2008 року депутат Нововолинської міськради і підприємець Климович Л.Ю. під виглядом розвитку молодіжної політики взяв у оренду майже весь підвал на вулиці Перемоги, 1-а.

Цей підвал із 1984 року (коли будинок здали в експлуатацію) мав статус протирадіаційного укриття, але ЗНЕНАЦЬКА його втратив.

Як дізнався РАДАР із неофіційних джерел, документи тихцем переробили. Ця оборудка заслуговує на окреме розслідування, і не тільки на журналістське.

Ось – чорним по білому – головна підстава оренди: НАДАТИ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В СФЕРІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ.

Прочитайте уважно протокол:

 

 

Під “молодіжну політику” Климовичу віддали щедрою рукою аж 547,7 кв.м!

Загальна площа підвалу – 574,7 кв.м.

Мешканці довго споглядали молодіжну політику Климовича: двері на замку, а постійні відвідувачі  – пацюки та комарі.

Нарешті люди не витримали – звернулись до мене й Андрія Сороки.

Ми з Андрієм зробили про підвальну діяльність депутата Климовича два відеосюжети на “НД”. Обидві новини мали розголос і на інших волинських сайтах.

Так почалася ПІДВАЛІАДА.

Останніми днями на РАДАРІ з’явилася ціла низка матеріалів про конфлікт мешканців 5-поверхівки з депутатом Климовичем. Ми однозначно на боці людей, яких депутат і міські чиновники стільки років дурили. І ми так уважно відстежуємо перебіг подій, бо набридло дивитися на безкарних корупціонерів.

Ремарка для Климовича й редакції сайта “Буг”

Автори цих відеосюжетів – Сорока і Камишникова, і у нас є авторські права.
Використовувати ці наші матеріали на “Бузі” ми НЕ дозволяли. Порушення авторських прав – злочин і за міжнародним, і за українським законодавством.

РАДАР застерігає: красти шкідливо для репутації!

Прочитав сам? Поділись з іншими: