Мамі не повертають сина вже другий тиждень

9 5707

Сьогодні, зараз, о 15.00, має початися засідання опікунської ради чи комісії з захисту прав дітей при виконкомі Нововолинської міської ради.

Розглядатимуть, з-поміж іншого, й заяви Марії Кузнецової – мами 2-річного малюка, якого в ніч проти 25 квітня забрали з хати його бабусі у селі Чорників  поліцейські та батько.

Повезли вони малого нібито у відділок поліції – так заявили правоохоронці матері Матвійка та РАДАРУ.

Але збрехали. Батько висадив капітана поліції у Володимирі і помчав додому в Нововолинськ (у нього нова сім’я).

Зі слів очевидців — летів на шаленій швидкості.

РАДАР написав про це нічне свавілля. А Матвійкові мама і бабуся написали заяви у поліцію, прокуратуру.

Однак там реагують мляво. І малюк досі у батька, а мати у відчаї.

І от зараз посадовці вирішуватимуть долю 2-річного хлопчика.

Іванна Думич, начальник відділу у справах дітей, і Андрій Сторонський, перший заступник міського голови

Фото – нововолинськ.com

Стежте за РАДАРОМ, далі буде… 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Теж мама
2 років тому

От чомусь не вірю що чоловік який зрадив першу дружину котра була вагітна, почав жити з іншою і знову після народження, вже від іншої жінки лишає її з малесенькою дитиною і знаходить знову,, нову сімю,, що цей чоловік так страшенно любить дитину що таке робить.
Не повірю, що та нова дружина любитиме дитину суперниці як свою рідну, не бачила щоб мачуха була краще мами. Може в мене застарілі погляди-але мені здається що в чоловіка аморальна поведінка,особливо як недавно побачила його з новою дружиною по телевізору..Мені шкода маму хлопчика, і саму дитину, бо забрати дитинку в такому віці від мами це для хлопчика шок.

Vasia
2 років тому
Відповісти  Теж мама

Чому мама не сидить з дітьми а сидить бабця?

Іра Шустрік
2 років тому

Шкода дитину. В батька нема розуму забрати дитину з ліжка серед ночі. Це він вже не думає про неї,нормальний би приїхав вдень . А якщо має претензії до колишньої ,то чому через це має страждати дитина.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Іра Шустрік

Органу опіки над дітьми виконкому Нововолинської міськради, згідно законодавства України по захисту дитинства і міжнародної Конвенції прав дитини, ратифікованої Державою, вже давно пора провести перевірку умов проживання викраденої у мами малолітньої дитини. Встановити співучасників і провести власне розслідування. А якщо цьому чиняться перешкоди, то написати заяву в поліцію і оголосити 2-річного Матвійка у розшук. Що це робиться у нашому місцевому СОБІврядуванні? Де міський голова В.Сапожніков? Він ще контролює своїх підлеглих, чи добуває 5-ту каденцію? Якого милого роблять у НВ міській раді працівники юридичного відділу, справно отримуючи зарплати від платників податків міста?? Скільки буде продовжуватися ця історія?

Справедлива
2 років тому

Дитину потрібно віддати мамі. Тато ніколи не замінить маму!!! Якщо виграє тато в цій справі, тоді всі підкупні там!!!

Оксана
2 років тому

Це просто повний пі….,як так,на підставі чого? на що дивиться поліція,органи опіки?де ми живемо!! Матюкатись хочеться.😣не вкладається в голові

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Оксана

Не треба матюкатися, уподібнюючись А.Сторонському. Є дуже дієва українська лайка без використання згадок про маму. Наприклад: Поцілуй мене в ср***ку! Чи: А коби тебе вовк трафив! :)))

Вікторія
2 років тому

Будь-ласка, Радаре, напишіть, яка доля хлопчика! Чи нарешті здоровий глузд та Закон перемогли, і дитину повернули мамі?

Сергій
2 років тому

Сторонський то ж ****. А дитина повинна бути з мамою. Батько, на мою думку, ****…. бо травмує психіку дитини. Дитині найважливіша мама в такому віці.