Мітинг у Новіку: як це було. Фотозвіт!

45 2720

10 грудня у Нововолинську на майдані Незалежності оголошували імпічмент президенту.

Також висловлювали підтримку заарештованому Міхаелу Саакашвілі, роздавали газету “Рух нових сил” і викривали корумповану владу.

Відчути атмосферу мітингу допоможуть оці світлини:

 

Співорганізатор акції протесту Володимир Мигас

 

Кому шо не ясно?

 

Ну-ну, почитаємо…

Разом нас багато, та все ж малувато

 

Політінформація на свіжому повітрі

 

Рошен не пройде!

 

Пан Мигас – оптиміст. Песимісти відсиділись удома

 

Завсідники мітингів

 

За спиною Шевченка – недекомунізовані мозаїчні панно

 

Є навіть трохи молоді

 

Резолюція мітингу

 

Одностайно!

 

Усі фото – Анатолій Бідзюра

У ТЕМУ:

Мітинг на майдані в Нововолинську – в неділю о 14.00

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
45 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
очевидець
4 років тому

В резолюції немає й слова щодо корупції у Нововолинську… Серед присутніх ” голосувальників” є особи, які задіяні у місцевих “схемах”, які стоять на сторожі та збереженні цих” схем”. Йде очевидне намагання примазатися до” Нових сил “на випадок грядущих змін, щоб у Новаіку залишити усе по-старому, як і після попередніх Майданів.
Адже в Києві неодмінно зміни відбудуться, як видно з останніх подій, і без такої беззмістовної стосовно влади у міст і резолюції… Чи, може, це завуальована резолюця від влади, в якої уже нова шапка напоготові.? Висновок мітингу: “Рух у Києві підтримуємо, але в Новіку хай буде все по -старому”.

editor
4 років тому
Відповісти  очевидець

а хто заважав вам сказати про це після оприлюднення резолюції – ще до голосування? Або спитати в організаторів, чи буде там ця теза. Кого-кого, а їх важко запідозрити в угодовстві.

очевидець
4 років тому
Відповісти  editor

едітор, запитайте А. Бідзюру як на оранжевому майдані біля Палацк культури у Нововолинську поправки до резолюції щодо цього ж пропонував внести Василь Ковальчук … І як мерівський ведучий пояснив йому,що сценарій мера змінювати не можна ( тільки більш завуальовано тлумачив ). Це й на архівному відео має бути. Тому Ковальчуку після цього навіть слова не дали сказати.. Отака у Новіку опозиція -і це ні для кого не секрет.

Фея
4 років тому
Відповісти  очевидець

Я вже по іншій справі рота розтулила і свою позицію висловила – змішали з багном і з землею. У нас керівництво документи ігнорує і викручується досить-таки вдало, а слова для них нічого не означають – перевірила особисто.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  очевидець

Таке було. Тепер, той “мерівський ведучий” працює викладачем чи то у технікумі, чи у ТНЕУ. :))) Нам із В.Ковальчуком не дали тоді озвучувальної апаратури у ПК, хоча куплена вона була за гроші платників податків. Ходили й до пані Лєвкової… І там те ж. Навіть до електророзетки не дозволили приєднатись – проводка стара, і не витримає – твердження пані Л. Твердохліб. І взагалі, отой дикий майдан у Нововолинську цілком і повністю керувався із “жовтого дому” кавалером ордена ім. Януковича В.Сапожніковим, І сценарій був написаний ним же.

Олександр
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А Ви і вийшли разом з ними….Он Саакашвілі з даху без підсилювачів кричав…

Аліна
4 років тому

Дивлячись на фото, все зрозуміло. Люди старшого віку виборюють краще життя для молоді. Яка в той же час сидить по кафешках забігайлівках та дивиться за всім що відбувається через вікно в теплому та затишному приміщенні. Їм краще жити хочеться але нічого для цього робити не хочеться. Вони ж самі розумні. Баласт нації .

ХХХ
4 років тому
Відповісти  Аліна

Люди старшого віку вже вибрали нам Кравчука, Кучму, Ющенка потім януковича. Може вже досить? Може пора сидіти вдома і гратися з онуками? Молодь сама розбереться за кого виходити а за кого ні, просто потрібно не заважати

Коля
4 років тому
Відповісти  ХХХ

Повністю згідній. Може гречку знов давали чи пенсію пообіцяли підняти. Більш їх нічого не цікавить…

Аліна
4 років тому
Відповісти  Коля

Ти не про тих людей говориш що були на акції. І не маєш права таке про них говорити так як не годишся їм … мізинця іхнього не вартуєш.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  ХХХ

Через безвідповідальність молоді, яка у більшості своїй не прийшла голосувати, активні літні люди знову обрали В.Сапожнікова, який набрав трохи більше аніж 10 тис. голосів із 42,5 тис. виборців Ноововолинська. Хто Вам, молодь, не дав обрати Є.Недищука чи, скажімо, зовсім юного Андрія Кравченка? Чому Ви знову звинувачуєте когось, а не себе? Мене важко запідозрити у симпатіях до багаторічного режиму “сапогізму” – Ви всі мене добре знаєте, проте винні у тому що сталося із Новіком саме молоді люди. На вибори ходити треба!

Юлія
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Особисто я теж думала що потрібно давати дорогу молоді , що даремно люди не голосували за Андрія . Як же я помилялась , ця людина не та за кого себе видає , підвішений язик , активна участь у всьому чому не лінь це все лише показова демонстрація . Навіть маленький моральний тиск – і все він буде робити те що йому скажуть . Грамотна мова і хороша дикція – не є запорукою критичного мислення . В університеті наші відмінники коли відповідали на питання говорили як наші політики багато але ні про що … і за це їм ставили хороші оцінки . Це талант , не знати нічого але зробити вигляд ніби старанно трудився над цим питанням . Чому б вам Анатоль не піти в мери ? Я б за вас голосувала

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Юлія

Застарий я вже. І хворий. Проте, якщо дуже було б потрібно – прислужився б громаді.

ХХХ
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Шановний, копайте глибше. Хто виростив і виховав таку молодь? Хто давав взятки викладачам коли ми, оболтуси, не вчились?Хто задіював всі звязки щоб нас безтолкових взяли на роботу в якесь держпідприємство?

тероторіальна громада
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

А Недищук це той якого Сапожніков при сприянні Климовича зробив депутатом уже після виборів ? А тепер його запхнули в Поромів , щоб розширити владу нововолинську? Бо у Низкиничах від обєднаної громади “по-нововолинськи”відмовилимя люди. Та в мерії на запасі є іще й юний Недищук. До кольору до вибору , а “схеми” одні і ті ж.

editor
4 років тому

І хочеться ж вам… Недищуки (батько і син) чесно пройшли у міську раду на виборах. Без сприяння названих вами осіб.
Євген Микитович Недищук переконливо виграв вибори у Поромівській ОТГ, після чого склав мандат депутата міської ради. Сапожнікову він був на виборах мера реальним конкурентом. Конкурентів наш мер, як відомо, не терпить.
Поромівська ОТГ дедалі більшає (туди просяться довколишні села), і це, безперечно, заслуга Євгена Недищука.

Аліна
4 років тому
Відповісти  ХХХ

Хто заважав Вам собі вибрати кого ви хочете? Ви деградація нації. ЇЇ баласт. І раз не приймаєте участі в суспільному житті то не варті на кращого. Одне погано що Ваші легковажні вчинки потім розгрібають інші люди.

ХХХ
4 років тому
Відповісти  Аліна

Це вчинки молоді хтось розгрібає? А може це молодь розгрібає совковий спадок який старше покоління нам лишило?Хоч би совість мали, свою молодість прос..ли так ще й нашу хочете

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  ХХХ

Тільки хардкор та жесть – тільки Вакарчука або Дзідзьо в президенти! Добийте вже цю країну до решти.

для Аліни
4 років тому
Відповісти  Аліна

” Вибирати кого хочеш” заважає недосконала виборча система по принципу: “Вибирає не той ,хто голосує, а той, хто рахує” Корупція “деградує націю”. А грузини ,може, й розгребуть у судах “легковажні вчинки ” нинішної влади.

рома
4 років тому
Відповісти  ХХХ

саме смішно ,що зі всіх перечислених, при янику трохи пожилося)))))))

пересмішник
4 років тому
Відповісти  рома

Той кому при Янеку добре” пожилося” ,тому і тепер не гірше, а може навіть і краще стало….. дерибанити. Контролю та наказаності – нуль. Чому ж не сміятися, радіти і тішитися прибутками.

Фея
4 років тому
Відповісти  Аліна

Ситуація в Україні важка і багато хто вже зараз думає як умити руки, або яку позицію зайняти. Молоде покоління у Новіку вочевидь і справді вирішило перечекати. Провидці пророкували нам три майдани, а було лише два. Період змін і потрясінь і боротьби за владу закінчиться ще не скоро.

майданівець
4 років тому
Відповісти  Фея

Фея . уточніть ” молоде покоління ” депутатів , очолені мером слухняно перечікують, авось пронесеться буран київського Майдану без ” схемних” втрат,як і попередні майдани… А домовлятися і виходити з багна сухим та ще й зразу в ” князі ” є в кого учитися та досвід переймати.

Гастроентеролог
4 років тому

Ці всі “цирки з конями” вже добряче дістали.
Ці самі “оптимісти” вештались по майдану у Нововолинську та волали “Панду гедь”- Януковича на палю”.
Як наслідок-країна розграбована, населення України за три останні роки скоротилось на третину: вбиті або виїхали з кордон, на сході і досі вбивче “АТО”. Хочу у цих людей з фото запитати: вам ще мало того, що коїться? мало вбитих? потрібно більше жесті та хардкору?
Ідіть працювати, не маєте до чого вчепитись- прибирайте вулиці, користі буде більше.
Тепер модна лише одна “професія”- активіст. Як то кажуть; “Быть круто нынче активистом: Ломать – не строить!..”

