Щойно (опівночі) РАДАРУ повідомили: психічно хворого чоловіка, який брутально чіплявся до дівчат, уже виявили!

Подробиці будуть уранці, а зараз послухаємо дівчину, яка бачила того маніяка 1 грудня.

Ось що вона розповіла РАДАРУ:

– Ми з подругою вийшли з кафе “Базилік” близько 21.15 та пішли в сторону центру. Переходячи дорогу від пам’ятника воїну-захиснику, ми помітили, що на неосвітленій частині дороги стояв чоловік. Але не надали цьому значення.

За пам’ятником є перехрестя. Іде головна дорога і два заїзди в двори зліва та справа від дороги. Ми йшли по тротуару зі сторони пам’ятника, а він стояв з тієї ж сторони на дорозі.

Чоловік почав іти за нами і на проміжку шляху між магазином “Перлина +” та відділенням Приватбанку підійшов ближче та схопив мою подругу за шию.

 

 

Пізніше вона розповіла, що відразу помітила, що той іде за нами, а тому була готова дати відсіч у разі чого!

Саме так вона і зробила. Чоловік намагався ударити її у щелепу, але та блокувала удар і намагалася повалити його на землю.

Він відпустив її, і ми почали тікати, а незнайомець пішов в інший бік.

Він ще обертався і вигукував нам услід якісь погрози.

У мене був шок. Я погрожувала викликати поліцію, але чоловік на це лиш посміхнувся. Він не був п’яним. Скоріше – психічно хворий, в очах стояв нездоровий блиск, і худе лице виглядало хворобливим. Йому десь років 35-40.

Ми не кричали, бо все сталось дуже швидко. Нападник невисокого зросту, 165-167 см, у нього відсутня половина зубів – це ми помітили, коли він посміхнувся на спробу самооборони від моєї подруги.

Одягнений був у чорну куртку та чорну шапку з червоним написом на лобі.

У поліцію ми не звернулися, бо розгубились, і до того ж чоловік утік, факту нападу зафіксовано ніде не було, ушкоджень йому не вдалося нанести, що може зробити поліція?

Моя подруга не ходила на боротьбу, брат її вчив самооборони…

 

 

На тому ж таки бульварі Шевченка, і знову ж таки неподалік від “Перлини+”, 13 грудня близько 13-ї години чоловік без передніх зубів, із хворобливим блиском в очах чіплявся до іншої дівчини.

Проте й вона не заявила у поліцію, а лиш розповіла про свою пригоду в інтернеті.

Зазвичай поліція починає оперативно-розшукові заходи, коли надійде письмова чи бодай усна заява від потерпілого чи свідка злочину. Тут не було жодної заяви!

Але, за даними РАДАРА, вчора по обіді двоє дільничних навідалися до мешканця одного з будинків на бульварі. Цей чоловік має психічні розлади й уже неодноразово переслідував дівчат.

А що було далі – РАДАР розповість вам уранці!

Усім гарних снів. Без маніяків. 🙂

 

 

15 грудня, 9.30

Заступник начальника Нововолинського відділення поліції С.Галащук закликає всіх дівчат і жінок, до яких чіплявся той маніяк, написати бодай коротеньку заяву.

Або хоча б зголоситися за номером (03344) 3 30 59, або (03344) 3 25 30, або 102.

ТЕРМІНОВО, дівчата!!

Бо без ваших заяв його притягнути до відповідальності не можуть!!!

А якщо не покарають, то він знову буде лапати панянок! 🙁

ПРОДОВЖЕННЯ ТУТ!

Маніяка злапали, на бульварі спокій! Гарна новина для нововолинських дівчат. ОНОВЛЮЄМО!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: