Публікацію про конфлікт мешканців із рестораном “Мангал” ми надіслали у виконком Нововолинської міськради. Додали запит на інформацію.

Початок тут: “Ресторан у хрущобі і “Смак” із запашком” http://radar.in.ua/restoran-u-hrushhobi-smak-iz-zapashkom/

Дістали відповідь на 4 сторінках.

Повідомляють таке.

До виконкому надійшло і вже перебуває на розгляді колективне звернення мешканців будинків №17, №18, що у Шахтарському мікрорайоні, та будинку №29 на пр.Перемоги щодо порушення будівельних норм і правил благоустрою.

Виконком надіслав листи управлінню державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області, Нововолинському відділу поліції ГУ НП для перевірки дотримання вимог у сферах містобудівної діяльності та благоустрою, дотримання тиші у громадських місцях, заборони паркування в не відведених для цього місцях.

Відповідь із відділу поліції вже отримано, питання стоїть на контролі у виконкомі.

Земельна ділянка за адресою м-н Шахтарський, 18 перебуває в оренді МП “Пельменна” на 5 років із правом пролонгації.

Цю відповідь підписав заступник нововолинського міського голови Олександр Громик.

 

 

Надали нам і копії документів, що містять запитувану нами інформацію. Якщо коротко, то…

Із відповіді т.в.о.начальника відділу поліції А.Литвина міському голові В.Сапожнікову:

Власником магазину “Смак” за адресою Нововолинськ, вул.Кауркова, 4 є Бадзюнь Олег Володимирович. Він пояснив, що на прилеглій до магазину території заклав бруківку, бо земля виділена під забудову магазину. У денну пору доби стоять два літні зонти, які на ніч складаються.

На майданчику під накриттям було розміщено таблички: “Приносити й розпивати алкогольні напої у цьому місці заборонено”.

О.Бадзюнь зазначив, що територія, на якій стоять зонти, перебуває в його оренді, і по узгодженню з органами Нововолинської міськради він має право розміщати те, що вважає за потрібне.

Щодо туалетів зазначив, що в магазині “Смак” є туалет і при потребі людина, яка звертається, може ним скористатись.

По кафе “Мангал” опитано Титюк Н.М., яка є власником закладу.

 

 

Вона пояснила, що з клієнтами закладу постійно проводиться профілактична робота на рахунок паркування автомобілів і відвідувачі завжди дослухаються до прохань персоналу.

Бували випадки, коли на зелених насадженнях припарковували автомобілі самі ж мешканці сусідніх будинків і на зауваження працівників кафе “Мангал” не реагували.

Щодо режиму роботи кафе “Мангал” Титюк Н.М. пояснила, що заклад працює до 23-ї години і після цього закривається. Щодо димаря повідомила, що у проекті заплановано зробити витяжну трубу, яка виходитиме до самого верху будинку, аби не заважати мешканцям.

Наразі вона очікує, коли привезуть замовлені будматеріали та надійде дозвіл від органів місцевої влади на монтаж труби.

При встановленні осіб, які розпивають алкогольні напої біля магазину “Смак” по вул.Кауркова, 4, їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.178 КУпАП.

Тепер РАДАР чекає на офіційні висновки управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області щодо додержання власником закладу “Мангал” вимог у сфері містобудівної діяльності. 

Прочитав сам? Поділись з іншими: