На вулиці Космонавтів готують човни, щоб діти пливли у школу!..

18 1452

 – Вулиця Космонавтів у всій красі!!!

Готуємо човни, щоб діти у школу пливли! повідомляє РАДАРУ нововолинець Олександр Кравчук.

І просить терміново відрядити на вулицю Космонавтів інспектора-водолаза, аби заміряв глибину цих водойм.

 

 

Ой-йой, тут і водолазу не пробратися. Хіба нардеп Гузь перепливе в гідрокостюмі. 🙂  Та й то після тривалих тренувань.

Ну, а дітям до школи і садочка – як?.. А дорослим у магазин чи на роботу?

Панове Сапожніков і Рожелюк (мер Нововолинська з віце-мером), скиньтеся діткам із вулиці Космонавтів на гідрокостюмчики!

Або Коптюку на асфальтування цієї вулиці, бо бюджетні кошти ви з ним уже теє… чікі-чікі 🙁

Асфальт тут у  стоп’ятсот разів потрібніший, ніж ваш скандальний Біг Бен на бульварі.

 

Фотосюжет – Олександр Кравчук

Нововолинськ

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
18 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
4 років тому

Я так розумію, що кошти на асфальтування та благоустрій вулиці кудись упливли? У чиюсь бездонну кишеню.

Нововолинець
4 років тому

Біг Бен не трожте – то святоє! Тепер візитка Нововолинська.

editor
4 років тому
Відповісти  Нововолинець

невже все стало чікі-чікі? Невже запрацював? а мені якраз відповідь із виконкому надійшла на запит про ту мерську забаганку…

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  editor

Ага. Так і є: “Чікі-чікі-чікі…”

Гастроентеролог
4 років тому

Яка “чудова” дорога! Таких доріг та вулиць у нашому місті дуже багато, тому, що гаспадін Сапожніков вулицями не ходить і не хоче втомлювати своїх очей спогляданням такого убозства та напружувати свій мозок, щоб придумувати, як відремонтувати це бідоття.
Чи не краще просто купити годинник…і нехай усе місто та страхітливі вулиці зачекають? Час зупинись! І він зупиняється постійно, на циферблаті нового годинника, якому соромно відстукувати час у такому занедбаному місті.
Овва, гаспадін Сапожніков що ж Ви так розбазарюєте кошти платників податків?
Асфальт- ось, що необхідно купувати для нашого міста, а години мешканці не спостерігатимуть, коли Ви ощасливите, нарешті, розбиті вулиці та дороги нормальним покриттям.

Льон Космос
4 років тому

Це Марс чи Венера?

editor
4 років тому
Відповісти  Льон Космос

це наше чудове європейське місто, де керують заслужені господарники.

Таті
4 років тому

Мене от цікавить , чи не входить у вартість за утримання будинків і прибудинкових територій ремонт цих територій ? За 60 років, якби вони їх ремонтували , такого не було б. А от аудит їм ніхто напевно й не проводив. Звичайно найлегше , щоб люди знялись з балансу міста не перевіряючи скільки міська рада у них грошей вкрала … А от якби перевірити ?

Таті
4 років тому

Може до Сапожнікова з цими фото? Я в шоці , від того , в якому ганебному стані наші вулиці … Чи плакати, чи кричати ?.. Але руки, справді, опускаються. Тут не хочеться , не те що, щось робити, а просто втікти … Щоб не бачити цього жахіття …

Віка
4 років тому
Відповісти  Таті

Ви припускаєте, що Сапожніков не знає, що дороги у Нововолинську не ремонтуються? Це смішно.
Тут справа в тому, що Сапожніков не збирається їх ремонтувати, тому ці фотографії хіба що Кашпіровському показати- може “підлікує”.

АНАТОЛЬ_
4 років тому
Відповісти  Віка

В.Сапожніков тримається зі всієї сили, наскільки це можливо. Думаєте він не знає, що час його закінчився вже дуже давно? Проте, через “казлячість” мешканців, які тремтять і ні з ким не хочуть псувати відносин – вперто не йде і міркує собі у вуса: Іще мільйончик, іще зо два,.. час терпить, встигну… Зробити висновки, потрібно було іще років зо 12 тому. Ми жахливо запізнюємось!

оксана
4 років тому

А вулиця ціолковського в такомуж стані 20 метрів асвальту зробили щоб з дороги було видно асвальт а хто живе дальше ніж 20 метрів нехай добирається як хоче?

Олександр
4 років тому

Яка *мелочь*! По перше-бачили кого обирали.По друге-Гузь не допоможе,це на початку своєї каденції він сварився з мером-зараз ситуація інша-ходять разом і вже в них все добре.По третє-зійдіть з проспекта і побачите як по всіх вулицях злазить той ненависний, совковий асфальт.По четверте -в Володимирі-Волинському асфальт поміняли,але їхній мер грамоти немає!І останнє-хочете краще жити-відкрийте очі,увімкніть мізки-поїдьте хоч до Володимира і подивіться,а по приїзду перечитайте це ще раз.

Wagonwheel
4 років тому
Відповісти  Олександр

Оце так підкололи Гузя з його запливами. Він прямо під землю має провалитися після цього репортажу.
Якщо серйозно:
Скажіть які вулиці капітально відремонотовані, або взагалі перший раз за своє існування отримали асфальтне покриття в Нововолинську в цьому році. Я наприклад не знаю.
Зовсім інша ситуація у Володимирі в цьому році.
А тут на місцевому рівні вже скільки трублять про найбільші інвестиції по області після Луцька на душу населення, про другу/чи третю середню за рівнем заробітну плату по області після Луцька і Луцького району.
Раз з/п найбільша так і відрухування у місцевий бюджет також найбільші у порівнянні наприклад з Володимиром – але результат спостерігається навпаки у Володимирі вулиці роблять, а в Нововолинську щосезону породою засипають.

editor
4 років тому
Відповісти  Wagonwheel

От чому має провалитися Гузь, а не Сапожніков, Коптюк, Рожелюк і ті всі дояри бюджету? Гузь, навпаки, має кинути виклик меру: “Я подолав навіть Світязь, а ти здатен подолати хоча б свої місцеві водойми?”
І гонорово вручити йому гідрокостюм!
Або ласти… 🙂

Wagonwheel
4 років тому
Відповісти  Олександр

що Ви розумієте у політиці 🙂 “Сварився з мером” – це для годиться потрібно було показати “нарваність” для виборців. А потім вони знайшли “спільну мову” – уклали пакт про не- напад. Скоро цілуватися на людях почнуть для репортажів у місцевих ЗМІ.
У Сапожнікова тепер новий опонент – голова Поромівської ОТГ. На Бузі він йому вже каменюку в його город пожбурив.

Ульріх
4 років тому
Відповісти  Wagonwheel

Та де там! Спитайте поромовських, чи добре з таким головою

editor
4 років тому

На фейсбук шквал коментарів: мешканці нововолинських вулиць дружно запевняють, що в них дороги ще гірші, ніж на Космонавтів. Громадяни, надсилайте фотки, порівняємо…