По магазину стріляли з травмата? Неподалік від хатинки мера

36 4529

Сьогодні вночі на вулиці Кобзаря в Нововолинську невідомі особи (чи особа) стріляли з травматичної зброї по дверях і вікнах нового магазину весільного вбрання, що на вулиці Кобзаря.

Про це повідомила ще вранці наша читачка Ліна:

  – Бандитське місто! Сьогодні вночі постріляли вікна (поблизу мера у новому будинку на Кобзаря) – салон весільних та вечірніх суконь, який лише кілька днів тому відкрився.

Хуліганів, зі слів Ліни, було четверо. Коли їх побачив перехожий і крикнув, вони втекли, а то б заподіяли ще більшої шкоди.

Однак заява від потерпілого власника у поліцію не надходила.

Близько 17-ї години  – після публікації на РАДАРІ – опергрупа нововолинської поліції з власної ініціативи виїхала на місце пригоди.

Експерт установив, що це не травматична зброя, а тупий предмет. Удари завдано  чимось на кшталт монтування чи молотка.

 

 

 

 

Як казав один кіногерой: “Не туди б’єш, Іване!” 🙁

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

36
Коментуймо!

3000
13 Коментарі теми
23 Відповіді в темі
2 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
24 Автор коментаря
Ліна

Іх було 4, перехожий побачив випадково, як вони стріляють і крикнув, то вони і навтьоки в різні сторони

editor

чому він досі не звернувся у поліцію?..

Вадим

Злякався напевно, в поліцію звернутись теж треба трохи сміливості мати.

Гість

А смисл? Нікого не знайдуть.
А затишне в нас містечко.
Дякуємо за роботу, мер Сапожніков.

АНАТОЛЬ Бідзюра

Ні. Містечко у нас “чарівне”. Сам голова ВОДА О.Савченко дослідив. І В.Сапожнікова ми повинні берегти і нікуди не відпускати. Теж його слова.

Фея

Пане Анатоль -ціную Ваш гумор ☺👍

Wagonwheel

Золотые Ваши слова – Юрий Венедиктович

роман

а толку ??? напишуть черговий протокол і ще й у власника мозок винесуть : чи все у нього законно з усіма дозволами і узгодженнями ? а де товар берете а зто ? а кому ? а за що ?

Олександр

Ага,а де Ви були під час нашестя монголо-татар?…..Ну,прямо в епоху тоталітаризму живемо!І як Вам вдається таку **** писати,не страшно?

Людмила

А чого звертатися до нашоі поліціі.. немає від них ніякоі допомоги. Ви колись писали про злодія Ш**о, який обкрадав неодноразово гаражі. У знайомого він обчистив гараж ще півтора року назад, поліція зловила його на місці злочину) забрали як речовий доказ колеса від автомобіля.. і ось уже півтора роки він не може іх забрати. Поліція не віддає, бо справа в суді, суд постійно переноситься, Ш**о втік за кордон.. до речі, інші речі, які він вкрав, він потім віддав сам, а те, що наша поліція вилучила у нього, в нашоі поліціі і знаходиться.. а чи є ще ті всі 4 колеса??? Що… Читати далі »

Я я я

А навіщо брехати що стріляли?

editor

Ніхто не бреше. Припускають. Можливо, було те і те. І тупий предмет, і травмат. Перехожий щось-таки бачив.
І головне – пошкодження ніхто не вигадав.

Бомж

Перевіряли чи сігналка стоїть.умніки

? ? ?

То бреше перехожий ? А щодо травиата де доказ ?

ПравославієOver80lvl

That’s that gangsta shit boy…

434

Чечену не відкашляли то начинають сріляти чи вікна бити?

Ан.

Шановный, скажіть що вас вчора вночі не було вдома?!

456

а за шо платити?

Аліна

Не розумію одного, як люди які це роблять , спокійно можуть жити! Невже вони не розуміють, що їхні вчинки будуть наказані “Зверху”. А потім дивуються чого боліють їхні діти, безнаказаності ніколи не буває. І саме головне вона вертається в 2-х кратному розмірі! Щодо нашої доблесної поліції, то це варіант лише папірця , все на що вони здатні це скласти протокол. Шкода, що ми живемо в такій країні, де страждають прості люди, які хочуть зробити наше місто кращим!

анти чобіт

якщо хочете щоб місто було кращим спочатку треба вигнати чобота та його прихвостнів

editor

Андрій: У місті в центрі радо знову поставили якусь підставку під квіти – замість камер відеоспостереження (думаю, заплатили дорого). Про недолугий годинник уже мовчу. То чому кримінал у нас не буде розквітати?

Валік

Хочу написати зауваження Сапожнікову, Жигалюку і всій їхній братії в міськраді.
Будь-яке місто в Україні гості міста зустрічають по обгортці. Пане Сапожніков, дивіться: от приїхали до мене гості, ШО вони бачать, коли виходять з автобуса? Катакомби розкриті там, де був колись туалет на автостанції.
Чому бачать? бо паркан згнив і лежить.
Краще те серце/ підставку під квіти, що біля міськради стоїть, і підставку в центрі ви б поставили навпроти автостанції біля паркану садка. Було б красиво. Квіти цвіли б, людям би подобалось. А не на катакомби туалету дивитися і заросле, як ліс, стрільбеще.
В нас найстрашніша в Україні автостанція.

гість

Наведіть лад на автостанції, козли ви безрогі з виконкому, а тоді підставки під квіти ставте по місту. Чорнобиль краще виглядає, ніж наша автостанція.

дістало!!!

Наша автостанція уже до ручки дійшла. В ямі стрільбища щовечора бомжі палять кабель на мідь. Колишній туалет тепер виглядає як 4 реактор ЧАЕС зразу після аварії.
Сапожніков, на пенсію іди, господар ти наш. Автостанцію як за*рав-то.

анти чобіт

коли чобіт старий порваний та смердючий, його треба викинути на смітник

Громадянин України

поставте сигналку.нормальні камери .скриті.не будьте ЛОХАМИ

Ігор

Камери нічого не допоможуть.. в капюшонах та бейсболках, насунутих на очі, не впізнаєте нікого

Ігор

Страшно жити і щось починати у цьому місті) недивно, що люди продають житло , бізнес і переіжджають..
Знову вночі пообливали краскою вікна.. мабуть не домовилися.. куди дивиться мер? У нього під носом одні наркомани та бандюки шастають вдень і вночі

editor

знову – це де?

Ігор

Цей ж саме приміщення на Кобзаря.

Житель міста

Там само де стріляли. Бидло залило всі стіни, вікна, сходи мазутою

editor

Реально бидло. Бидло бидлом. Не по понятіях. Заяву у поліцію треба. Скиньте хтось фото.
info@radar.in.ua

Валік

Хтось там писав про камери по місту та які камери коли навіть біля колишньої “Корови” нема вуличного відеонагляду! Поряд Укртелеком (серверна та інше телефоне комутаторне обладнання там стоїть). Якщо пофантазуємо якийсь джокер захоче захопити Укртелеком то навіть відео не буде. А от на хатинці мера повний шоколад. На кожному углі хати стоїть по дві камери. Хоч дом 2 знімай. А от на перехресті корови камер нема!Жалко меру бюджетних грошей щоб камери поставити. Якби були камери то ті вандали побоялись би фарбою магазин обливати щоб по відео їх не знайшли.

Ліна

Які камери? там не один ліхтар не працює… що та камера в темноті зніме? бандитське містечко

Людмила

Саме противно те,що це бидло мужлани рівняються силою з молодою дівчиною, яка сама собі будує бізнес ,нікого не трогає,а бажає наше місто зробити краще ,тому що насправді дуже круто що відкрився такий салон з нормальними весільними сукнями у Нововолинську !
Бидлоття,іншими словами їх не назвеш!

Аліна

Скоти! По іншому цих тварин не назвеш, за своє життя ні гривні чесно не заробили, рано чи пізно знаєдеться і на них “управа”! Навчіться гроші заробляти – стид і позор чоловікам, які в житті не вартують ні копійки посягати на бізнес, до якого людина йде роками! Шкода дівчину яка вкладає душу в свою роботу! Хочеш відкрити легальний бізнес – зароби гроші, сплати всі податки державі і заплати 4 бритоголовим безголовим мужикам? Де ми живемо ? В яких роках? І у якому місті? Куди дивиться влада, яка хоче в Європу. А міліції треба купити ще одне авто, подарунок за те, що… Читати далі »