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Точно так, як говорив М. Я. Азаров: “Бєрітє лапати, граблі і виращівайтє капусту”. Вам потрібно йти це робити, “Гастроентеролог”. Покажіть як!

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Я саме цим і займаюсь, без мене вистачає **** з плакатами та прапорами. З девізом: “щоб його робити,щоб ніфіга не робити.”

фермер
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Так вони і без лопат та граблів немало “капусти” настругують, незважаючи на “активістів”.

гастроентеролог,ви явно не народ
4 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Гастроентеролог, а в багатокадентного мера Вам нічого запитати не хочеться ? Недаром кажуть: ” Хто в хаті завжди винен – невістка”. А в корумпованій владі – безправний знедолений народ.

АНАТОЛЬ_
4 років тому

“Гастроентеролог” давно вже, АНОНІМНО! підігрує режиму “сапогізму” у Нововолинську.

Гастроентеролог
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Так-так, я ще й Леніну зі Сталіним…і ” часовню тоже я..”с)

Гастроентеролог
4 років тому

Нехай у Сапожнікова плокулол питає, він бабло за це отримує.
А народ сам себе знедолив, коли за 200грн.їздив у Київ скакати та свій голос продавав за гречку з кількою чи пляшку.

Гість
4 років тому

Останні вибори мера в Нововолинську:як це було.По Ковелю і Луцьку була постійно інформація, цілу ніч,хто скільки набрав голосів,які проценти і т.д.По Нововолинську ніякої інформації не було,наступного дня після виборів приблизно в обід по інтернет-ресурсам написали-переміг Сапожніков з результатом 50%+1 голос.!

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Гість

Це сталося, (чергова “перемога сапогізму і рожелюківщини”) після 4 години ночі із результатом трохи більше 10 тис. голосів. А до того перемагав Є. Недищук.

поправка
4 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ_

Анатолію, не” чергова”,а остання …

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  поправка

До “поправки”. Я не сказав би, що остання. У тилах сапожніковського режиму дуже серйозно прокручуються різні версії як стати “вождем” ОТГ “Нововолинськ+Гряди+Тишковичі”. Там сільським головою Бородчук. Колесо крутиться. І я зовсім не впевнений, що нововолинці, із їхньою “послідовністю та сміливістю” перешкодять 6-й каденції “великого господарника”, котрий довів до гробової дошки Нововолинськ.

правда
4 років тому
Відповісти  Гість

Так перемогу сапожнікова святкувалося ще до закриття виборчих дільниць.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  правда

Я знаю це. Ніколи б не подумав, що імовірні фальсифікації зробить моя давня знайома. Пані Ларисо С. Не соромно було продатись?

останні вибори
4 років тому
Відповісти  Гість

А перемогу святкували ще до закриттяяяя виборчих дільниць.

Володимир
4 років тому

Саакашвили на волі, суд не побачив злочину . В Порошенко , Луценко щось не получилось …. -навіть суд став на сторону Саакашвілі- робіть висновки.

рома
4 років тому
Відповісти  Володимир

а висновок простий “ПАМ”ЯТАЙ ЧУЖИНЕЦЬ, ТУТ ГОСПОДАР УКРАЇНЕЦЬ” :)))))))))
Чому Україною керують іноземці? не вже це у генах закладено ,що хтось мусить забирати наш хліб і стояти над головою з нагайкой

рома , висновок .
4 років тому
Відповісти  рома

Над корупційною головою “нагайки ” замало. Нехай ” іноземці” повертають в Україну вкрадені “українськими господарниками “мільярдні “хліба” . Нехай викорінять в Україні корупціонерів ” на генному” рівні.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  рома , висновок .

Навіщо Вам Порошенко? Він у Києві, і там із ним кияни самі розберуться. Приземліться, врешті-решт! У своїх – місцевих, владних і довгограючих керівників типу нововолинського мера теж надто великі багатства. Звідки взялись? Ось над чим працювати потрібно а не по-геройськи, анонімно скидати коментарі на “Радар”.

Тося
4 років тому
Відповісти  Володимир

Які висновки? Нічого Порошенко не зробить своєму кумові. Вам для прикладу Гонтаревої мало?

висновок народу.
4 років тому
Відповісти  Тося

У Порошенка було достатньо часу,щоб навести хоч який-небудь лад. Але він не для того ліз у президенти. А тепер,як не втече, то прийдеться відповісти і за итх, кому допоміг ктекти і, за тих, хто не встиг драпонути ,,за обшори , за свої стрімкі прибутки та ріст збагачення його оточення на усіх рівнях у вкрай зубожілій за ці роки державі Україна.