– Пацієнти, ви ж найбільше зацікавлені у поверненні лабораторії!

Тоді аналізи будуть безкоштовними.

 

Педіатр Ірина Ковальова з комунального неприбуткового підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” стурбована перекосами і негараздами, які супроводжують реформування медицини в  Нововолинську.

Пряма мова Ірини Степанівни:

– Медики Нововолинського КНП ЦПМСД  іще й досі не підписали договір із НСЗУ, сидять без обіцяної платні.

Тим часом міська влада забрала 1,5 млн. гривень державних субвенцій на оплату комунальних послуг КНП ЦПМСД, що є неправомірно! Їх має оплачувати місцевий бюджет.

Головлікар Попіка О.О. уклала без тендеру угоду з найбільш дороговартісною лабораторією Сінево. Наша установа сплатить Сінево понад 200 000 гривень за аналізи – з наших субвенцій, які нам ще не надала держава!

В усіх містах Волині поліклінічні лабораторії перейшли до КНП ЦПМСД, а в нас – установі Мороза В.В. Він хоче ще на цьому заробляти! І нікому немає до цього діла. Хоча це виглядає як суцільна корупція.

Пацієнти, ви ж найбільше зацікавлені у поверненні лабораторії! Тоді аналізи будуть безкоштовними.

 

 

А найприкріше  – У МЕДИКІВ НЕМАЄ АВАНСУ вже тиждень! Хоча гроші НСЗУ насамперед дає для медиків, щоб люди не звільнялись і не тікали за кордон!

Це все називається реформи первинної ланки по-нововолинськи!

Вони ще хочуть вбабахати наші гроші на металочерепицю, щоб перекрити дах у поліклініці Благодатного.

 – Складається враження,  що наша місцева влада саботує медреформи навмисно заради якоїсь користі!підсумовує лікар Ковальова.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: