Мера заляпали жовтим. На фото

9 2062

РАДАР навіть не знає, як на це реагувати.

Акція явно хуліганська, але з гострим соціально-політичним підтекстом.

Так, облити зображення міського голови ядучо-жовтою фарбою на стенді біля Нововолинської міськради – це негарно.

І це псування казенного майна.

Але шкоди для довкілля менше, ніж від спалювання шин, та й бруківочка не постраждала.

 

 

Мабуть, отаким радикальним жестом хтось вирішив нагадати Віктору Борисовичу Сапожнікову, що не треба постійно піарити себе за кошти громади.

А може, невідомого месника дратують солодкаві світлини: мер із дітками, мер із молоддю, мер із фізкультурниками, шахтарями чи учасниками АТО.

Удома у месника, певно, є телевізор, із якого тільки й чути про чергові покращення в нашому чарівному містечку. Оце дивився-дивився, слухав-слухав, а потім роздивився – і…

Одне невтямки: чому він заляпав нашого вічнозеленого керманича саме жовтою фарбою, а не синьою чи там червоною.

 

Фото – Анатолій Бідзюра

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
9 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому

За чиї гроші були виготовлені банери зі зображенням міського голови? Перший – на якому він вручає нібито, “бакси” якомусь молодику. І другий – саме перед випускним та Днем незалежності. Саме оцей. Яке хуліганство?! Хто давав дозвіл на виготовлення двох зображень і кошти на це?
Рішення сесії депутатів міської ради, яка є найвищим місцевим законодавчим органом Нововолинська – де воно? А можливо, дозвіл надала Верховна рада України? :))) Тепер запитання: Якщо Віктор Борисович виготовлять власне погруддя чи пам’ятника у повний зріст, відливши їх у бронзі за кошти громади, та встановлять на постаменті під вікнами свого службового кабінету, ЦЕ БУДЕ ПРАВИЛЬНО? Як думаєте?
І якщо активісти його розіб’ють, або якимось іншим чином нанесуть пошкодження фігурі “вождя”, це буде вандалізмом? А їх самих потрібно притягнути до кримінальної відповідальності? По яких статтях, і чийого законодавства? Куби, КНДР, Китаю… Чекаю відгуків від громадян.

бабушка Кати
3 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Вы, как всегда, правы!!!

Лондон
3 років тому

Хто пояснить, чого вітання від усього міста підписує мер на банерах? Саганюк так не робить. Вимагаю припинити таку платну рекламу мера нашими ж коштами , бо то явно за бюджет

Анатоль _ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Лондон

В.Сапожнікова можна оштрафувати… Так і зробимо. Совдепія не пройде. Годі. Чекаємо з’яви чергового банера “фірера” на міській дошці пошани. А тоді викличемо поліцію. Вони складуть протокол. Після чого портрета зі зображенням “його величності” урочисто спалимо.

Ульріх
3 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Може депутатам дайте завдання вияснити? Чи кеш на штраф Грабовському вже назбирали?