Сьогодні вдосвіта територіальна оборона Нововолинська затримала зелений джип із номерами **19 00**, із якого вивалились у явно неадекватному стані водій та пасажир.

Уночі вони непогано розважились: вишивали спочатку на БМВ, тоді пересіли у джип. Гасали містом на великій швидкості. Попри комендантську годину.

Пригальмували їх урешті-решт біля магазину “Для вас” на проспекті Перемоги.

Один любитель адреналіну навчається на поліцейського, мешкає у Грядах. Другий – із села Низкиничі.

Молодиків доправили у відділок поліції, де водія мали б освідувати на алкоголь. Обом хероям мали б оперативно вручити повістки у військкомат. Авто мали б поставити на штрафмайданчик і, можливо, вилучити для військових потреб. Воєнний стан  – він і тут, на заході України, воєнний стан. Однак…

Нічого такого досі не відбулося. Принаймні заступник начальника відділення поліції №1 (Нововолинськ) Олександр Ольшевський про інцидент досі не знає (ми розмовляли о 12.52), пообіцяв з’ясувати.  

А поки поліція готує офіційну версію, РАДАР дізнався цікаві деталі. Водій чорного БМВ і зеленого джипа “чудить” у Нововолинську вже не першу добу. І то так “чудить”, що про нього начувані й у військкоматі. Тепер мають усі підстави познайомитись поближче. Якщо працівники поліції не відмазали того шумаХера.   

Один із тероборонівців, що зупиняли цієї ночі зелений джип, невдовзі отримав анонімну погрозу через Телеграм. Мовляв, чекайте, хлоп’ята, на диверсію! 

То що скаже РАДАРУ й громадськості поліція про нічний інцидент?..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: