Макарчука виключили з НПГУ. На догоду верхівці “Волиньвугілля”?

14 1136

Учора в Києві рада голів Незалежної профспілки гірників України виключила з організації невгамовного лідера первинки на шахті “Бужанська” – Богдана Макарчука (Нововолинськ).

Питання розглядали наприкінці, більшість проголосувала за виключення, п’ятеро утримались.

Як дізнався РАДАР, ініціаторами розбірок із Макарчуком були його колишні товариші, з якими разом стояв на перших шахтарських майданах у 2014-му – 2015-му. Це Василь Гура, Павло Лазаренко (обидва на хвилі шахтарських протестів стали профспілковими функціонерами, а Гура – ще й депутатом міськради).

Звів свої порахунки з Макарчуком і голова невеличкої первинки на “Волиньвугіллі” Валерій Хмельницький. Це до нього у кабінет приходив Богдан Анатолійович улітку вимагати відставки всієї верхівки ДП.

Голова міської організації НПГУ Сергій Демченко на раді голові не був присутній через хворобу.

Анатолій Мухомеджанов закликав колег не квапитись із оргвисновками щодо “нестатутної” поведінки  Макарчука. Однак амбіції колишніх товаришів і пана Хмельницького переважили…

Тепер правильні незалежники наміряються провести на шахті “Бужанська” збори, щоб роз’яснити  членам первинки лінію партії  рішення ради голів і допомогти двом сотням гірників у виборі нового лідера.

Куди пошлють функціонерів працівники “Бужанської”, можна тільки здогадуватись. На шахті бунтівний Макарчук має авторитет.

 

.

 – Разом ми – сила, – каже Макарчук. Він – рушій усіх протестних акцій

 

РАДАР поцікавився у виключеного з профспілкових лав планами й настроєм. Богдан Макарчук сказав, що подав заяву на вихід із профспілки – незадовго до ради голів. Отже, випередив події. А виключати НЕЧЛЕНА – нікчемна справа, юристи це зрозуміють.

Закон і статут не забороняють Макарчуку знову вступити у профспілку. Чи лишиться він рядовим платником профвнесків, а чи увійде до керівництва первинки – покаже час. Можливо, візьме участь в іншому проекті.

На “Волиньвугіллі” ситуація змінюється швидко. Уже шостий “генерал” за два роки. Закривається перша, під закриття йде дев’ята копальня, масове звільнення прогнозують на недобудованій десятій.

Незмінними лишаються тільки  Юрій Іванович Калістратов із теркому вугільників та ватажки його “червоної” профспілки. Там не чубляться, дурних нема, там зберігають спокій і посади.

 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
14 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
колишній шахтар
5 років тому

а з якого часу Лазаренко депутатом став???

editor
5 років тому
Відповісти  колишній шахтар

дякую, уточнила. Балотувався, але не став. Депутатами від шахтарів стали Танчев, Гура, Соловйов.

Shahtar
5 років тому

Для “шахтаря”.
От не любимо, коли аноніми позаочі поливають хороших людей.
Модер

Shahtar
5 років тому

а чого,донесіть до народу думку кожного,а то вже 2 раз мене ігноруєте,всі ж знають правду,а ви стараєтесь її замовчати

editor
5 років тому
Відповісти  Shahtar

Для вашої анонімної “правди” є інший сайт, там спеціалізуються на паплюженні Макарчука і Порплиці. А тут вступайте у дискусію під своїм прізвищем, ОК?

editor
5 років тому

У цій совковій розправі вигулькнуло прізвище Хмельницького. Це ж додумався чоловік після акцій Макарчукової первинки з вимогою його відставки вступити в НПГУ… 🙂
І це ж додумались місцеві “незалежники” на чолі з Демченком і Лазаренком його прийняти…
Але чого не зробиш, аби залити сала за шкіру тому Боді…

Анатоль_
5 років тому

Яка “сталінщина” у “європейському” Нововолинську, панове! Це вже вкотре? Пропоную до абревіатури НПГУ додати: “Імені Фелікса Едмундовича Дзержинського”. Це буде справедливо і так, знаєте, по-ЧКістськи. Тримайся Богдане! НЕ всі громадяни продажні у “сапожніковському” Нововолинську.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Нововолинська МО НПГУ ім. Хмельницького (В.Ю.) – теж непогано 🙂

Ага
5 років тому

Ігрища у профспілках такі кумедні) всі туди лізуть і думають, що є авторитет і ніхто незнає, що насправді всі лізуть до кормушки. І всі би так зробили. а нарахунок “подав заяву перед виключеням” – ну так це золотий стандарт, типу не погнали, то я сам гордо вийшов. і це не тільки Макарчука стосується. негоже борцю за правду і авторитету шахти матюкати на чому світ стоїть працівниць ДП Волиньвугілля, це жінки, які мовчки слухали, які вони “**ді тут за мій щот чаї ганяють”. і випереджу вас – я нікого не поливаю брудом, це оціночне судження (с).

editor
5 років тому
Відповісти  Ага

а чому ті працівниці, жінки-трудівниці МОВЧКИ слухали? Зробили б зауваження. Ніхто б не постраждав. 🙂 Негоже жінкам терпіти образи. Тим більше, якщо вони не **** і не ганяють чаї за рахунок шахтарів.
А ігрища у профспілках тепер справді кумедні. Незалежник Хмельницький тому підтвердження.

Ага
5 років тому
Відповісти  editor

А я на вас глянув би, будь ви малою і худою, а на вас ричить матом мужик і ви йому зауваження робите. Жінки не такі фізично сильні і боялися, щоб часом не тріснув їм.

editor
5 років тому
Відповісти  Ага

та якось не боюся. І це не залежить від зросту і статури. До того ж, трудівниць там було кілька, правильно я зрозуміла? Але їм було простіше змовчати, а потім комусь жалітись. Чи анонімно зводити порахунки.

Ага
5 років тому
Відповісти  editor

тобто він гнув мати просто так, безпідставно – то норм, самі жінки винні, бо мовчали?? чи як?? подвійні стандарти, вам не здається?? ви ж жалілись, як вас Коптюк матюкав?

editor
5 років тому
Відповісти  Ага

Мене друг мера Коптюк не лише матюкав, а й ударив. І душив, щоб не кликала на допомогу. І я не “жалілась” комусь тихцем, а написала про це кілька статей, подала заяву у тодішню міліцію, домоглася відкриття кримінальної справи. На жаль, він відмазався – і це на совісті слідчого ШПАЧУКА та його начальства. Якщо там можна говорити про совість…
Подвійні стандарти – це анонімно викривати тут не угодного вам лідера і мовчати про його “матюки” при зустрічі з ним. Подвійні стандарти – це розповідати тут про беззахисних жіночок і мовчати, коли я потребувала підтримки від громадськості у притягненні Коптюка до відповідальності.
Оце подвійні стандарти, чоловіче добрий чи хто ви там є.
Колись стояла перед юрбою розлючених шахтарів і вимагала, щоб не матюкалися. І нічого, ніхто з кулаками на мене не кинувся. Вони – не Коптюк.