривалося воно із порушеннями, без сумнівів. Я вже нарахував із пів-десятка. Тут, як вбачається, без корупційної складової не обійшлось. А можливо, є й ознаки орг. злочинності. Всього у нас у Нововолинську вистачає… Тішуся, що І. Гузь, нарешті, став на захист простого люду в Нововолинську. Який його і обрав до ВРУ, зрештою.

Ольга
6 років тому

Коли я дивилась відео, то подумала про те, що приміщення, яке тут показане, навряд чи могло бути придатним для знищення відходів. Яким чином і де в ньому могла знищуватись велика кількість пір’я? Спаленням на відкритому вогнищі? Чи може була якась піч або КОТЕЛ? Встановити і демонтувати їх за короткий термін не зовсім просто. Може це приміщення тільки прикриття? А знищуються відходи в іншому місці? І дуже цікаво яким способом. Судячи по запаху, це – спалення. Але де і як? Мало вірогідно, що тут.

editor
6 років тому

Олександр на фейсбук коментує: Це так само, як простий люд у владні кабінети. Закрито – і хоч у друзку розтовчись, а ніззя.

Оксана
6 років тому

згідно нашого законодавства, відкрити фірму достатньо принести документи в центр адмінпослуг. ніяких громадських слухань непотрібно. Щоб прийщов на перевірку на підприємство будь-який контролюючий орган, для цього потрівно в контролюючий орган подати скаргу і тільки після цього на підставі вашої скарги вони можуть відправитись на перевірку, повідомивши керівництво підприємства за 10днів. Таке наше законодавство, всі наші депутати є власниками підприємств, всі закони вони створють під себе. Міську владу ніхто слухати не буде, їх просто навіть не пустять на територію(приватна територія). Приватні підприємства місцевій владі непідпорядковуються, міська влада може їм надати тільки рекомендації і все.