М’ясний павільйон шокував нововолинця!..

34 5587

– Кому м’яско на шашличок? – іронічно питає фейсбук-спільноту  Вадим Корнійчук  із Нововолинська.

 І розповідає:

  – Мав необережність зайти у “м’ясний” павільйон Нововолинського міського ринку, хотів купити реберця…

Відсьогодні ні ногою туди.

 

Бліц-фоторепортаж Вадима свідчить про антисанітарію.

 

                     

 

Серед обурених коментаторів цього допису виявився й заступник нововолинського міського голови О.Громик.

Він запевняє:

 – Це просто Пипець!!!
Купа служб, лабораторії, а насправді просто катастрофа на нашому ринку!!!

P.S. Завтра знову буду взувати відділ торгівлі (((

 

РАДАР із цікавістю спостерігатиме за результатами  “взування”.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
34 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Емілія Данилюк: Згідна з кожною фотографією, з кожним словом! Такої антисанітарії я ще не бачила ніде -бруд. сміття, грибок під прилавками, самі прилавки брудні. Я рідко буваю там, але те, на що звернули увагу дописувачі, помітила і я. Тепер дійсно – ні ногою туди.

editor
5 років тому

Вероніка Червінська: Неправда!. М’ясо продається тільки кілька годин в базарні дні. після чого всі прилавки і зверху і знизу, кругом старанно миються і хлоруються. А коли м’ясо рубається, це дійсно є і дрібні кісточки і кров.
Ось не доросли ми, щоб там стояли холодильники, а м’ясо мали б рубати в підсобці і виносити в холодильні вітрини.

петро
5 років тому
Відповісти  editor

чому тоді такий жахливий запах там, якщо миється ? миють там де чисто, а там ЖАХ

Міла
5 років тому
Відповісти  петро

Каналізація забивається, чула, що самі продавці скаржилися на жахливий запах і не раз. А реагувати стали,лише коли виклали ці фото.

1313
5 років тому
Відповісти  editor

З фото видно, що чорне (залишки крові і бруду) в куточках та щілинах неодноденної свіжості, там купа смертельних бактерій, про яке ви прибирання розказуєте, фуууууу, бридко дивитись

Валентина
5 років тому
Відповісти  editor

Як не правда- на фотографіях видно чорний грибок, внизу на плитках бруд. на підлозі лежать куски м”яса. Пройдіться рядом праворуч від входу і подивіться під прилавок ліворуч Таке відчуття. що там не прибирали від пасхи жодного разу

editor
5 років тому

Світлана Гальчик: Фу, повезло мені, що там м’ясо не купую! Мене один раз запах з тих дверей відвів звідти і все.
А ще б я хотіла щоб не тільки м’ясний павільйон взували, а ще трошки селян з молоком в пластиках і творожком в пакетиках, які цілий день без холодильника продають, бєєє.
А скільки разів бачила як бомжі виймають пляшки з сортувального сміття і продають тим самим селянам на молочко.

editor
5 років тому

Сергій Дацюк: Тема дуже актуальна. Це дійсно ганебне явище купувати м’ясні продукти в таких умовах.
Я бачу тут трьох винних:
– державні органи, які за бабки закривають очі
– підприємці і продавці совкового типу, які просто не паряться такими далекими речами як умови зберігання цих продуктів і реалізація клієнтам
– клієнти, які розуміюч,и в яких умовах вони купують, просто банально закривають на це очі і не вимагають кращих умов для самих себе

петро
5 років тому

мегаантисанітарія ,я тільки для собаки там щось можу придбати, це не європа , схожі ринки ще є в бідних країнах азіїї

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Я не вірю у “взування” когось там, місцевими владцями Нововолинська. Вони “перевзуваються” тільки для наповнення власного гамана. Знаєте, пане О. Громику, непорядно для чесного чоловіка працювати посеред такого оточення, де працюєте ви. І повірте, вам стане набагато комфортніше і спокійніше коли ви покинете стародавню комуняцьку команду голови. Доки ще не запізно…

Степан
5 років тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

А де йому працювати????? Звільнитися бо великий Анатолій Бідзюра сказав???? На рахунок колишніх комуністів, то я сам звільнився з посади, бо комуняцький блатарь на роботі довів!!! Кричати що ти кращий то пів справи, ще треба довести це своїми поступками!

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Степан

Ну, так приєднуйтесь. Будемо разом судитися і пікетувати міську раду, звідки ось вже 20 років комуняцька братія трахає увесь Нововолинськ.
Є декілька вірних і небоязких людей. ТЕЛЕФОНУЙТЕ. Кажете, “великий Анатолій Бідзюра”?.. Гм. Я подумаю над цим. :))))

Марина
5 років тому

Ви ще м’ясну точку не бачили

1313
5 років тому
Відповісти  Марина

М’ясна точка ще хуже

Ірина
5 років тому
Відповісти  Марина

Мясна точка це та що напроти вопаку???😲😲мені там здаеться чистенько(,,

Вадим
5 років тому
Відповісти  Ірина

На проти “вопаку” не мясна точка, не путайте.. То хороший магазин.
А в мясну точку дійсно, часом респіратор треба одягати, один раз почали хамимти коли зауважив про сморід в магазині. Більше і заходжу туди.

Юлія
5 років тому
Відповісти  Марина

М’ясну точку закрили…

Глядач
5 років тому

Мухи ,сморід це так !!!Щось схоже на морг плитка ітд..Чому там не зроблять ремонт ,щоб можна було все нормально вимити і продизинфікувати?Я теж купую в магазині так ,як недовіру маю до м’ясного павільйону.

Оленка
5 років тому

Будучи вагітною відправила чоловіка на ринок за печінкою, і добре що для кішки, бо під час приготуавання, у мене вся квартира смерділа. Вона була уже смердючою… А якби з’їла її я- недосвічена домогосподарка. Хотіла відвезти ту печінку та на голову вивалити, та пощастило тому продавцю, що я на збереження потрапила…

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  Оленка

Клас! Відмінний коментар сміливої людини. Якби всі такі були – поляки до на на роботу їздили б, а не ми до них. :)))

Вадим
5 років тому
Відповісти  Оленка

Навчіться Оленка печінку готувати 🙂

Віка
5 років тому

Я вже років з 10-ть навіть не заходжу туди, бо гидко. Сморід, мухи, антисанітарія. І це у центрі міста. Навіть Сторонський на базарі продукти купує, видно пана по холявах. А наче лікар…

Наталия
5 років тому

я купую в павільйоні час від часу, коли закінчується мясо зі своїх домашніх свинок, яким запасають нас родичі. Завжди купую свіже , а в павільйоні – тому що альтернативи немає! Хто розбирається в мяс, той знає , що в магазинах мясо зовсім не таке навіть на смак. Видно годоване по іншому. Головне вміти його вибирати. Добре мию після покупки і ніяких проблем. Ще якийсь період купувала в кіоску, який не так давно відкрився на базарчику біля стадіону. Там теж мясо нормальне, типу домашнього, , а не як у Мясній точці. Хоча там за прилавки не заглядала.

Хтось писав про запах у павільйоні, А який запах у Мясній точці!!! Зайшли весною раз, вистачило мене там на хвилину, я просто не витримала. Хочеться звичайно, щоб нічим ніде не смерділо, поки можна мріяти…

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  Наталия

Все це, звичайно, дуже сумно. Але коли я купувала м”ясо, то брала тільки яловичину і тільки свіже. Мене навчили визначати свіжість м’яса. А ще хочу зазначити, що у ковбасі я якось знайшла не то попіл від недопалка, не то шматок бруду. Більше було схоже- таки на попіл, так з того часу ковбаси під такою назвою більше не беру, бо гидко.

Оля
5 років тому
Відповісти  Наталия

Такий безлад і антисанитарія робиться Не тількі на ринку а й скрізь по магазинах.
Особливо по великіх супермаркетах.

Невідомий
5 років тому

В минулий раз коли я купував мясо в павільйоні, то дихнути не можна було не тількі від затхлого повітря й від перегниваючих решток мяса, але й від тютюнового диму від куріння продавців.
Один навіть мені пропалив цигаркою нову рубашку й ще нахамив.
Довелося мені й попрацювати там під час не ринкового дня. ЛЮДИ НЕ ВІРТЕ ХТО ГОВОРИТЬ ЩО ТАМ ПРИБИРАЄТЬСЯ, ЛЕГЕНЬКО ПОМИЮТЬ Й ВСЕ. РЕШТКИ МЯСНОЇ ПРОДУКЦІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ВАЛЯТИСЯ НА ПІДЛОЗІ ТА В ЩІЛИНАХ, МУХИ, ЗАТХЛИЙ ЗАПАХ, АНТИСАНІТАРІЯ, БИЧКИ ВІД ПАПЕРОС, ПЛЮВАНИНА.

Оксана
5 років тому

Скажу так, як людина яка знає про роботу в нашому м’ясному павільйоні. Ремонта там не бачили вже давно, а прибирають після закінчення робочого дня так звані не благополучні люди нашого міста, дійсно, а хто захоче прибирати це все за копійки??? Керівництво ринку просто економить кошти наймаючи таких прайівників на роботу, ясна рік яка може бути якість прибирання коли вони приходять і вже ледь стоять на ногах. Чому це питання ніхто не контролює залишається великою загадкою!

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Вкотре даю орієнтування, скільки товкти: Держпродспоживслужба у м. Нововолинську – вул. Сокальська, 28. Тел. 44693. Начальник Лешко Я.Ю.

Ольга
5 років тому

Нарешті заговорили про порядок в м’ясному павільйоні, а на базарі, де продають БЕЗ ХОЛОДИЛЬНИКІВ курятину, рибу та інші швидкопсуючі продукти на яких чхають і кашляють покупці, сідають мухи, світить сонце ні в кого не цей рахунок питань не виникає?!
Ми самі винні, бо купуємо там і мовчимо. Нещодавно почула, що на базарі “власть” міняється, тобто санслужба. Продавці стурбовані, яку дань будуть платити, а за те чи будуть перевіряти товар на якість ніхто і не згадує.

Валентина
5 років тому
Відповісти  Ольга
МЯСНА ТОЧКА
5 років тому
Відповісти  Валентина

Не за порядок печуться,його легко навести іпросто. ПРОЕКТ ЗАБУДОВИ АБО ПЕРЕБУДОВИ У ЧИЙОМУСЬ КАБІНЕТІ .НАПЕВНО, ЗАЧЕКАВСЯ НА . ЛАКОМЕ МІСТЕЧКО ,А ГОЛОВНЕ ПРИБИЛЬНЕ.

editor
5 років тому

Хто завтра чи в неділю (базарні дні) піде у м’ясний павільйон, пофоткайте, а?
І ми всі подивимось, як пан Громик (заступник мера) “взув” пані Сибіру (нач. відділу торгівлі), а вона – директора ринку. 🙂

Ульріх
5 років тому
Відповісти  editor

Наталя Семенівна, напишіть чи зробив щось Громик. Які результати роботи заммера?

editor
5 років тому
Відповісти  Ульріх

Послав туди комісію після цього фотоскандалу , потім крутили на ТТІ, виявилося: кака было – кака есть. Зажадав, аби дирекція ринку вжила заходів. Щось таке. Я викладу посилання.