Сьогодні у ковельському суді Максиму Т., обвинуваченому у вбивстві Каті Литкіної, продовжили термін тримання під вартою на 2 місяці – до 12 серпня.

Т. на суді мовчав і лише зажадав перекладу словенською. Мовляв, уже давно не проживає в Україні й не все розуміє. Перекладача йому надали.

Інтереси Т. представляв луцький адвокат Сергій Ковальов. Він нервово, але рішуче припинив усі спроби його сфотографувати й заявив, що реклами не потребує.

Та здивував пан Ковальов не цим.

Він не зробив ані найменшої спроби пом’якшити своєму клієнтові запобіжний захід! Не розводився, як його колега Шостак (захисник неповнолітнього С., що проходить у тій-таки справі) , про позитивну характеристику, відсутність ризиків утечі і так далі.

Ковальов фактично підтримав подання прокурора Самчука залишити Т. під вартою задля слідчих дій іще на 2 місяці.

Т. погодився зі своїм адвокатом і теж не просив суд про електронний браслет чи домашній арешт.

 

Представниця поліції

 

Адвокати потерпілих – Елла Бордюженко, Олександр Волощук

 

Нікого з родичів Т. і  С. на цьому засіданні не було. І якщо мати Т., мабуть, перебуває у Словенії, то відсутність його тітки – Вікторії Г. і діда – Валерія Т. виглядала досить промовисто.

Учора вони обоє приїздили на суд, де так само до 12 серпня продовжили термін тримання під вартою Назару С. – двоюрідному брату Т.

 

Прокурор Самчук

 

Ішлося сьогодні і про об’єднання кримінальних проваджень щодо Т. і С. Вочевидь, їх об’єднають й усю процедуру почнуть спочатку.

Що скажуть Т. і С. у суді 1 серпня? Це будуть другі роковини смерті Каті. І як не крути, а останній день її життя доведеться – принаймні подумки – згадати в усіх подробицях.

Яку лінію захисту оберуть адвокати “дітей”? Чи схочуть покласти край моральним тортурам над рідними вбитої дівчини?

 

Батько Каті

 

Суди тривають майже 2 роки (з кінця серпня 2016-го). Увесь цей час С. мовчить і відкидає звинувачення у вбивстві.

Його адвокати намагаються спіймати прокуратуру і слідство на порушеннях процедури.

 

Катя любила життя й вірила людям

 

 

У ТЕМУ:

На лаві підсудних сидітимуть уже двоє, а суд зроблять закритим?

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: